Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 07 Mart 2010, 23:37:29

Eğer Samsun'da olsaydım en ağır hareketi çekerdim.Çünkü Adana deplasmanında yanımdan bir bıçak ve kocaman bir demir parçası geçmişti.Neden gelmediler o gün stadda tellere kadar yanımıza gelen ama bağırmaktan başka birşey yapamayan taraftar grupları.Bugün bu maç Adana'da olsaydı ve puan sıralamasında yerlerimiz tam tersi olsaydı.Sen o zaman görürdün nasıl deplasman olur.Gurur duyuyorum SAMSUNSPORUM'la.Canım memleketim benim...

Sercan

Alıntı yapılan: utku_01 - 07 Mart 2010, 23:33:47
Sizin Adanada karşılaştıklarınızla burdakini kıyaslarsak biz baştacı gibiydik hem maratondan hemde kale arkasının diger taraflarından devre arasında 30-40 tane su ikram edildi

Su mu ikram edildi.Allah'tan bir abimizin yakını dışarıdaydı da para verip büfeden su aldırdık.Adanalıyık Allah'ın adamıyık size su yok diyenler kimlerdi peki?Burası KARADENİZ,burası SAMSUN biz Allah'ın adamı değil,Kuluyuz.Samsun'luyuz Samsunspor'luyuz.Büyüklük burada...

erkutdem55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 07 Mart 2010, 23:37:29

Eğer Samsun'da olsaydım en ağır hareketi çekerdim.Çünkü Adana deplasmanında yanımdan bir bıçak ve kocaman bir demir parçası geçmişti.Neden gelmediler o gün stadda tellere kadar yanımıza gelen ama bağırmaktan başka birşey yapamayan taraftar grupları.Bugün bu maç Adana'da olsaydı ve puan sıralamasında yerlerimiz tam tersi olsaydı.Sen o zaman görürdün nasıl deplasman olur.Gurur duyuyorum SAMSUNSPORUM'la.Canım memleketim benim...

Bravo,olay budur.

16 SS 1965

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 07 Mart 2010, 23:39:55
Su mu ikram edildi.Allah'tan bir abimizin yakını dışarıdaydı da para verip büfeden su aldırdık.Adanalıyık Allah'ın adamıyık size su yok diyenler kimlerdi peki?Burası KARADENİZ,burası SAMSUN biz Allah'ın adamı değil,Kuluyuz.Samsun'luyuz Samsunspor'luyuz.Büyüklük burada...

celebi

biz bu ligin deplasman yapan 2 tane takımdan birisiyiz diğeri adana değil maalesef

16 SS 1965

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 07 Mart 2010, 23:22:10
Statta 16.400 koltuk var,18.000 nasıl olacak.

16.400 bi kere biletli seyirci vardı

utku_01

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 07 Mart 2010, 23:39:55
Evet su ikram edildi hemde iki taraftan...Bu da bizleri mutlu etti.Kaldı ki Adanada yaşanan olayları tasvip etmediğimi söyledim hem o maç konusunda hemde bir önceki mesajda..Futbola ve tribünlere gölge düşürenler olacagı gibi bugun macda yaşadıgımız gibi güzelliklerde olacaltır bunlarıda tebrik etmek boynumuzun borcudur.

erkutdem55

Alıntı yapılan: celebi - 07 Mart 2010, 23:41:58
biz bu ligin deplasman yapan 2 tane takımdan birisiyiz diğeri adana değil maalesef

Biz Bolu'da 600 kişiydik,Adana bugün burda 12 esmer,4 kumral ve 5 sarışın arkadaş.

celebi

ya cidden sercanın dediği gibi biz ilk 2 ye  oynayalım bırak onu bu maçı alsak bucayıda devirsek altay ve giresun maçınıda bitirsek adana antep yanyana biz onlardan fazal deplasman yaparız buna eminim. adamlar ilk 2 ye oynuyor 21 kişi gelmişler yok böyle bir olay.

Sercan

Alıntı yapılan: utku_01 - 07 Mart 2010, 23:44:50
Evet su ikram edildi hemde iki taraftan...Bu da bizleri mutlu etti.Kaldı ki Adanada yaşanan olayları tasvip etmediğimi söyledim hem o maç konusunda hemde bir önceki mesajda..Futbola ve tribünlere gölge düşürenler olacagı gibi bugun macda yaşadıgımız gibi güzelliklerde olacaltır bunlarıda tebrik etmek boynumuzun borcudur.

Eyvallah.Ama eğer Adana'daki olaylar Samsun'da olsaydı.Sende görmüşsündür Adana'da kale arkasından maratonu dolaşıp deplasman tribününe gelen arkadaşlar su vermeye gelmediler oraya.Sadece tellere çıkıp el kol hareketi yapıp,üstümüze birşeyler attılar.Bu attıkları şeylerin içerisinde hiç su yoktu ayrıca...

Forvetim

samsun playoff ta olacak ve deplasmanda misafir tribün böyle boş kalacak öyle mi? adana taraftarı bu takımı ve bulundukları sırayı haketmiyor bence. görebildiğim 15-20 kişi vardı ancak onlarda samsunda oturan adanalılardır. adanadan 1 kişi geldiğini sanmıyorum.

Sercan

Alıntı yapılan: celebi - 07 Mart 2010, 23:48:55
ya cidden sercanın dediği gibi biz ilk 2 ye  oynayalım bırak onu bu maçı alsak bucayıda devirsek altay ve giresun maçınıda bitirsek adana antep yanyana biz onlardan fazal deplasman yaparız buna eminim. adamlar ilk 2 ye oynuyor 21 kişi gelmişler yok böyle bir olay.

Aynen abi düşünemiyorum eğer ya Adana'nın yerinde biz olsaydık...

Dartagnan

ne yapalim degiliz ama elbet o siralara da cikacaz bu sefer gostercez neler yapacagimizi...

erkutdem55

Alıntı yapılan: Forvetim - 07 Mart 2010, 23:50:19
samsun playoff ta olacak ve deplasmanda misafir tribün böyle boş kalacak öyle mi? adana taraftarı bu takımı ve bulundukları sırayı haketmiyor bence. görebildiğim 15-20 kişi vardı ancak onlarda samsunda oturan adanalılardır. adanadan 1 kişi geldiğini sanmıyorum.

Bence de Adanadan kimse gelmemiş.Gayet başarılı bir takımları var,bence futbolcular daha fazlasını hakediyor.Adana çok büyük bir şehir çok düşündürücü bir durum

utku_01

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 07 Mart 2010, 23:49:12
Eyvallah.Ama eğer Adana'daki olaylar Samsun'da olsaydı.Sende görmüşsündür Adana'da kale arkasından maratonu dolaşıp deplasman tribününe gelen arkadaşlar su vermeye gelmediler oraya.Sadece tellere çıkıp el kol hareketi yapıp,üstümüze birşeyler attılar.Bu attıkları şeylerin içerisinde hiç su yoktu ayrıca...
Maraton tribünümüzde maalesef öyle adamlar var altay macında sahaya taş attılar 2 maç saha kapama yedik başka bir maçda  çıkan olaylardan dolayıda 2 maç sahamız kapandı ve bu olayların olduğu yer ise maraton tribünüdür..Son zamanlarda otokontrol saglandı polisten öte seyirci veriyor tepkiyi eskisi gibi olmuyor...Tekrar diyorum ben Adana-Samsun macında değildim ama olanları az çok biliyorum ordaki olaylarla bugun bize yapılan misafirperverlikleri kıyaslarsak baş tacı gibiydik...Şimdi halısaha maçına gidiyorum olurda gece burda olursanız yine muhabbet ederiz.herkese iyi geceler..