Kim bu...!

Başlatan YaşarDoğu, 20 Şubat 2010, 20:19:16

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

AlıntıSamsun Özel İdaresi ve Samsunlu gazeteci arasında son günlerde yaşanan gerginlik giderek tırmanıyor...

Netkulis.com Haber Müdürü İlyas Günün Öküz Öldü mü? köşe yazısının ardından yazı ile ilgili sitemize yorum atan bazı kişiler, gündemi sarsacak iddialarda bulundu...
İddialar arasında neler yok ki;

Söz konusu kişinin danışman adı altında İl Özel İdaresinden 4 bin lira maaş aldığı, 40 bin liralık işe 200 bin lira fiyat verdiği, İl Özel İdaresine bastığı dökümanlardan iki kat fiyat aldığı ve Emitt Fuarı stand işi bu sene kendisine verilmediği için 120 bin liralık işten olduğu ve bu nedenle İl Özel İdaresine cephe aldığı iddia ediliyor...

İşte o iddialar...

1- Şimdiye kadar danışman adı altında İl Özel İdaresinden aylık 4 bin TL maaş alan kim?

2- İl özel idarenin 40.000 TLye yaptırdığı kültür envanteri için 200 bin TL fiyat veren kim?

3- Sağlık Şehri Samsun Derneğinin merkezinin kendi bürosunun hemen karşısında bulunan şahıs kim?

4- İl Özel İdaresine bastığı dökümanların birim fiyatları iddaa edildiği gibi en az iki katı olan şahıs kim?

5- Bir önceki EMITT Fuarına katılan ve geçmişte yapılan ve hazır bekletilen stand da ufak değişiklikler yaparak tekrar fuara kapılmayı planlayan kim?

6- 120 bin TLlik rantı elinden alınan şahıs kim?

7- Avrupa Birliğinden aldığı hibenin karşısında Özel İdareden de bir o kadar para alan şahıs kim?

8- Alınan paralar nerde ve kimde?

9- Samsunspora dergi çıkartıp parasını kendi cebine koyan kim?

10- Samsunspor Dergisine vatandaşları üye yapıp, bir yıllık ücreti peşin alıp, 6 ay çıkartıp, daha sonra dergiyi çıkartmayan kim?

Gölge Adam  / Netkulis

mehmet yılmaz

İddialar doğru mudur bileme ama bu yazdıklarından sonra ortaya çıkan isim; Haberexen'in sahibi Mustafa Çakır oluyor.

serdaryavuz

vallahi ben şunu bilirim dergiye abone olduğum halde dergilerimin gelmediği.

gkhn

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Şubat 2010, 20:50:58
İddialar doğru mudur bileme ama bu yazdıklarından sonra ortaya çıkan isim; Haberexen'in sahibi Mustafa Çakır oluyor.

Mahallede sevdiğimiz ve takdir ettiğimiz bir abimizdir kendisi.İnşallah o değildir demekten başka birşey gelimiyor elimden..

AntZ

Bu maddelerin hepsi teferrut, Samsun'un marka yolculuğu diye proje hazırlayıpta Samsunspor'suz biz markalaşma çabası içine girmek benim için kafidir.

Bu şehrin en büyük markası Samsunspor'dur, Samsunspor'suz oluşturmaya çalıştığınız hiçbir markanın Samsunspor markası yanında 3 kuruş değeri yoktur bizim için.

Ertuğrul Sağlam

İtiraf ediyorum o BENİM...

Konuyu kaldırırsan paraları senin ile paylaşabiliriz... ;)