Samsunsporumuzla İlgili Tv veya Radyo Programları??

Başlatan cevdetbaba, 05 Ocak 2010, 01:54:57

« önceki - sonraki »

cevdetbaba

Özellikle Samsun dışında olduğum için gelişmeleri takip edebileceğim radyo ya da tv programı arıyorum arkadaşlar.Bildiğiniz programları yazarsanız çok sevinirim..Programın haftanın hangi günü hangi kanal ya da frekansta olduğunu belirtirsek faydalı olur.Sezon boyu devam eden,yerel medyadan ya da ulusal medyadan da olabilir bildiğimiz programları burada paylaşırsak benim gibi uzaktan takip eden taraftarlarımız faydalanır diye düşünüyorum..

Bu arada aklıma gelen bir tanesini hemen ben yazayım.Radyosporda salı sabah 09.00 ve perşembe öğlen 14.00te Tunç Kayacı ile Bank Asya programı var.Samsundan yerel medya muhabirleri zaman zaman bağlanıyor..Siz de bildiklerinizi yazarsanız çok sevinirim..

cevdetbaba

teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.izmirde yaşıyorum şu anda.uzun süre de ankarada eğitim amaçlı bulunmuştum.dolayısıyla samsundan ayrıyım liseyi bitirdiğimden beri..ulusal medyada zaten yer almıyoruz,bari uydudan falan bulabileceğim yerel tv olursa oralardan takip edeyim diye düşünmüştüm.elbette netten de radyo programlarını takip etmeye çalışıyorum.ancak genelde bank asya ligindeki tüm takımları ele aldıklarından oralarda da çok az yer bulabiliyoruz.geçen hafta bir saat boyunca bekledim bahsettiğim programda samsunsporla ilgili tek bir cümle etmediler..

celebi

ankarta 55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Ocak 2010, 02:03:35
Sitemize hoşgeldin cevdetbaba. Muzdarip olduğumuz konuların başında geliyor Samsunspor'un yerel basında gerektiği ve hak ettiği değeri alamaması. Pazartesi akşamları AKS Tv'de oluyor ancak çok içerikli olduğunu söylemek güç. Samsun'dan ve Samsunspor'dan en güncel haberleri bence sitemizden takip edebilirsin.
aynen

Nuri Asan

D Sporda Samsunspor düşmanlığı yapıyor.Konyanın galip geldiğini söylerken at gibi sırıtıyordu sunucu,keza maçı anlatırkende öyle.Biz Konyaya öyle bir gol atsak kıyamet kopardı,konya attı üzerinde bile durmadılar.Orduya 500 kişinin üzerinde gittik bir ker bile taraftarımızı göstermediler,başka takımlar 15 kişi gider gözüne soka soka gösterirler.

Stv'de salı akşamları Bank Asya özetlerini veriyor.

Nuri Asan

ve nihaet önümüz sene itibari ile kurtulmuş oluyoruz dsmarttan