Protesto

Başlatan m.ozturk, 08 Kasım 2009, 12:16:05

« önceki - sonraki »

m.ozturk

08 Kasım 2009, 12:16:05 Son düzenlenme: 08 Kasım 2009, 13:23:21 samsuni
ARKADAŞLAR ŞEHRİN DİKKATİNİ SAMSUNSPOR ÇEKMEK İÇİN BÜTÜN İŞYERLERİNE AFİŞ YAPIŞTIRALIM GEÇEN SEZON MARATON TÜRÜBÜNÜNDE ACILAN PANKARTIN AYNISINI BİR AFİŞ HALİNE GETİRELİM VE İŞYERLERİNİ VİTRİNLERİNE VEYA DUVARLARA YAPIŞTIRALIM...

ARKADAŞLAR BİŞEYLER YAPMAK LAZIM SAMSUN HALKINI AYAGA KALDIRMAK LAZIMMM...  BU OLMAZ DERSENİZ BAŞKA BİRŞEYLERDE OLA BİLİR MİTİNG GİBİ BİŞEYLER BÖYLE BOŞ DURMAK KANIMA DOKUNUYOR...

Kadir ÇELEBİ

08 Kasım 2009, 12:48:28 #1 Son düzenlenme: 08 Kasım 2009, 12:53:39 SamsunSpor_34
bununla sınırlı kalmamalı gun bugun onlar dosurmeye çalışsada biz buna elimizden geldiğince engel olmaya çalışmalıyız gereken yerlere mail kampanyaları duzenleyebiliriz once sehiri bir şekilde hareketlendirmemiz gerek bu konuda neler yapılabilir fikiri olanlar paylasırsa iyi olur geç kalmadan elimizden geldiğince bişeyler yapalım..

Önce ticaret ve sanayi odasından baslanmalı mail yollayalim ziyaret edelim gerekirse bir otobus isini halledemediler izmir odası izmir takımlarının tamamına destek saglıyor daha yeni altay'a otobus alındı  yeni gelen yonetimden cok sey beklerken hiçbirşey yapmadılar durtelim...

Kadir ÇELEBİ

Sayın Başkan İstanbulda yaşayan bir Samsunlu ve Samsunspor taraftarıyım

Başkanlık aday adayı surecinizden itibaren basından ve sitenizden faaliyetlerinizi takip ediyorum eleştirmek istediğim bir konu var biz Samsunspor taraftarları olarak adaylığınızı açıkladığınız günden itibaren heycanlandık manevi destek verdik şahsınıza bundan haberdar olduğunuzu düşünüyorum Samsunspor kulubune bir otobus tahsis edilecekti belli bir sure gundem oluşturdu neticede malesef sonuc alınamadı ben ve benim gibi Samsunspor taraftarları ŞAHSINIZDAN ve başkanlığını yaptığınız odanızdan Samsunsporumuz adına fayda sağlayacak bir çok çalışma bekledik arzu ettik. Bu güne kadar beklenildiği gibi karşılık bulamadık sizlerde iyi biliyorsunuzki basarılı bir Samsunspor şehrin piskolojisini, ekonomisini ve turizimini olumlu yönde etkileyecektir şu günlerde Samsunspor takımı çok zor bir dönem geçiriyor şehrin ileri gelen yöneticilerisiniz muzdarip olduğumuz durumlarda sizlere gelip çözüm aramak hakkımızdır diye düşünüyorum halen Şahsınızın ve odanızın Samsunspor'a duyarsız kalmayacağı ümidini taşıyor öyle umut ediyorum..

Mail yollamak isteyen yollasın demicem hepimiz sorumluyuz bu gunlerden yapmamız gerekeni yapalım lutfen..

baskanlik@samsuntso.org.tr

seckin55

"SAHİPSİZ ŞEHRİN SAHİPSİZ TAKIMI" diye afişler yaptırabılırız

red_white

Ne onurumuz kaldı ne gururumuz ne hallere düştü SAMSUNSPORUMUZ

usare

Bence "SAHİPSİZŞEHRİN SAHİPSİZ TAKIMI
          HADİ ARTIK SAHİP ÇIKLAMIM"
diye bir afiş yaptıralım.
Bir de SBK'nın her maçında kocaman afişler şehrin her yerinde oluyor. Bizim yönetim niye böyle afişler hazırlatıp seyirci çekmiyor anlamıyorum..

Tribün_ali

miting olursa varım kanımın son damlasına kadar yeter artık uyuyamıyor yemek yiyemiyorum yandı artık ciğerim bu aşktan

Dartagnan

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 09 Kasım 2009, 17:44:09
miting olursa varım kanımın son damlasına kadar yeter artık uyuyamıyor yemek yiyemiyorum yandı artık ciğerim bu aşktan