13- Oğuzhan Azğar

Başlatan gozgoz yýlmaz, 10 Ağustos 2009, 23:14:15

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

:):)

bide bu adamın babasımı amcası mı ne,Samsunspor yönetim kurulunda..

Sadece gülüyorum...Ama acı acı....  :( :( :( :(

red_white

gereken tepkiyi alıcaktır taraftardan herkes duymaya başladı ... öle kolay değil herşey bu takımda yetiştin sen Samsunspor un maçını düşünceğine neyi düşünüyor adamsın sen be karaktersiz... amcasıda acaba düşünüyor mu gs fb maçını ?

kabacevizli55

ne kadar ruhsuz  p*ç yetişiyo

Cagdas Ünver

Tepki mesajıma verdiği cevap:

''benden büyük samsnsporlu olmazsın...istanbula veya yurtdısına transfer olucaktmm ama samsunsporu bırakamadımm...''

KareAs55

Ne vermişki Samsunspora bizden büyük samsunsporluymuş  ;)

YaşarDoğu

Oğuzhan havana köpek sıçsın. Yeme la bizi nere gitcektin M.Uniteda mı  >:(

King1965

kendısı benm sınıf arkadasımdı zamanında .. Bu adam hıc bı zaman samsunlu deıldıkı abdı azgar sagolsun yegenını hem MILLI TAKIMA HEMDE SAMSUNSPORDA OYNATIOR !!!

Fecr_55

Görünen köy kilavuz istemez..Simdi tv nin karsisina oturmus, gese icin dua ediyordur..Nedense hepsi büyük Samsunsporlu, onlar büyükse bizim tarifimiz nedir iste bunu bilemiyorum..

Burak

bende mesajlaştım aynı şeyleri bana da yazdı hatta samsunsporluyum ama başka bir takımım olamazmı şeklinde . Yurtdışından teklif almış gitmemiş. Bende kendisini taraftarın bunu unutmayağı şekinde uyardım pekte tınlamadı sanırım ama kendisi bilir.

Ben futbolcunun zeki , çevik ve AHLAKLISINI severim.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Ollivanders

Azgar hadi iyisin aldın sukruden 1 puan !!!

Cagdas Ünver

İşte cevabı:

ins..olurda...her futbolcunun bi takımı vardır..bende galatasaraya sempati duyuyormm...napıcaksın öldürcekmisin...ben kendimi bildm bileli 1.samsunspor.2.galatasaray..ben büyük paraları reddettim burda kaldm..bos kovalamayınn...

Hiç kendimizi kandırmayalım. Böylelerinden bize hayır gelmez.

Ollivanders

Gitseydin. Buyuk paraları reddetmişmiş. Herkes Buyuk Samsunsporlu , biz hic birsey bilmeyen 5 kuruş etmeyen taraftar.

YaşarDoğu

Mesajda bile çelişkili ergen atkafalı.

1 takım diyosun ilk cümlende sonra 1 ve 2 diye sıralama yapıyosun angut Oğuzhan.

A2 maçında sahada görelim seni bide , cinconlu atboku diyelim.

samsunmania

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 24 Ekim 2010, 23:49:18
Mesajda bile çelişkili ergen atkafalı.

1 takım diyosun ilk cümlende sonra 1 ve 2 diye sıralama yapıyosun angut Oğuzhan.

A2 maçında sahada görelim seni bide , cinconlu atboku diyelim.

Kardeşim değer mi sinir yapmaya, yeni yetmenin laflarına bak. Cesaretine bak. Öldürecek misin, boş kovalamayın. Aferin aslanım. Emre Balak, Armağan Kuş gibi süprestar olduğun günleri de görürüz senin bu kafayla.

samsunmania

25 Ekim 2010, 00:07:18 #59 Son düzenlenme: 25 Ekim 2010, 00:09:46 samsunmania55
Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 24 Ekim 2010, 19:52:45
Tepki mesajıma verdiği cevap:

''benden büyük samsnsporlu olmazsın...istanbula veya yurtdısına transfer olucaktmm ama samsunsporu bırakamadımm...''

Oğuzhan, bu zihniyetle arkasına bakmadan giderdi. tabii ki mezarlık devriyeleri beleşe getirmek için uygun zamanı kolluyorlar alabilmek için. Tabii ki alınmaya değerse. Daha bi numarasını göremedik kendisinin. Her yer u-17, u-19, u-20 oyuncuları ile kaynıyor alt liglerde.
Biraz Celil, Serkan, Cenk örneklerini görmesi lazım. Samsunspor'un ahını alıp da başarılı olan oyuncu çok az. Gitmek isteyenin yolu açık olsun ama bedeli karşılığında.
Hemen yargılamayalım, destek olalım, asmayalım diyemiyorum çünkü tavrı çok kötü. Lafları boyundan büyük.