Serkan Eyüpoğlu (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:47:52

« önceki - sonraki »

AntZ

10 Ağustos 2009, 22:47:52 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2010, 00:56:26 Ant55

Doğum Tarihi: 24.06.1985
Doğum Yeri: Samsun
Boy: 1,75
Pozisyon: Defans (sağ bek)
Sözleşme Bitiş: 30.06.2010
Geldiği Takım: Samsunspor
Oynadığı Takımlar:  Samsunspor, İskenderunspor, Ünyespor

Sadece Samsunspor

Her sene başka takımda kiralık oynayan geçen sene sadece yedek kulübede oturan bir futbolcu. Ama bu sene futbolcu azlığından ilk 11de çıkabilir

oguz_5528

sürekli oynayacak sağlam bi bek olacağını düşünmüyorum zaten 2 senedir sakatlıkla boğuşuyo hatta bugünde sakatlığından dolayı oyundan alındıı inş.önemli bişyei yoktr

m.ozturk

sekan geçen sezon da oynardı ama vizesini unutmuşlar.... bu sene çok hırslı bence banko oynar.......

smsnlu55

bencede geçen sezonda oynardı,Allah aşkına Veysel bu takıma ne verdi ne yaptı arkadaşlar,adını bile çoğumuz bilmıyoruz.bence samsunun çocuklarına güvenme vaktı,ben hazırlık maçlarından bılıyorum sağ bekte oynar kendisi normalde ama adam yok dye sol bekte oynuyor ve bence hazırlık maçlarında çook iyi bir göruntu çizdi,hırslı ve süratli birisi,şans verilsin devam etsin bence iş yapar.karabuk maçında sakatlanana kadar iyi oynadı hatta sakatlnmasına ragmen son ana kadar zorladı,dayanamayınca bıraktı,helal olsun...

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 25 Ağustos 2009, 02:06:45
Sakatlanana kadar fiziken diri göründü , en azından bek oynamasını biliyor umarım iyileşir KSK maçında ilk 11'deki yerini alır ..

germencisse

can ulunun yerini tam olarak dolduramasada genç iyi bir oyuncu diyebiliriz.ama biraz daha pişmesi gerek..

Jnr.Serkan

1985 li ne genci :)) bu takımdaki gençlere göre bunun posası çıkmışş =))) ouzhan azgar war 93lü genç onlar artık takımda

smsnlu55

genç olmasada bence iyi bir oyuncu ben butun hazırlık maçlarını hemen hemen izledım sağ bekte sol bekte gerçekten görevini yapıyor.bu sene bu takımda banko oynar dıye düşünuyorum

YaşarDoğu

13 Eylül 2009, 20:12:35 #9 Son düzenlenme: 13 Eylül 2009, 20:55:05 YaþarDoðu
İlk haftadaki Karabük maçındaki çabası ile iyi oynayacagının sinyalini vermişti.
Geçen hafta niye kesik yediğini herkesce malum.

Rize maçında sol bekte iyi mücadele etti..Böyle üstüne katarak oynamaya devam et aslanım.Yalnız çabuk ekmek oluyosun (kolay çalım yiyosun) o dikkatimi çekti.

Sioux

Özgüven eksikliği var, ters kanatta oynamasına rağmen çok da kötü değildi.

Sadece Samsunspor

Spiker ne dedi ama maçta  ;D Solda oynuyor ama sağ ayağını kullanıyor ;D

smsnlu55

aynen katılıyorum,gerçekten savunma yönü iyi,sağ ayaklı oldugu için hücumd zorlanıyor,ama bu sezon performansı iyi olanlardan birisi gerek hazırlık maçlarında gerekse lig maçlarında....

55sirinler55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Eylül 2009, 20:45:43
Çok iyiydi savunması yönü Adem'den iyi .. Hucüma çıkışlarında ters ayakla yakalanması kendi kısmetsizliği .. Hırslıydı çok beğendim ..

Tribün_ali

17 Eylül 2009, 16:48:58 #14 Son düzenlenme: 18 Eylül 2009, 22:01:39 samsuni
Hoca bu hafta oynatacakmış bu malı kesin yenildik bu oynarsa böle boş adam olamaz

düzeltme, lafım sercana, serkana değil.