Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

SAMSUNuLaNN!

Alıntı yapılan: beşnumara - 09 Nisan 2010, 21:11:56
sen ankarada varmıydın peki? olsaydın orda bitmiş derdin.artık türkiyede hemen hemen her futbolcu 3 büyük 4 büyük kelimeleri kullanıyor.medya o kadar etkilemiş ki sitedeki üyeler bile kullanıyor bu kelimeyi.bu kelime için futbolcu bitti denilmez bence.gerçi benm için ankarada bitmişti turgut.şuan gözümde bir gram değeri yok

yok kardeşim izlemedim o maçı

SAMSUNuLaNN!

Alıntı yapılan: sheva_55 - 09 Nisan 2010, 21:14:58
ankara maçında o hareketi yapan turguta efendi denilmesi trajikomik bir durum ne günlere kaldık hay Allah'ım sen sabır ver bütün taraftarımıza

ne hareketi yaptı turgut efendi?

Ollivanders

anlatılmaz yasanır kardesim o acıdan bosver >:(

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: SAMSUNuLaNN! - 09 Nisan 2010, 21:16:16
ne hareketi yaptı turgut efendi?
bende izlemedim maçı ama oraya gelen büyük Samsunspor taraftarına maçtan sonra cinsel organını göstermeye kalkan bir adam bu turgut

LisandroLopez

Birazda gazetelerin abartışı Turgut 1 sene daha kalır bu takımda..

YaşarDoğu

Gazetelerin abarttığı dediğin olay HAcettepe maçındaki olay mı?

YaşarDoğu

AlıntıTebrikler, Turgut Doğan Şahin

Sezona kötü başladığı halde özellikle Hüseyin Kalpar hocanın gelişi sonrası futbolunda büyük bir çıkış yakalayan Turgut Doğan Şahin'i  sezon bitmeden  kutlamak istiyorum..
       Turgut'un gerçekten bu sezon attığı ve attırdıkları goller ile  takımına katkısı tartışılmayacak kadar büyük oldu sanırım....
       Başka bir deyişle Turgut bu sezon  bu olağanüstü gayreti ve muhteşem futbolu ile Samsunspor'un bana göre  yüzde ellisi bile oldu.
       Oysa onu önceki sezonlarda en çok eleştiren yazar da yine ben olmuştum.
       Ama, o her zamanki içe dönük, sakin kimlik yapısı ve efendiliği ile çıkıp sahada hep işini yapmaya çalıştı. Biliyorum duygularını çok fazla yansıtamayan ama son derece dürüst bir kişiliği var.
       Bana göre mükemmel denecek  farklı fizik yapısı ve yine bu yapının kendisine sağladığı  futbol yetenekleri  sayesinde yıldız denecek futbolcu olmaya oldukça yakın bir futbolcu  görünümü veriyor.
       Bu arada birçok kulübün de onu yakından izlediğini biliyorum...
       Ancaaaak Turgut geleceği adına elbette yolun çok daha başında. Ayrıca kendisi de biliyor sanırım, bu yolda şimdilik çoook eksikleri var.
       Bana göre en büyük eksiği de oyun devamlılığı...
      Yine sahadaki sakin ve gamsız görünümünün zaman zaman yanlış yorumlanıp ya da anlaşılıp ona zarar verdiğini biliyorum. Sahada daha hırslı, daha agresif bir futbol kimliği sergilemesi gerekir.
       Biliyorum ona güzel bir şeyler yazarken bile yine dayanamayıp eksiklerini de araya sıkıştırdım. Çünkü, ben onun yıldız futbolcu olacağına inanıyorum.
       Sonuç olarak yıldız futbolcu adayı Turgut kardeşim bu sezon mükemmel performansı ve de sırtındaki formasının teri ile  Samsunspor'a büyük katkı sağlamıştır. Ellerine, ayaklarına sağlık. Kendisini bir kez daha tebrik ediyorum.

Ercüment Gül

Ollivanders

Ancaaaak Turgut geleceği adına elbette yolun çok daha başında.

turgut daha yolun basındaysa 17 yasında 18 yasında yıldız olanlar yolun neresinde ?

LisandroLopez

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 09 Nisan 2010, 21:50:32
Gazetelerin abarttığı dediğin olay HAcettepe maçındaki olay mı?

Hayır.

YaşarDoğu

AlıntıGenç futbolcu Caner Çolak'ın, ani gelişen ataklarda muhteşem hızıyla bir anda rakip kale önüne kadar inen Turgut Doğan Şahin'e tam manasıyla uyum sağlayamaması nedeniyle forvet hattında büyük sıkıntı yaşandı. Bu karşılaşma Savaş'ın Kırmızı-Beyazlılar için ne kadar önemli bir isim olduğunu da gözler önüne serdi.

La görende speedy Gonzales sahada zanneder, bu kadar malca bi yorum olmaz.

celebi

turgut bizde kalırsa seneye emmenikenin yerini alır

erkutdem55

Alıntı yapılan: celebi - 14 Nisan 2010, 21:43:23
turgut bizde kalırsa seneye emmenikenin yerini alır

Biz de seneye Karabük'ün yerini alırız umarım.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 14 Nisan 2010, 23:41:18
Biz de seneye Karabük'ün yerini alırız umarım.

eskiden daha sezon bitmeden öbür sezonun hayallerini kurardım.öyle bir hale getirdilerki bizi hayallerimi çaldılar.hiçbirşey düşünemiyorum.biliyorumki yine suni başarılar olcak arada heyecanlancaz ama sonra ölü toprağı tekrardan üzerimize atılcak ve yine düşmemeye oynıcaz.Kaderimiz bu.İstesekte istemesekte...

Recep

KOYUNUN OLMADIĞI YERDE KEÇİYE ABDURRAHMAN ÇELEBİ DERLERMİŞ

LisandroLopez

Allah nazardan saklasın....