Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

şimşek_55

Ya ne alakası  var aykırı  bırseyler  neden yazayımkı  bunlar tamamen  benım dusuncelerım. Turgut bana gore bu takımın en ıyı oyuncusu.   Oynamıyor  etmıyor  bılmemne  yapmıyor  para kazanıyor+ super lıg oynuyorya ? Sen gerısını napacaksın. Bu ısı  ben  zevkıne  yapıyorum para ıcın yapmıyorum dıyen bır  profesyonel futbolcu varmı bu devırde?

cem 55

fazla uzatmaya polemige girmeye gerek yok turgut sence bu takımın en iyi bencede açık ara en kötü oyuncusu insallah profesyonel düşünürde en yakın zamanda düşer yakamızdan çeker gider bizde rahatlarız süper lig topçusu bu arkadaş geçen sene bizde  o boş kaleye atamadıgı golleri insallah süper ligde atarda bizde onu alkışlarız en kuvvetlisinden

Recep

koyunun olmadigi yerde keciye abdurrahman celebi derler bizde bu hesap ne yapalım yönetim yok destek yok para yok mecburen katlanıyoruz yoksa o formayı ancak gidip errea mağazası vitrininde görür

Ben Ofosu

ya çakim Ramazan Sal'a nereden aldırdılar onu takıma, kaza bela Ertuğrul'un yardımcı hocasının hatrına gitti Bursa'ya oldu büyük topçu. Turgut yetenekli,en iyi adam o da olsa, bu adamın bize hayrı yok, tez elden satılsın sene sonunda.

şimşek_55

Tamam Turgutu  bonservıssız bıraksın yonetım o zaman. Bu kadar ıstenılmıyor bu adam. ?  Anlamıyorum.   

edmontdante

Benim gözümde TDŞ

AlıntıKalecimizin aldığı toplardan bahsettim.Rakip ataktayken kalecide kalan topta kaleci doğal olarak ya sağ kanata ya da sol kanata topu eliyle oynar.Genelde bu böyledir.Ama kanattaki adamlar sırtını dönüp giderse o da mecburen degaj yapar.Topun kime gideceği %50 %50.Kaldı ki bu toplarda defans her zaman forvete göre avantajlıdır.Bu durumda topun bizde olma ihtimali daha da düşüyor.Ama kanattaki adam kendine güvenen biriyse kaleci topu aldığında ya zaten hücumda yakalanmış rakip takım defansının arkasına koşu yapar yada rakip defansı arkasına çeker kaleciden gelen topu  orta sahaya doğru çıkan  arkadaşına bir şekilde indirir.Normali hepimizin bildiği gibi budur.Sonuca götüren de.Ama senin kanat oyuncun "Aman bana atmasın" edasıyla sırtını dönüp yavaş yavaş orta sahaya yürürse bunun tek anlamı özgüveninin olmamasıdır.Profesyonel seviyede top oynayan birinin böyle davranmaya hakkı yok.Burası halısaha değil ki "Zaten topu bilmiyor ona atma" diyelim kaleciye.

İlk aklıma gelenler Karabük maçının son dakikası,Manisa ve Karşıyaka Maçlarında kaçırdıkları (Sağ ayağından sol ayağına çekip birini kaleci Kerem'e diğerini auta attığı ),Ordu deplasmanında 2-0 yapacakken kaçırdığı.Gol tabiki kaçar ama böyle değil.Her hafta hemen hemen aynı pozisyonlara girip sürekli kaçırıyorsan eksiklik sende demektir.

Benim senelerdir izlediğim Turgut topu sağ kanatta  sürekli olarak rakip bekin önünde alan ve üzerine giden ama bunu yaparken topu sağ taç çizgisine  doğru çeken birisi.Bunu yapmasının sebebi diğer yöne götürememesi yani tekdüze oluşu.Böyle olunca adam geçme yüzden yüksek olmalı ama bu da yok.Bunu ortadan kaldırmanın tek yolu var mademki genç ve kuvvetlisin,orta sahan topla çıkarken bekin arkasına yapacağın koşularla topla buluşmak ama bu da yok.EEE ne var o zaman kazandıracağın taç yada kornerler mi : ))

edmontdante

15 Ağustos 2009, 12:14:11 #51 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2009, 12:18:35 edmontdante
Turgut için en doğru tabir TURGUT DOĞAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİN di.

Dışarıdan  bakan bir kaç vasat maçını izleyen zannediyor ki iyi topçu.Boya posa bakıyorsun birşeye benziyor.Ama aslında Doğan değil Şahin o.Özgüven eksiğini gidermedikce ve oyun anlayışını değiştirmedikce  ondan hiçbirşey olmaz

Adam 3 sezonda bir kez defans arkasında topla buluşmaz mı?Bir kere alver yapmaz mı?Bir kez topu kaleye bakıp ayak içi direk dibine bırakmaz mı?Ya da  kanatta içeri bakıp adrese teslim bir orta yapmaz mı?Bunları yapmayan yapamayan birine iyi topçu denilir mi?

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: edmontdante - 15 Ağustos 2009, 12:14:11
Turgut için en doğru tabir TURGUT DOĞAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİN

Tofaş = Doğan+Şahin

edmontdante

İçimden gelen o kadar çok şey gözümde canlanan o kadar çok sahne varki içerideki maçlardan ama daha fazlasını yazdıkca abartı gibi görünecek.Bence hiçte abartı değil ama her neyse.Murat YILDIRIM deli gibi savaşırken mal mal aptal bakışlarla onu izleyen topçu bence Turgut

supernatural_55

Alıntı yapılan: edmontdante - 15 Ağustos 2009, 12:20:34
İçimden gelen o kadar çok şey gözümde canlanan o kadar çok sahne varki içerideki maçlardan ama daha fazlasını yazdıkca abartı gibi görünecek.Bence hiçte abartı değil ama her neyse.Murat YILDIRIM deli gibi savaşırken mal mal aptal bakışlarla onu izleyen topçu bence Turgut

turgutun muratın çabasını izlediği o anı çok iyi hatırlıyorum...

Ollivanders

dilini disarda gormekten biktiğim futbolcu

celebi

hay turgut gibi kafanıza taş düşsün diyeceğim valla ya :D

ya hu arkadaşlar bu sene belkide turgut bu sene vazgeçilmezlerimiz arasına girecektir ya neden hep böyle olumsuz olumsuz. ;)

Ollivanders

celebi

geçmişi unutalım geleceğe bakalım :D

Ollivanders