Sefa Aksoy (Giresunspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:23:30

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bugünkü maçın ( Karabük ) en iyilerinden birisiydi. Hem gol attı hem de iyi mücadele etti. Hayli kilo vermiş, ve bir güreşçiyi andıran fiziği yerine futbolcuya benzemiş. Serbest vuruş golü çok güzeldi, sevinci de yürektendi. Geçen sezonun ilk maçı olan Erciyes maçında da çok iyi oynamış ama sonrasında önce küfürden ceza almış, sonra da disiplinsiz davranışlar sergileyerek taraftarın gözünden düşmüştü.

İnşallah toplarlar ve böyle devam eder...

kaan

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Ağustos 2009, 00:47:40
Bugünkü maçın ( Karabük ) en iyilerinden birisiydi. Hem gol attı hem de iyi mücadele etti. Hayli kilo vermiş, ve bir güreşçiyi andıran fiziği yerine futbolcuya benzemiş. Serbest vuruş golü çok güzeldi, sevinci de yürektendi. Geçen sezonun ilk maçı olan Erciyes maçında da çok iyi oynamış ama sonrasında önce küfürden ceza almış, sonra da disiplinsiz davranışlar sergileyerek taraftarın gözünden düşmüştü.

İnşallah toplarlar ve böyle devam eder...

Sefayı sezon içindeki davranışlarından ve tavırlarından sonra baya bir eleştirmiş ve soğumuştum.Ama sefayla görüşen bir kaç abim vasıtasıyla öğrendiğim bir kaç şey oldu.

Yıllardır bu takımdan samsunun çocuğunu uzaklaştıran soğutan amiyane tabirle yiyen bir kaç insan sefa üzerindede oynuyormuş oyunlarını.VE takım içindeki gruplaşmalardan hep yalnız kalmış.Yıllardır oynadığı takımında dışardan gelen bir kaç oyuncunun yetenek yoksunu olsada el üstünde olması sefanın davranışlarına göz yumulamayıp onların kat katını yapanlara iltimas geçilmesi hep çileden çıkarmış sefayı geçen senenin sonlarında gördüğüm kıpırtıyı bu maçta daha bir belirgin hissettim kendine çok şeyler katmış.Gol sevincini çok içten buldum bence bir sitemdi golü atınca maratona gelip ben burdayım demesi ve numarasını taraftara göstermesi sen böyle oyna oynayamasanda taraftara kendini yanlış tanıtma.İyi yoldasın hayırlısı olsun.

oguz_5528

Artık Genç saymıyorum sefayı çünkü takımda ondan küçük o kadar futbocu varki onunda geriden gelenlere örnek olması lazım.Bugünde iyiydi,inş böyle dvm eder..

berusa55

Sefa sahanın en iyilerinden biriydi. Canla başla mücadele etti. Hep böyle Sefa!

__BoRs__55__

Beni Karabük maçında hayrete düşüren isim.Umarım böyle devam eder.

kumköylü ahmet

efferemle sefa bak simdi caki gibisin gocum böyle devam et bakim ;D

edmontdante

Alıntı yapılan: kaan - 24 Ağustos 2009, 02:36:39
sen böyle oyna oynayamasanda taraftara kendini yanlış tanıtma.İyi yoldasın hayırlısı olsun.

bence de

BekiRcaN_5s

bu sene değiştiğini umuyorum.inşallah başarılı olur

Ladikli

Yetenekli bir futbolcu,fakat bazı sorunları var ama ne olursa olsun sonuçta profesyonel oyuncusun,işin bu maça çıktığın zaman herşeyi unutup varını-yoğunu ortaya koyarak oynayacaksın.İyi bir başlangıç yaptı sezon sonuna kadar devamını bekliyoruz.

gozgoz yýlmaz

Karabük maçındaki çıkışından sonra yine normale döndü, kötü futbol oynuyor. Ayrıca geçen günkü antrenmanda efendilik abidesi Murat Yıldırım'a ağza alınmayacak küfürler etmiş, ağzı pis zaten yangabozun, gün gelir düzeltilir. Artist!!!

Sadece Samsunspor

edmontdante

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 12 Eylül 2009, 02:53:18
Karabük maçındaki çıkışından sonra yine normale döndü, kötü futbol oynuyor. Ayrıca geçen günkü antrenmanda efendilik abidesi Murat Yıldırım'a ağza alınmayacak küfürler etmiş, ağzı pis zaten yangabozun, gün gelir düzeltilir. Artist!!!

Lan arkadaş böyle bir şey yok ya.Bunlar adam olmayacaklar.Zaten Murat'ı pek sevdiklerini sanmıyorum.Çünkü Murat müdacelesi ve hırsıyla bu kaçak güreşenleri taraftarın önüne atmış oluyor.Bunlar kesin bu durmdan rahatsızlardır

Yaman55

sefa karabük maçında golden sonra sezonu kapatmıştır

cem 55

dangalagın önde gideni zaten kötü futbolcu bide insan karaktersizse ortaya sefa gibi biri çıkıyo tez elden bunun gibi malların bu takımla ilişkisini kesmemiz lazım tek kurtuluşumuz bu ve ekürisi sercan gibilerin gitmesi

Kodalak

14 Eylül 2009, 09:12:34 #29 Son düzenlenme: 14 Eylül 2009, 19:56:59 Amsterdamli
sefa mısın nesin bize,bu büyük taraftara ,büyük SAMSUNSPOR'umuza ''bir sefa'' ettiremedin,hep bin ahhh işittin bizlerden.Dün ki maçta bu kadar kötü oynar bir insan Maça 70 de giriyorsun takımın orta sahada toparlanmaya ihtiyacı var sen aptal aptal oynuyorsun,la adam bi koşar pres yapar nerdeeee sen ayağını kaldırma zahmetinde dahi bulunmuyorsun,hani dicem oruçlusun yok oda değil çünki girdikten 5 dk sonra kenara gidip su içiyorsun,yuhlar olsun sana ve senin gibilerine...Birde utanmadan o şanlı formayı ve 55 numarayı üstünde taşıyorsun sana ne o forma,ne o 55 numara nede SAMSUN'un bir saksı toprağı bile yakışmıyor.Defol git,sercanıda al defol git....