Footbo City

Başlatan Burak, 01 Ekim 2010, 10:25:57

« önceki - sonraki »

Burak

Uploaded with ImageShack.us

AlıntıFootbo.com ve Facebook üzerinden oynanabilen ''Footbo City'' tüm futbol ve oyun tutkunlarına tamamen ücretsiz sıra dışı bir sosyal oyun deneyimi sunarken, sürpriz hediyeler kazanma şansı da veriyor.

Üstelik futbolseverler çok yakın bir zamanda ''Footbo City'' mobil uygulamasıyla nerede olurlarsa olsun takımlarını yönetebilecek, futbolun heyecanını her an her yerden yaşayabilecek.

BÜYÜK HEYECAN BURADA
''Footbo City'' oyununda amaç, gelir-gider dengesini ayarlamak, takımı ve şehri geliştirerek en fazla taraftara sahip en iyi takım olmak. Oyuncular zafere giden yolda, takıma ve şehre yatırım yapmak, arkadaşlara meydan okumak, amigo ve casuslar aracılığıyla rakip şehirlerden taraftar koparmak, oyuncuların antreman programını ayarlamak, takımın moralinin yüksek tutmak için etkinlik düzenlemek gibi yöntemlere başvurabiliyor. Bu sayede arkadaşlarıyla hem rekabet içine girerken, hem de sosyalleşme imkanı buluyor.

Grafikleri ve ayrıntılı oyun planlarıyla ''Footbo City''nin en ilgi çekici yönlerinden biri, gerçek hayata paralellik. Oyun, gece-gündüz aydınlatmasıyla gerçekçi bir ortam yaratıyor ve derbi haftalarına özel sürprizler futbol coşkusunu sanal dünyadaki yeşil sahalara aktarıyor.

Üstelik oyunun içinde yer alan ''Footbo Tahmin'' bölümünde de her hafta 1. lig maçlarının sonuçlarını tahmin ederek ''Footbo nakit'' kazanmak mümkün

gayet zevkli bir oyun dün gece sardım buradan 15.seviyeye gelipte bize haber vermeyen süleyman abi'ye selam olsun :)

Serkan

enerji nerden topluyoruz 1 de kaldı yükselmiyor

babasamsunlu

bi büfeye git serkanım..ordan kap 70 lik   ::) :):)

**KaR6**

valla ben de başladım ama, 1 günün sonunda boş olduguna karar verdim :) yaratıcılık hiç yok, hiçbir şeyin yerini sen belirleyemiyorsun, seçme şansın yok herkesin mekan sonunda aynı olacak, ne anladım o işten.. farmville bile daha iyiydi, bıraktım ben alın taraftarlarımı ;D

**KaR6**

beyler bola cok daha güzel ona baslayalım :)

Burak

oda mı facebook ta ?

**KaR6**

Burak

buldum bulmasına da oda çok vakit alıcı bir şeye benziyor ama maçı kendin oynayabilmek güzel olmuş vaktim olduğu bir zaman bakim ben buna

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 04 Ekim 2010, 18:23:41
beyler bola cok daha güzel ona baslayalım :)

Ya facebook ta baslamasak :D Baska bir online oyun oynasak :D

**KaR6**

sen seç haber ver kardeşim  :)

erkutdem55

Ben uzun süredir BOLA oynuyorum facebookta,çok keyifli bir oyun,tavsiye ederim.

sercan5592

oynadım oynadım bolayı bıraktım sıkıldım cogu sey için gercek para istiyolar :D

**KaR6**

insanın trabzonlu arkadasları olması işe yarıyo bazen, baya stres attım ;D