Unutulmayan maçlar ..

Başlatan timofte, 17 Mayıs 2005, 09:41:28

« önceki - sonraki »

selahattin55

evet arkadaşlar ilk 4.o yendiğimiz maçı ben seyretmiştim ozaman 10 yaşımda idim.nurettin nurettin a.... gö......kaybettin diye bağıyordu bizim taraftarlar. ;D ;D ;D

samsunspor.co.nr

Arkadaşlar,

Benim hiç unutmadığım maçlardan bir tanesi "Samsunspor-Beşiktaş" 4-1 yendiğimiz maçtır.
Isparta'da üniversitedeydim.Sanırım 1996 sene.

Beraber evde kaldığım arkadaşlara Samsunspor atkı-flama vs. herşeyden vermiştim.
Cine5'teydi o zaman yanılmıyorsam lig maçları.

Gittik bir kahveye Her yerimiz Kırmızı-Beyaz.İçeridekilerin Hepsi Beşiktaşlı.Samsun atıyor biz coşuyorduk.4-1 yendik Beşiktaşı.Yaşlı bir amcayla tartıştık sadece.Diğer beşiktaşlılardan ses çıkmamıştı.Adamlar tebrik ettiler bizi ve ayrıldık salondan.Sabaha kadar içmiştik.Ey gidi Samsun'dan çok uzakta öyle bir gururdu ki o anlatamam.

Tekrar teşekkürler SAMSUNSPOR.

samsunspor.co.nr

İşte size O meşhur Malatya maçının gol sahneleri !

Can ortalıyor ve kaptan voleyi çakıyor !

O anda 10 kişiyiz. Serkan Karabab gereksiz bir kırmızı kart ile bizi on kişi bırakmıştı !

samsunspor.co.nr

samsunspor.co.nr

Ve Samsunspor-Malatyaspor maç sonu !
Skorbord'a dikkat !

**KaR6**

Heeeyt ercan abim bee.. Su golu onun ağzından dinlemenizi çok isterdim.. yaşıyo sanki tekrar.. gözlerimden gitmeyen tek goldur bu.. çok maç izledim çok gol izledim ama en guzel ve en anlamlısı budur benim için..

Kadir ÇELEBİ

Yıl 2003 yer Esenlerde bir bilardo salonu 30 kadar Fenerbahce taraftarı simgesel olarak ben.. ilk golumuz macın başlarında gelmişti gol diyerek ayağa fırladım ilk yarı bitmeden bir gol daha attık yine aynı sevinci yaşadım etrafta homurdanmalar başladı  istatik ve pskolojik olarak o kadar aşağılardayızki bu takıma karşı benim için ayrı bir gururdu devre arası oldu keyfime diyecek yok dakikasını tam hatırlamıyorum 3ncü golumuz geldi ve ben yine ayaktayım 35 40 yaşlarında bir fenerbahce taraftarı ayağa kalktı dediği şey aynen şöyle olurda bu kadar galatasaraylı olunmaz ben senin gibisini görmedim birtek sen bağırıyorsun burada o zamanlar birazdaha ateşli olmanın ve macı kazanıyor olmanın gururuyla hiddetlendim bu sozlerine yanımdaki fenerbahçeli arkadaşlarım o samsunsporlu belli olmuyormu diyince adam kusura bakma ilk aklıma gelen galatasaraylı olduğundu tebrik etti ve ben birkez daha gurur duydum

amatördede olsak bana bunları yaşatan SAMSUNSPOR ben ve benim gibi yuzlerce insanın gurur kaynağı olmaya devam edecek..

jean

:) :) abi snein basina gelende pismis tavugun baisna gelmez bende havaalanind acalsiiyorum iki tane marasli kuzen var calisan biri sordu bana hangi takimlisin diye samsunspor dedim inanmadi kurana falan yemin ettim sonra gitti kuzenine dedi samet takim tutmuyormus yani anadolu kuluplerini ikinci plana atiyor herkes turk futbolunun geldigi nokta bu ne yaziki

yaman55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Mayıs 2008, 21:18:18
Heeeyt ercan abim bee.. Su golu onun ağzından dinlemenizi çok isterdim.. yaşıyo sanki tekrar.. gözlerimden gitmeyen tek goldur bu.. çok maç izledim çok gol izledim ama en guzel ve en anlamlısı budur benim için..

şampiyonlar liginde zidane ın attığı golü solda sıfır bırakıyor büyük kaptan

veis

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 30 Mayıs 2008, 19:26:20

İşte size O meşhur Malatya maçının gol sahneleri !

Can ortalıyor ve kaptan voleyi çakıyor !
evet budur işte o maç nasıl unutulur.

O anda 10 kişiyiz. Serkan Karabab gereksiz bir kırmızı kart ile bizi on kişi bırakmıştı !

SametYılmaz55

malatya maçından sonra televizyonu açtım Ntv yi izliyordum sanırsam küçük yaştada olsam spikerin şu sözleri çok etkiledi beni "Samsunspor ligde kaldı şu an ortalık yıkılıyor acaba Şampiyo olsa neler olurdu düşünemiyorum" demişti...sonra aldım atkımı mahallede Samsunspor diye bağıra bağıra geziyodum...ne günlerdi ya geldim 20 yaşına içimdeki sevgi hala aynı ama burukluk daha fazla :( FORZA SAMSUNSPOR......

veis

biz şampiyon olsak cehennem yerine döndürürüz ortalıgıda olmuyor işte.

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: veis - 08 Haziran 2008, 19:39:03
biz şampiyon olsak cehennem yerine döndürürüz ortalıgıda olmuyor işte.

VEİS abi yalan söyleme hiç kimse tahmin edemez düşünemez dahi şampiyon olunca ne olcağını... ;) ;) ;) ;)

veis

gerçi oda dogru samsunspor ve şampiyonluk çok ayrı kelimeler.

jean

sadece biizm iicn degil tum anadolu takimlari icin oyle ne yazikki