Ali Sami Alkış: Samsunspor'un hakkını yediler

Başlatan King Of The North, 26 Mayıs 2009, 11:59:26

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

Ertuğrul Sağlam

Birinci ligde söz sahibi olduğumuz sezonlarda Ulusal basında bizden ençok bahseden bir Anadolu aşığı spor yazarıdır Ali Sami Alkış Samsunspor için iyi dilekleri için kendisini kutluyor ve teşekür ediyorum...

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Mayıs 2009, 14:08:22
çaktırma inanç, çünkü 1996-2000 döneminde milli takım hocası terim değil, denizli idi. ;)

abi bende serkan ı sevmiyor ve milli takıma çağırmıyor diye düşünmüştüm doğrudur.

ramcQ_55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 26 Mayıs 2009, 11:59:26

Samsunspor bu gün bu durumda ise bunda tüm Samsunluların suçu vardır. Samsunspor'un başarısızlığı sonrası çeşitli mazeretler göstererek hayıflanıp maçlarına gitmeyerek kendini kandıranlar ise asıl suçlulardır. Samsun tek şehirdir tek takımı vardır. Eğer bir takıma bakamıyor ve de doyuramıyorsan o zaman çok af edersiniz bu da beni üzüyor. Atatürk şehri ve potansiyeli olan koca Samsun, bir takıma bakamıyorsa buna ben ancak vah vah diyebilirim. Toparlanın arkadaşlar. Bu takımı da yaşatın artık. Bu kadar mı zor ya soruyorum? Benim içim kan ağlıyor yalvarıyorum biraz da sizin içiniz kan ağlasın. Ya da kendinize yakıştırıyorsanız kapıya kilidi vurun gitsin. Hiç birimiz bir daha Samsunspor konuşmayalım. Bizimde yıllardır içimizde süren bu üzüntü artık bitsin." 

üzerimizdeki gözler bi kör olsa biz cok şeyler yapacaz ama yok işde yok yok elimizde o kahrolasıca gözleri kör edecek sihirli değnek yok