SamsunSpor T-shirt

Başlatan **KaR6**, 11 Mayıs 2009, 19:24:52

« önceki - sonraki »

**KaR6**

biz giydiğimiz t shirt un nası durdugunu bilmiyoz, sen ordan ahkam kesince biliyon yani he mi ;D

Yalnızca BİZ

Anatomiye yıllarımı verdim kalp yeri daha aşağıda olacak KaR6?

**KaR6**

bi geldiğimde görursun ustumde, bi de steteskopla dinlersin, olmadı bi tshirtle rontgene girerim son kararını veririsin profesor ordinaryus bevliyeci yalnızca biz :)

Yalnızca BİZ

Geldiğinde AĞIZ diş çene muayenesinden geçirecem seni KaR6?

Sony

güzel t-shirt olayı ama transparan biraz ucuk kaçmış yaa...

AntZ

5 dk içinde yaptık çok acele oldu biraz aşağıda yapmışlar baskıyı, Mustafa şu saatte TV izlediği için sallayabilirim arkasından ;  ;D Mustafa göbekten dolayı kurtarsa da bende biraz aşağıda kaldı   :P

**KaR6**

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 11 Mayıs 2009, 22:59:48
Geldiğinde AĞIZ diş çene muayenesinden geçirecem seni KaR6?

ayagın kayar dikkat et..

**KaR6**

Alıntı yapılan: Ant55 - 11 Mayıs 2009, 23:05:44
5 dk içinde yaptık çok acele oldu biraz aşağıda yapmışlar baskıyı, Mustafa şu saatte TV izlediği için sallayabilirim arkasından ;  ;D Mustafa göbekten dolayı kurtarsa da bende biraz aşağıda kaldı   :P

benim ki tam yerinde abi yaa, göbekten mi diyosun ;D

yaa transparan filan değil, yanlıs yonlendirmeyin insanları ;D gerçek kemiklerim görunmuyo hee, abartmayın ;D

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Mayıs 2009, 23:23:11
benim ki tam yerinde abi yaa, göbekten mi diyosun ;D

Kesin göbekten demiyorum benim kalbim yukarda da olabilir  ;D

kaan

Tshiodanmi yaptırdınız kar6?

Eğer sitece yaptırırsak ben alırım.Bu işi samsunda yapabilecek yerler var moda reklamla irtibatı olan varsa konuşabilir aslında.Orduda olmasam bu işin altından çıkabilirdim ama büyüklerimin öncülük yapmasını istiyorum:) iki tane atkimiz var birde tshirtumuz olsun samsuni abi uyuma:D gerçi bu saatte uyuyo herkes ya neyse allah rahatlık versin samsunsporlü herkese

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kaan - 12 Mayıs 2009, 01:48:12
Tshiodanmi yaptırdınız kar6?

Orduda olmasam bu işin altından çıkabilirdim ama büyüklerimin öncülük yapmasını istiyorum:) iki tane atkimiz var birde tshirtumuz olsun samsuni abi uyuma:D

Yok kardeşim, Paris, Londra rüzgarıyla savrulan çılgın modacı kardeşlerimize bırakıyorum bu işi, kariyerime transparan tişört yaptırdı yazdırmam, eksik olsun :) Ben yokum.

Giyme, giydirme!
Kar6 tasarımlarına boykot!

55.hakan

ben çok beğendim varsa fazla bir tane alırım yazın beni listeye :o

Ertuğrul Sağlam

Konu, Düşünce, His, Aşk, Tutku, Fanatizm,

Ne istersen herşey var herşeyi anlatıyor

Bu düşünceyi ortaya çıkaran arkadaşlara teşekür ediyorum

Üzerinde biraz daha çalışılarak güzel bir tasarım çıkarılır ortaya örnek renkleri ile falan

Ayrıca Samsuni işin sadece görsel boyutuna bakıyor işin birde sanatsal boyutu var Samsuni'yi sanatsal açıdan bakmaya davet ediyorum  evlatlarımızı çocuklarımızı eğitmeleri için ellerine teslim ettiğimiz  eğitimcilerimiz bence daha açık görüşlü olmalı  ;D ;D  ;D

mehmet yılmaz

Röntgen mütehassısı mısınız başıma :)
Ben muhalifim aga,
Ama giyene de birşey demem, beğenene saygı duyarım :)

Gozgoz'un dediği gibi pantolon versiyonunu da çıkarmasınlar, kafi!

**KaR6**

12 Mayıs 2009, 14:02:55 #44 Son düzenlenme: 12 Mayıs 2009, 14:20:57 samsuni
sana zaten istesen de yaptırmam samsuni, benim tasarımlarımı her önune gelen giyemez..

benim için önemli olan maraton baskanım dedikleridir, samsuni diktalıgına son, maraton baskan nerede biz oradayız!!

kahrolsun samsuni emperyalizmi!

go home samsuni!!