32.Hafta: Samsunspor 0-0 BB. Ankaraspor

Başlatan kral55, 09 Mayıs 2005, 00:30:07

« önceki - sonraki »

kral55

Ankaraspor rizeyi bu hafta tek golle geçti.Samsunspor ise bence tam rahat bir durumda değil.Bir anda kendimizi alt sıralarda bulabiliriz.Kesin rahatlama için bu maç kazanılmalı.
SAmsun:3 ankaraspor:1

salihcakir

yirmiuc

ÇarŞamBaLı

arkadaslar sakarya macında soyledım maca gelın dıye kımse gelmedı bu sefer yıne soyluyorum nedır bu maclara gelmeme sendromu valla sakrya macında gelın dedım forumdan 5 kısı gekmıs o arkadaslar kendını bılıyo helal olsun bu sefer yıne soyluyorum eğer maca gelme durumu olan arkadaslar maca gelın gelın ancak maratona veya kıapalıya gıdıp oturmayın valla bızım kapımız herkeze acık gelın _ŞİRİNLER_ trıbunune beraber bağıralım insallah gelırsınız

beşnumara

bence bu maçı almamız için wedersona uzaktan sert şutlar çektirmemeliyiz zaten   :roll:

curva55

Bnece byu maçı alırız.Bu haftaki oyunun oynarsak zaten fark olur.Ama buu maçta serkanın yerine caneri oynatması lazım bence.Bu arada tribünlerinde dolması lazım.Tabi tribünlerinde iyi olması lazm artık eski günlerine dönmesini istiyoruz.

sejoe

Zor maç ama bence 3-2 galip geliriz

Rentboy

Bb.Ankaraspor gerçektende sağlam bir takım.Dikkatli olmalıyız.Jaba,wederson,tita bu futbolcuları durdurmamız gerekiyor.Gerisi fazla zor sayılmaz bence...

berusa55

kardes,m wederson cezalııı allah allah

fatihsune

evet jaba ve tita dan daha tehlikeli bulduğum wederson cezalı...inşallah yeneriz ve birkaç basamak birden atlarız.serkan en az 2 tane atacak ve 4-3 alacağız...

Fecr_55

sezgin

bence berabere biter maç SAMSUN KAZANIRSADA 2 1

yirmiuc

Rentboy

jurista

ve maç sonucu Samsunspor:0 Ankara: 0