Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

yönetici

Birader Samsunsporluluğuna inanmamızı istiyorsan eğer önce o nickini değiştir, sonra da sil o mail adresini. Yoksa bu şartlar altında "Andersen'den Masallar'dan" öteye geçmez. Seninki ismi Christian olup da ben müslümanım demeye benziyor!

Hayır yapamam dersen eğer, o halde bu forumun üstünde resmi ve sözleri bulunan kardeşimizin kemiklerini sızlatmamak adına forum kurallarının gereğini yapacağım.

Recep

Alıntı yapılan: kartal55 - 31 Ocak 2009, 00:57:44
bazı şeyleri bilmeden görmeden tanımadan insanları yargılamakta sizlere yakışmıyor arkadaşlar. 89-97 sezonları arasında her samsunspor macında sögütlübahçelilerle tribündeki yerimi almışımdır. benim samsunsporluluguma  inanmayan yadırgayan hatta küçümseyen arkadaşlara sesleniyorum inşallah güngören macında tanışma fırsatı buluruz ve yüzyüze konuşuruz bunları. çünkü burası tartışma alanı degil bana göre sizleri bilmem.
gerçekten o kadar seneye yazık hiç mi hiç söğütlü bahçelilerden bir şey kapmamışsın bence görünen köy klavuz istemez sen kral çarşı dan mail adresi alacan sonrada bildiğiniz gibi değil diyecen bana pek inandırıcı gelmedi
güngören maçında mutlak görüşelim ve tanışalım
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE SAMSUNSPOR

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 31 Ocak 2009, 01:02:47
gerçekten o kadar seneye yazık hiç mi hiç söğütlü bahçelilerden bir şey kapmamışsın bence görünen köy klavuz istemez sen kral çarşı dan mail adresi alacan sonrada bildiğiniz gibi değil diyecen bana pek inandırıcı gelmedi
güngören maçında mutlak görüşelim ve tanışalım
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE SAMSUNSPOR

kartal55

Alıntı yapılan: yönetici - 31 Ocak 2009, 01:01:02
Birader Samsunsporluluğuna inanmamızı istiyorsan eğer önce o nickini değiştir, sonra da sil o mail adresini. Yoksa bu şartlar altında "Andersen'den Masallar'dan" öteye geçmez. Seninki ismi Christian olup da ben müslümanım demeye benziyor!

Hayır yapamam dersen eğer, o halde bu forumun üstünde resmi ve sözleri bulunan kardeşimizin kemiklerini sızlatmamak adına forum kurallarının gereğini yapacağım.

ben buraya ilk üye oldugumda hatırlamıyorum kaç sene oldu ama bu nicke izin verildi. o izni veren kişinin kemiklerini sızlatmak istiyorsan buyur gerekeni yap

Kaya

hangi takımlısın sorusuna cevap verdikten sonra başka yok mu diye peşine gelen soruya da içtenlikle cevap verebiliyorsan zaten bu siteyle işin olmaz hee bize diyebiliyormusun ki ben bana başka diye sonralara sadece SAMSUNSPOR diyebiliyorum....

celebi

Alıntı yapılan: kartal55 - 31 Ocak 2009, 01:07:49
ben buraya ilk üye oldugumda hatırlamıyorum kaç sene oldu ama bu nicke izin verildi. o izni veren kişinin kemiklerini sızlatmak istiyorsan buyur gerekeni yap

bunu demekle o zaman istanbul takımını tercih etmiş oluyorsun. yönetici arkadaş bence de gerekeni yap

samsunmania

Bak tercihini yapamıyorsun. Kendi özünü başka değelere değişiyorsun. Ne diyelim.

Recep

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 31 Ocak 2009, 01:14:37
Bak tercihini yapamıyorsun. Kendi özünü başka değelere değişiyorsun. Ne diyelim.
Yanlışım varsa yönetici düzeltsin bizim bu forumda çok kalabalık sayıca fazla olmak gibi bir derdimiz yok bize gerçekten has SAMSUNSPORLU takımını canı gönülden destekleyen arması ve renkleri uğruna her şeyi yapacak arkadaşlar lazım
Bİ GÖNÜLDE İKİ AŞK OLMAZ, OLSA O ZAMAN O AŞK OLMAZ

samsunmania

Alıntı yapılan: recep55 - 31 Ocak 2009, 01:24:04
Yanlışım varsa yönetici düzeltsin bizim bu forumda çok kalabalık sayıca fazla olmak gibi bir derdimiz yok bize gerçekten has SAMSUNSPORLU takımını canı gönülden destekleyen arması ve renkleri uğruna her şeyi yapacak arkadaşlar lazım
Bİ GÖNÜLDE İKİ AŞK OLMAZ, OLSA O ZAMAN O AŞK OLMAZ

Ben de onu diyorum zaten. Biz halimizden memnunuz. Gelen bu yola gelir, gelmeyene eyvallah.

yönetici

Alıntı yapılan: kartal55 - 31 Ocak 2009, 01:07:49

Başka diye soranların inadına Samsunspor diyen bir adam seni buraya aldığında sen ona sadece Kartal55 nickini kullanacağını söylemiştin; o da senin samimiyetine inanarak kabul etmişti. Hikayeyi bana anlattı... Ama şimdi işi ilerletmişsin Beşiktaş'ı da geçtim, çarşı muhabbetine girmişsin. Zaten sadece Süper Lig dönemimizde yazılar yazmışsın.

Şimdi ben gerekeni yaparım, hiç sorun değil, Timofte'nin de böyle bir durumda ne yapması gerektiğini senden iyi bilirim ama iyi niyetli olduğuna inanarak sordum, nickini değiştirir misin?

Samsunspor mu?
Beşiktaş mı?

Tek kelimeylecevap istiyorum.

Sonrasında özel hayatında nasıl bir Samsunsporlu olduğunu anlatabilirsin ama burada bize öğretmene gerek kalmaz!

yönetici

Arkadaşımız tercihini yapmıştır
Teşekkür ediyoruz; artık kartal55 yok. Gerisi bende kalsın...

samsunmania

celebi

ya anlamıyorum anlayamamkla birlikte sinirleniyorum  adam kalkıyor SAMSUNSPORU kuşu derken kuş oluyor

yönetici

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 31 Ocak 2009, 01:39:01
Kartal uçmuş herhalde. :D

Kartallar yüksek uçar! Samsunspor'u sevenler burada olur!

Alıntı yapılan: celebi - 31 Ocak 2009, 01:39:48
nickini bilmemizde sorun mu var

Bilmemenizi tercih ederim. Nickini değiştirdikten sonra bize yüreğinin Samsunspor tarafıyla seslenecektir zaten. Diğer tarafını dillendirmeyeceğini düşünüyorum.

samsunmania

Alıntı yapılan: yönetici - 31 Ocak 2009, 01:41:18
Kartallar yüksek uçar! Samsunspor'u sevenler burada olur!

Bilmemenizi tercih ederim. Nickini değiştirdikten sonra bize yüreğinin Samsunspor tarafıyla seslenecektir zaten. Diğer tarafını dillendirmeyeceğini düşünüyorum.

Yönetici doğru söylüyor. Katılıyorum. Arkadaşımızı o zaman bağrımıza basarız işte. Bu da bir yol göstermedir, doğruya yönlendirmedir.