Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

GençKozluklu

Akşamı sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah SAMSUNSPOR için bugün bir milat oalcak. Keşke SAMSUN Büyükşehir belediye Başkan Adaylarıda katılsaydı bu geceye.

Belkide katılıyorlardır.

kadir55ist

selam
arkadaşlar 20 ocak kazasının bir kasedi vardı bilenler yada bulabilecek arkadaşlar bilgilerini bizimle paylaşırlarsa ÇOK GÜZEL OLUR.
birde yarın lig radyodada samsuna bir kaç bağlantı
olacak bizde mesajlarımızla proğrama katılabiliriz . sabah 7.30 9.00 arası birde 3.30 5.0 arası bu konuyu gümdeme getiregbiliriz ben bir kaç msj çektiğimde samsunspor hakkında güzel yorumlar yapıyorlar.
UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ...

grkn55

King Of The North

Yav ev arkadaşım kitabı aldı elimden daha dün başlayabildim sayfa 70 lerdeyim, yarın kitabı garanti bitiririm,keyifle okuyacağımı düşünüyorum,bu kitap benim için sanat eseri niteliğinde.Bitirince Samsuni kardeşime ayrıca teşekkür edeceğim.

kumköylü ahmet

GençKozluklu

Arkadaşlar bu akşiam İStanbul'daki geceye katıldım. Mükemmel bir organizasyondu. SAMSUNSPORLLu olmakla bir kez daha gurur duydum. Sevgili Mehmet YILMAZ hocamı gönülden tebrik ediyorum. Merhum Timofte'yi de rahmetle anıyorum.
Büyük iş başarmışlar. Kimler yoktu ki gecede. Sizler için resimler çektim bol bolda video kaydı yaptım. Video kaydı ancak yarına sizinle paylaşabilirim. Resimler aşağıdaki gibi.

kumköylü ahmet

Allah razi olsun gercekdende herkez ordaymis son resimde teomanin kardesi halil ibrahimde var ah be ah orda olmak vardiyaaa

HoliganSamSunLu

gerçekten harika görüntüler gecenin ne denli güzel olduğu fotolardan anlaşılıyor.

HoliganSamSunLu

Bu arada Tanjuyu göremedim fotolarda davetmi edilmedi gelmedimi acaba ?

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 20 Ocak 2009, 00:56:08

orda kardes iyi bakarsan goreceksindir

55.hakan

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 20 Ocak 2009, 00:56:08
ben gördüm dikkatli bak yukardan aşağı 9. resim

alperen_55

HoliganSamSunLu

55.hakan

eline sağlık bu gecelik resimler yetti diğer arkadaşlar gelince resime doyarız artık