Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

kuzey55

çok kötü sercan ve hakanın olmaması..ama eminimki yerine oynayack oyuncularımız yokluklarını aratmayacaktır.sefa oynar sercanın yerine...

supernatural_55

engin abi holiganımsı bi taraftarla birlikteydik resim vardı anladın sen onu:)))

edmontdante

edmontdante

Alıntı yapılan: kaan - 28 Eylül 2008, 23:54:59
edmontdante resimler gerçekten bir hayli fazla ve hepsi birbirinden güzel erinmeyip çektiğin ve bizlerle paylaştığın için teşekkürler.

Sağol kardeşim,uzaklardaki SAMSUNSPOR'lular için

supernatural_55

cembaba

Sempatik Bengülü

bu sene ligin en zayıf takımı olaraktan bizi gösterenlere bu galibiyet kapak olsun
helal olsun samsunsporuma

ILUVATAR

Sadece Samsunspor

edmontdante

Başından sonuna kadar kazanacağımızın açıkca belli olduğu bir maçtı.Uzun zamandır takımı maçın başında bu kadar etkili görmemiştim.Maçın daha başında maçı kazanacakları izlenimini verdiler taraftara.

Beni hayalkırıklığına uğratan Güngören oldu.Daha önce aldığı sonuçlara baktığımızda daha iyi bir takım bekliyordum.

Murat YILDIRIM büyük kazanç oldu.90 dakika oyundan kopmadan oynuyor.Sürekli topun olduğu alanda,sürekli presin yanında topu aldımı kullanmayı da biliyor.Hele ki havadan gelen her topu hiç tutmadan en yakınındakine ayak içi bırakması Avrupalı alt yapısını aldığını çok net ortaya koyuyor.

Antalya maçının tartışılan ismi Turgut bugün daha farklıydı.Sanırım hoca tam olarak sağ kanat oynatmadı onu,daha serbest gibiydi  daha çok sağa sola gitti,sağda taççizgisi kenarına sıkışmadı ama sağ kanadı boş buldukca iyi kullandı orayı ama yinede tercihleri hep yanlıştı.Vuracağı yerde vurmadı,pas atacağı yerde kaleye vurdu.Yoksa onun getirdiği toplarda 3 gol daha vardı Güngören'e  ve bunun en az 2 tanesini kendisi tabilirdi bence (Holosko'nun attığı golden daha kolay pozisyonlardı hepsi )

Hoca'nın Serkan AYKUT'u 90 da oyuna sokması terbiyesizlikti.Hiç sokma yada 60-65 de al.Böyle bir adamı 90 da oyuna almak küfretmek gibi bir şet ona.Oynatmayabilirsin anlarız ama bu davranış yakışmadı.Ama Kral ve Taraftar gereken cevabı verdi.Golden sonra SERKAN diye stad yıkıldı.Samsuni'nin dediği gibi "şimdi top gelsede yazsa"derken herkesin düşündüğü oldu.Kral gerekeni yaptı

Maçın bitiş düdüğüyle Kral koşarak soyunma odasına gitti.Aslında bekledik çünkü tribünler mutlaka çağıracaktı kralı ama şimdi düşünüyorum şov yapmak istemedi ve bence doğrusunu yaptı.Çünkü tüm tribünler tek tek çağıracaktı onu ve lehine tezahurat yapacaktı."Ben,Şovmen değilim  sadece gerekeni yaparım "demek istedi sanırım

Takımda herkes iyiydi.Ben biraz Sercan'a kızıyorum.Bazen düşünüyorum acaba Sercan takıntım mı var diye.Ama bu kadar gereksizce topla oynanmaz ki.O kadar koştu,pres yapıp top çaldı maç boyunca bu anlamda çok iyiydi ama top ayağındayken bence faydalı değildi.Bu kadar topla oynadığın zaman mutlaka sonuca gitmen lazım ,gidemiyorsan boşuna dönüp dolanıyorsun demektir.Bir anlamadığım nokta  da soldan kazanılan serbest atışlarda sağ ayaklı birinin kaleye vurma ihtimali varken neden Sercan topun başına geliyor ki.Fantezi.2.yarıda da aynısı oldu yine topun başına geldi ama  Gökhan KOLOMOÇ a vurdurdular.Topla oyna ama sonucunda birşeyler çıksın Erciyes maçındaki gibi.80 kez  etrafında tur atıp,topu sağa sola çekene kadar 3 kez adam eksilt 2 ara pası at bize yeter

SametYılmaz55

helal olsun sana Samsunsporum.....inşallah Manisa karşısında iyi bir skor alırız....

supernatural_55

bu akşam samsunspor bizleri çok mutlu etti.maç ardından bu forumlarımz,resimler olsun yazılar olsun çok güzel,yapıcı ve mutluluğun devamı gibi ne denirse işte.sitede emeği geçen uğraşan herkese sonsuz teşekkürler şimdiden iyi bayramlar

**KaR6**

oooh, hiç beni anmayın tabi, yoklugum hissedilmemiş, cok guldunuz heralde :) atakumlu55, beni yollamadınız sanki erciyes macından sora, unuttun heralde 1 ytl mi ;D samsuni abim, atkın guzelmiş, bi daha ki maçta görüşelim senle ;D ;D