öss de kimler yerleşti

Başlatan 34 SS 1965, 15 Ağustos 2008, 12:39:44

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 22 Ağustos 2008, 12:51:49

Benle bir gün maca gelsin ben onu samsunsporlu yaparım onla fb gs macında digitürke saldırıya gecelim hoşuna gider ondan sonra anti ist olur ben öle samsunsporlu yapıyorum 30 kişi çiftlikde ist yalakası kovalıyoruz ondan sonra alsana anti ist yetişiyor :D
öyle hayatta yapamaz çünkü o karaktere sahip biri değil çok sakin birisidir ancak istanbul grubundan biri yapabilir bundan sonra

Ramazan Akkaya55

:)ben o istanbul kültürü kazanan Şahsiyetim.kimse merak etmesin ben zaten 5AM5UNsporluydum. Şimdi sadece farkına vardım samsunsporlu olduğumun.İddaa ederim hepinizden  daha fanatiğim daha manyağımmmmmm

celebi

Alıntı yapılan: RAMAZAN AKKAYA55 - 04 Mart 2009, 23:52:26
:)ben o istanbul kültürü kazanan Şahsiyetim.kimse merak etmesin ben zaten 5AM5UNsporluydum. Şimdi sadece farkına vardım samsunsporlu olduğumun.İddaa ederim hepinizden  daha fanatiğim daha manyağımmmmmm

iatanbulda neredesin buluışlaım

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: RAMAZAN AKKAYA55 - 04 Mart 2009, 23:52:26

Ağır ol molla desinler.
Epey hızlı girmişsin ama önce ölçünü bileceksin. Bu sitedeki onlarca kişi Samsunsporluluk konusunda hepimizi cebinden çıkarır!

Akyol

mert kaç puanla girdin oraya? senin ki 2.öğretimdi yanlış hatırlamıyorsam

emre

marmara ilk matematik öğretmenliği

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Mart 2009, 12:17:20
2 sene oldu ben de yerleşeli ama diyeyim ..

İzmir Dokuz Eylül - Ekonomi bölümü ..  :D

17 sene oldu ben yerleşeli ama diyeyim : )))

edmontdante

celebi

hey gidi günler şimdi üniversitede olmak vardı

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Mart 2009, 13:11:12
hayırdır çelebi abim çok derinden söyledin , valla ben izmirden hissettim  :)

üniversiteli yıllar bir başka ya kardeşim

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Mart 2009, 13:13:54

abi sen ıspartada okumustun sanırım , hatta ıspartaspor.biz adlı sitede en çok mesaj senınmıs  :D

;D ;D ;D hayır ben ıspartada askerlik yaptım evet ıspartasporun sitesinde yazılarım var.aslında ben ıspartasporluydu neden ifşa ettin ya konuyu. umarım beni siteden atmazlar. samsuni duymasın bunu. üniversiteyi ben Sakaryada okudum.tatangalar yakındostumdur yani. ;)

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Mart 2009, 13:18:41
çelebi abi senın nıckı değiştirelim o zaman 55ama32 diyee  ;D ;D

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Mart 2009, 13:18:41
çelebi abi senın nıckı değiştirelim o zaman 55ama32 diyee  ;D ;D

CELEBİ ARTIK KAMUOYUNDA BİLEN BİRİ HALİNE GELDİ. DEĞİŞTİRMEK OLMAZ. PATENTİNİ ALACAĞIM TÜM TÜRKİYEDEKİ SİTELERDE CELEBİ SİMİ KULLANILAMAZ DİYE

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: celebi - 05 Mart 2009, 14:07:18
CELEBİ ARTIK KAMUOYUNDA BİLEN BİRİ HALİNE GELDİ. DEĞİŞTİRMEK OLMAZ. PATENTİNİ ALACAĞIM TÜM TÜRKİYEDEKİ SİTELERDE CELEBİ SİMİ KULLANILAMAZ DİYE

;D ;D