A Grubu 3. müsabakası - Türkiye'miz - Çek Cumhuriyeti: 3-2 (Çeyrek finaldeyiz)

Başlatan mehmet yılmaz, 12 Haziran 2008, 11:38:11

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Avrupa Şampiyonası Grup Maçı / Türkiye'miz - Çek Cumhuriyeti

Tarih : 15.06.2008 Pazar              
Saat  :21:45       
Yer : Stad De Geneve - Cenevre ( İsviçre )

Savunmada ciddi zaaflarımız var, buna rağmen Volkan'ın ilk iki maçta gayet başarılı olduğunu da söylemek lazım. Görülüyor ki, Semih ( ya da o tarz ) bir forvet oyuncusu şart. Nihat etkili bir kontraatak oyuncusu olabilir ama onu orada dikmek hem takıma hem de Nihat'a yazık etmek demektir.

Eleme grubunda Atina'da Yunanistan'a 4 çeken de bizim takımdı Malta'yı yenemeyen de... Bu yüzden bu iyi birşey midir bilemem ama sağımız solumuz hiç belli olmuyor.

Çek Cumhuriyeti kadro olarak iyi seviyede değil. Yalnız Chech olağanüstü bir kaleci. Ona gol atmak kolay olmayacak.

Fatih Terim, içindeki kötü teknik direktörü yenebilir ve doğru tertibi, doğru dizilişle sahaya sürerse neden kazanmayalım ki?

Ve lütfen kırmızı-beyaz forma giyebilelim...

Sadece Samsunspor

İnş. bu maçı alıp gruptan çıkacaz

Bas gaza TÜRKİYE bas gazaaaaa

TÜRKOOOOOOOOOOO

ARDA VE SEMİH OYNASIN BİRAZDA HAMİT ETKİLİ OLURSA BU MAÇI RAHAT ALIRIZ

EĞER BERABER KALIRSAK AVERAJLAR EŞİT OLDUĞU İÇİN SERİ PENALTI ATIŞLARINA GEÇİLECEK, PENALTI ÇALIŞILMASI LAZIM ;)

BU TURNUVADA EN KÖTÜ DUYGU YAŞADIĞIM ŞEY DÜNKİ MAÇTA KIRMIZI-BEYAZ EN BÜYÜK TÜRKİYE YAPARKEN SANKİ ONLARA YAPILIYORMUŞ GİBİ HİSSETTİM - MAVİ BEYAZ NEDİR YA İĞRENÇ Bİ FORMA , ÇEK MAÇINDA KIRMIZI-BEYAZ GİYELİM YETER ARTIK

veis

direkt penaltılarla belirlenecek maç.ama şuda bir gerçekki çekler çok diri ve topa saglam basıyorlar.fizik gücü olan takım kazanacak bu maçı inşallah biz kazanırız diye düşünüyor ve istiyorum ama  çekler gerçekden beni korkutuyor.

Nuri Asan

şu formaya bak isviçre kadar bile formamıza sahip çıkamadık.
Kırmızı-Beyaz istiyorum.Benim bayrağım Kırmızı Beyaz.Banane turkuazdan

eMMo

çok zorlu bir maç ama inşallah alnımızın akıyla çıkarız bu karşılaşmadan ve inşallah bundan sonra rengimize yani kırmızı beyaza döneriz ...

MeL_55

cok zor mac Petr Cech'i zor geceriz ama yenecegiz insAllah...

kardo söyle olsa gerek:

volkan,hamit,emre asik,servet,hakan,kazim,aurelio,emre,arda,nihat,semih

16 SS 1965

Hadi Türkiye al bu maçı sevindir bizi  gruptan çıkarsak hırvatistan ile maç yapacağız

eMMo

Alıntıcok zor mac Petr Cech'i zor geceriz ama yenecegiz insAllah...

kardo söyle olsa gerek:

volkan,hamit,emre asik,servet,hakan,kazim,aurelio,emre,arda,nihat,semih

tabi bu durumda nihatın orta sahaya yakın oynaması gerekir çünkü bu orta saha savunmaya yardım edemez koşan tuncay da dışarda ki orta sahayı otobana çevirir çekler

Sercan

Mavi beyaz ne yha yunanistan gibi.Şu bizim 2002deki kan kırmızısı formamız olsa keşke...

delacoste

Aradaslar Turkuaz Formasi tamamen Maddi kaynak elde eltmek icin yapilmistir.Yaz icin en ideal Renk ve Gencler tarafindan sevilen bir renk oldugu icin bu tarz secilmis...
Bence Forma güzel ancak Milli Takima yakisir mi?Hayir bu olmamasi gerekiyordu.
Maddi bir sorunu yok Milli Takimimizin ve bu yüzden bunun yapilmasi gerekmiyordu..
Ancak hayirlisi olur insallah
ve son macimizi da kazanir ve Portekizlere karsi oynariz.sonrada Yari finalde ALMANLARA karsi:) yeduk siziiiiii..:)

veis

çekler çok diri bir takım fizik gücü yüksekler ve maç başa baş tekmeye kafa koyarak geçecek.allahın izniyle alıcagız çünkü başka yolumuz yok.maçın uzatmaya gitmemesi bizim için çok güzel çünkü adamlar uzun boylu ve fizikli ve 90 dakikadan sonrada oyundan düşmezler ama bizde yorgunluk başlayabilir.ilk yarı napıp edip gol bulmalıyız.

Yalnızca BİZ

Yeneceğimizi düşünüyorum... KIRMIZI BEYAZ formamız bu maçta giyilecektir kesin....

delacoste

Veis Kardes Uzatma olmayacak bu macta.Beraberlik durumunda direk olarak Penaltilara gecilecek..
Bu yüzden Ceklerin kalecileri cok iyi ne yapip edip oyunu 90 dakka da bitirelim

beşnumara

kaleci ne kadar iyi olursa olsun penaltılarda işler değişir.ben hamit tarafında sorun yaşayacağımızı düşünüyorum.hamitin defansı pek iyi değil bir de önündeki oyuncu arda veya tuncay olacak onlar da defansa pek yardım eden biri değiller.ayrıca hakn baltayı da ben beğenmiyorum solda hiç güven vermiyo.müdahalesi çok zayıf.açıkçası çeklere karşı ben şansımızın çok az olduğunu düşünüyorum ama ilk 20 dakikada gol bulursak işler çok değişir.defansımız her an patlayabilir.fatih terim bir de kına yaksın emrenin yedeği tümer diye yıldıray gibi bir adamı gönderdi.almanlar bize kıçlarıyla gülüyolar

ozkan17

Alıntı yapılan: kolloid - 14 Haziran 2008, 10:46:10
Yeneceğimizi düşünüyorum... KIRMIZI BEYAZ formamız bu maçta giyilecektir kesin....
kesın kırmızı beyaz anlı şanlı formamızı gıyeceğiz bu macda..