A grubu / 2. Müsabaka - Türkiye'miz - İsviçre : 2-1

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Haziran 2008, 00:09:19

« önceki - sonraki »

berusa55

Ceklerle yapacagımız mac berabere biterse uzatmasız direkt penaltılara geçilecek....

bezgınbekır

tam yine tuncaya sovcektim adam asist yaptı kurtardi  ;D neyse rahat bi nefes aldik gordük ki bizim futbolcular kucukken hiç sokakta yagmurda camurda mac yapmamişlar bi yagmur yagdi adamlar ayakta duramadi sonucta kazandik ama ALLAHa ne kadar sükretsek azdir ikinci yari yagmur kesildi  ;D ;D

körfez55

maçtan sonra çiftlikteki kutlamalar görülmeye değerdi...hemen aklıma samsunspor geldi süper lige çıkarsak yakarız samsunu ahhh ahhh

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Haziran 2008, 23:45:40
Fatih Terim'in aklı Fatih Terim'den üstün. Kötü oynata oynata doğruyu buldu.

isviçre televizyonu sürekli Fatih Terim'i gosterdi bence saha kenarındaki sergileği hal ve hareketleri daha üstün  ;D

Takımda diğerleri hamle olarak sahaya surulebilir fakat Semih ve arda bu takımda ilk 11 olarak oynatılmalıdır..

veis

Alıntı yapılan: veis - 11 Haziran 2008, 08:05:56
evet bugün final bizim için ve biz bugün yeneriz diye düşünüyorum ama fatih hocanın arda yı ilk 11 de başlatıp tümeri orta sahada oynatması gerekiyor.

demişdim.şimdide diyorum çekler bizi yener.

Yalnızca BİZ

hasselbaink

Helal olsun size Türk balaları...

Hakan Yakın'ın annesi de oğlum Türkiye'ye gol atsın ama maçı Türkiye kazansın demişti. Sana da helal olsun ana...

Alıntıİsviçre'yi 1-0 öne geçiren golün mimarları Eren ve golün sahibi Murat Yakın, Türkiye'ye karşı oynamaktan mutluluk duymadıklarını söyledi. Gol sonrası Murat'ın yüz ifadesi böyleydi:

12 Haziran 2008 01:23

İsviçre Milli Takımı'nda forma giyen Türk asıllı sporcu Eren Derdiyok, golden sonra içlerinden sevindiklerini söyledi.

Eren Derdiyok, maçın ardından yaptığı açıklamada, İsviçre golünün pasını verdiğini ve Hakan Yakın'ın da golü kaydettiğini hatırlattı.

Golü atmalarına karşın sevinçlerini belli etmediklerini ifade eden Derdiyok, şunları kaydetti:

Murat gol sonrası kendisini kutlamaya gelen takım arkadaşlarını yanından uzaklaştırmaya çağırdı.

''İçimizden sevindik. Çünkü biz Türk'üz. Türkiye'ye karşı oynamaktan çok mutluluk duymadık. Ancak Türkiye'den bana hiçbir teklif gelmedi. Beni milli takıma davet ettiler de gitmedim mi? Bunun için İsviçre forması altında Türkiye'ye karşı oynamaktan mutlu olmadım. Böylesine büyük bir şampiyonada kendimi göstermek için bir fırsattı ve bunu değerlendirdim. Attığımız golde Hakan da ben de içimizden sevindik, ancak dışarıya belli etmedik. Bu bizim ülkemize karşı olan sevgi ve saygıdandır.

Şampiyonanın en genç sporcusu olarak burada bulunmaktan gurur duydum. Sezon başında Trabzonspor'dan teklif almıştım. Ancak benim futbol kariyerim açısından doğru bir teklif olmayacağını düşündüğüm için kabul etmedim. Şayeti Beşiktaş veya Fenerbahçe'den teklif gelirse bunu düşünürüm.''

jean

burdada tur attik gece 12 de sivil polis durdurdu yter diye son dk golu biiz costurdu inslalah ceklleride gecer ceyrek fnale kaliriz

Sadece Samsunspor

SAMSUN'DA MİLLİ SEVİNÇ

A Milli Futbol Takımı'nın, Avrupa Şampiyonası'nda İsviçre'yi 2-1 mağlup etmesi Samsunluları sokağa döktü.

Avrupa Şampiyonası'nda A Grubu'nun ikinci maçında A Milli Takımı'nın İsviçre'yi 2-1 mağlup etmesi tüm ülke genelinde olduğu gibi Samsun'da da sevinçle karşılandı. Çiftlik Caddesi'ne akın eden vatandaşlar, ellerinde Türk bayrakları ile sevinç gösterisinde bulundu. A Milli Futbol Takımı lehine tezahüratlarda bulunan Samsunlular, büyük sevinç yaşadı. Otomobil sürücülerinin de kornalarına basarak destek verdiği vatandaşlar, uzun süre meydanlarda galibiyeti kutladı. Sevinç gösterilerinin ardından bir grup vatandaş İstiklal Marşı'nı okuyarak mutluluklarını ifade etti. Sevinç gösterileri esnasında polis geniş güvenlik önemleri alındı.

Bende Atakumdaki Gırgırda seyrettim son dk. golünde bayağı bağırdık inş. çek maçında'da böyle olur

ozkan17

Bravo hakan yakın..işin aslına baktıgımızda hakan yakın hariç obur ıkı turk pekde bize karsı oynamakdan mutsuzluk duymus gıbı degıllerdı..ozelıkler gokan ınler  vitaminsizi..ne lanet bi profili var yauww o adamın ;D  bravo tekrar hakan cunku ılk golu attıkdan sonrakı pozısyonda ıkıncı golu bence kıyak gecdı bıze bılerek dısarı gonderdı..

veis

hakan yakın xaten ilk golü atdıkdan sonrada sevinmedi bu bile erdemli ve karakterli oldugunu gösteriyor.ayrıca ts den gelen teklifi de kariyerine uygun görmedigi için kabul etmemeside çok akıllıca bi davranışmış herkes adnanmı.

ozkan17

bu arada mac gecesı atv kanalında ahmet cakar ve kazım kanatın yorumlarını dınleyenlerınız varsa bu mac onceden bıtmısdi zaten  ;).En basından berı destek verdıgım Saygıdeger Hasan Dogan,işe yaramaz Haluk Ulusoydan sonra milat olacak Türk Futbolunda..

Hasan Dogan gibii lobisi geniş insanlar yönetmeli Türk Futbolunu ve takımlarımızı..