Kasım Çıkla

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Mayıs 2008, 14:27:32

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

tamam tamam yasim 28
cikardim simdi ama bu ismi unutmusum nasilsa
resim albumumde bile var
tahminim soyisimle beraber denildiginden cikartamadim ama simdi hatirladim iyi biliyorum

kaptan 55

4-kasım(kavaklı kasım)

Kais

Kais

cenk celil malatyada sanırım.valla telde konuşuyordu.

gurbet

Samsunspor Muzaffer ve Kasım ÇIKLA dan sonra stoper görmedi. Bundan sonrada görmeyecek galiba.

babasamsunlu

hey gidi kasım ..hey gidi kavaklı... yedi bitirdi kendini at yarışlarında...şimdi halini bir görseniz... :( :(

ömer cem55

Kendisiyle 2007 yılında Celille beraber bir İnşaat işine girmişlerdi, o esnada tanışmıştık.Gerçekten çok efendi ve alçakgönüllü bir insan.Futbolculuğunuda iyi bilirim.Aslında çok tipik bir stoper olmanın yanında golcü bir yanıda vardı zat-ı muhteremin.Ayrıca gerçek bir savaşçıydı yürekten oynardı.Multezcunun Samsuna verdikleri vardı ancak onunla yitirdiğimiz bir değerdi Kasım ÇIKLA.Bir arkadaşın dediği gibi bu adamları Samsunspor'a kazandırmak gerekir.

Kaya

Tribün onu 4 numarasıyla Gavaklı Gasım olarak bilir...

merkez

Hey gidi geçmiş zaman..

Maratonda Kasımı çağırmıştık bir maç öncesi.Olay Oley Oley yapacaktık.Kasım Taç çizgisine kadar yanaştı kolunu arkaya doğru çekti tam ilk Oleyimizi çekecektik ki Kasım yok !!! Adamcağız poposu üzerine düşmüştü.Buna rağmen bir yandan kalçasını tuttu bir yandan da Oleyi çektirmişti bize.

Adam gibi adamdır Kasım Çıkla...
Kavaktan Adamlar çıkar...

babasamsunlu

evet bizim için öylydi ve hep öyle kalacak...ama ailesini at yarışı illeti yüzünden dağıttı..kendisini dew...yazık böyle iyi bir aadmın kötü durumalrda olması....

Kais

haftada 3-4 defa görüyorum.açıkcası onun kasım çıkla olduğunu da daha 1 sene falan oldu öğreneli.

gurbet

Kasımı yakinen tanırım. böyle bir adam dünyaya az gelir. yardım sever, eli açık hiçbir kimseti kırmaz adam gibi adam. Samsun spor da oynadığı dönemde hiç para telefuz etmedi. Çünkü o amatör ruhla oynardı. Gittiği senede Multescu yüzünden gitti sebebide o sene gitsede olur kalsada olur listesinin içinde idi. Ama o seneki yönetim onun hakkını yedi. Çünkü o samsunspora dalağını verdi.  GİTMESİ ENGELLENEBİLİRDİ. Şİmdi Ercüment Hoca ile beraberler. Umarım tekrar hoca olarak samsunspora hizmet eder. dayan kasım kardeşim yıkılma............

55Melek55

kasim abiyle yazin iddacida takilyiorduk idda oynamayi seviyor

lucarelli

Gidişi, Ertuğrul'dan, Tanju'dan, Serkan'dan daha çok üzmüştü beni ..

gurbet

lucerelli kardeşim;

Evet gerçekden Kasım denen adam; Ertuğrul', Tanju', Celil ve Serkan kadar hizmeti vardır. Üzelmen normaldir. Belki şuan maddi anlamda sıkıntıları var ama Rabbimin izniyle o temiz kalbiyle düzlüğe çıkacaktır.