içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

brigand

Estağfurullah kardeşim. Sen onu Karabük maçına postala : )

Serkan

Elden teslim edeyim o halde  (= bir kutu safranbolu lokumu eşliğinde  gırtlakspor

brigand

Vay vay :) Vodafone paketlerinden bile daha promosyonlu kokuyor bu teslim : )

SametYılmaz55

SametYılmaz55

la bu soğukta dağa mı çıkılır ya :-X :-X :-X :-X

55__Gurbet__55

ohhhhhhhhhhhhhhh beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Kimya dersini gectim.  :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey:

CurvaSs

26 Ocak 2012, 10:37:02 #1011 Son düzenlenme: 26 Ocak 2012, 10:40:16 CurvaSs
4 puan yüzünden bırakan iktisat hocama buradan en ağır saygılarımı iletiyorum! bu adamı sabaha saklama kararı aldım. ya da fakülteyi yakayım, toptan çözüm bu olur sanırım!!!  :kafa:

55_OrHaN_55

servis minibüsleriii. trafiği allak bullak ediyorsunuz, adam gibi araç kullanın.  al_sana

Burak

Alıntı yapılan: CurvaSs - 26 Ocak 2012, 10:37:02
4 puan yüzünden bırakan iktisat hocama buradan en ağır saygılarımı iletiyorum! bu adamı sabaha saklama kararı aldım. ya da fakülteyi yakayım, toptan çözüm bu olur sanırım!!!  :kafa:

bende zamanında final sınavıma 6 puan eklemeyip klasik soruma 0 vererek üzerini çizen okulumu 1 sene ( evet cidden 1 sene )uzatan mikro iktisat -2 dersimin hocasının kulaklarını çınlatayım senin vesilence çömlekçi çocuğu  :kafa:

CurvaSs

Alıntı yapılan: Burak - 26 Ocak 2012, 18:44:39
bende zamanında final sınavıma 6 puan eklemeyip klasik soruma 0 vererek üzerini çizen okulumu 1 sene ( evet cidden 1 sene )uzatan mikro iktisat -2 dersimin hocasının kulaklarını çınlatayım senin vesilence çömlekçi çocuğu  :kafa:

uzatma konusunda aynı kaderi paylaşmışız. :(  :kafa:

babasamsunlu

Doğan bir pişman, doğmayan iki Doğuştan felekle düşmanım sanki...   :suslen: :suslen:

brigand

Alıntı yapılan: Burak - 26 Ocak 2012, 18:44:39

Selahattin Bekmez   :suslen:

Tufan

madem okul uzattıran hocalara kaptırıyoruz hissediyorum yakında buraya Elevli sülalesine methiyeler düzen bir post atacağım  :kafa:

FaTiH_HaN

Cumartesi günü çalışmaktan nefret ediyorum  :rulet:

fanatik samsunsporlu

hikmet karamanın şansına tüküreyim.sivas kendi kalesine attı.10 kişi kaldı