içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

Dartagnan

la tripler yüzünden aşktan soğudum  :) bi salın daaa dedim çoğu yerde. ama son intikama bittim :)

**KaR6**

hacı o da yapılacak iş değil ama hee  :)

Dartagnan

kurgudur diyorsan vardır tabi...

Ama kıza acıdım yapılmazdı diyorsan o kıza her şey yapılır knk ya :)

Cocukta da hata var.dön dön  de bi yere kadar da :) ben olsam en başından resti çekerdim.Belirsizlik adamın içine etti zaten.

Neden ? sorusunu çözebildin mi la ?

**KaR6**

abi o kadar sevdiğin, köpek oldugun kıza yapılmaz ki.. aldatsa anlicam da, o da yok, ne bilim çok ağır geldi bana..

valla asıl merak ettiğim o.. keşke ebru da çıksa, bi de o anlatsa baştan hikayeyi, tadından yenmez valla   :D

Dartagnan

bırde kız gözünden okuyacaksın bak o zaman nasıl oluyor :) o zaman hiç etkisinden çıkamayız knk yaa :)

muhtemelen ankaradaki elemanla bi muhabbeti var.Ben baska bi sey düşünemiyorum :)

Burak

Özel mesaj var...genel sohbet odası var. Çok sakat var...

sevmekyetmezmi

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Eylül 2011, 13:50:38
abi o kadar sevdiğin, köpek oldugun kıza yapılmaz ki.. aldatsa anlicam da, o da yok, ne bilim çok ağır geldi bana..

valla asıl merak ettiğim o.. keşke ebru da çıksa, bi de o anlatsa baştan hikayeyi, tadından yenmez valla   :D

kelebek uçurdu bizi bide ebru uçurursa tam leyla oluruz

Serkan

Ahahha aklıma bundan 2 hafta önce büro'da konuşulanlar geldi  tebessüm ettim m6 (=

**KaR6**

hayat çok garip, vapurlar filan  ;D

Kodalak

çok yorgunum,pazar günü gelsede dinlensem...

Sercan

KareAs55

Bütün SAMSUNSPOR karşıtlarının a......k..... 

özkan

Gorkem

SametYılmaz55

Siyasi düşünceler tarihine eski danışman hocam girecek :ok :ok :ok :ok kurtuldum baş belası metin işçi denen pislikten :deli: :deli: :holey: :holey: :holey: