içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

CurvaSs

bu kahvaltıyı birisinin hazırlaması lazım..

sen hazırlamazsan, ben hazırlamazsam, nasıl çıkarız açlıktan tokluğa..

CurvaSs

yarın 9:30, 11:00, 13:30 saatlerinde 3 adet vize var.. bu durumda yarın benim oynayacağım rol, şemsiye açılmazdır.. şeytanım bol olsun bari, kopya felan..!

masbene

trafikte arabamın torpdosuna, bir uzun yol şoförünün dantelli örtüsünü serdigi gibi serdigim 2*1,5 metre ebatındaki samsunspor bayragını gorunce kıskanclıktan kudurup sadece dıt diye aciz bir korna sesi ile yetinen plakasına ufacık ts arması yapıstırıp gezinen ahmak bünye ve digerleri, bosaltın yolları yakında uzun bir konvoy var. alayına giderrrrrrrrrr

emre

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 15 Nisan 2011, 22:29:12
yarın 9:30, 11:00, 13:30 saatlerinde 3 adet vize var.. bu durumda yarın benim oynayacağım rol, şemsiye açılmazdır.. şeytanım bol olsun bari, kopya felan..!

yuh ya!!insan en azından sınav aralarına bir iki saat ara koyar,insan çok iyi bilse bile o kadar sınavı peşpeşe kaldıramaz..Allah yardımcın olsun hocam.

CurvaSs

Alıntı yapılan: emre55 - 15 Nisan 2011, 22:57:53
yuh ya!!insan en azından sınav aralarına bir iki saat ara koyar,insan çok iyi bilse bile o kadar sınavı peşpeşe kaldıramaz..Allah yardımcın olsun hocam.

eyvallah hocam. : ) ama benim durum vahim. 5 gün içinde 12 tane vizeye gireceğim. en azından 5 günün sonunda samsun'a kaçma plânım var da, kafayı yemiyorum. :D

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 15 Nisan 2011, 23:01:31
eyvallah hocam. : ) ama benim durum vahim. 5 gün içinde 12 tane vizeye gireceğim. en azından 5 günün sonunda samsun'a kaçma plânım var da, kafayı yemiyorum. :D
sınavların bıtecegı anı düşünüyorum böyle durumlarda.çok işe yarıyo insan mutlu oluyo valla  :)

emre

o zaman da insan nasıl geçerse geçsin biran önce geçsin Samsun'a gideyim havasında oluyor ama sonra çıkıyor o sınavların acısı  :D

biraz da başlığa uygun olsun haykırıyorum ulan  :D bir üniversite okuyorsun ama herkes sana karşı.ya kardeşim insan biraz öğrenciyi düşünür...koy peşpeşe sınavları senin işine geliyor da öğrenci ne halt yiyor düşünen yok.Allah'tan atlattık o dönemleri bir de alttaki dersleri temizlersek yaz okulunda, benim üni bitti sayılır  ;D

CurvaSs

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 15 Nisan 2011, 23:06:11
sınavların bıtecegı anı düşünüyorum böyle durumlarda.çok işe yarıyo insan mutlu oluyo valla  :)

sınav bitsin, bitsin de, ben bitmiyim.. (tek korkum o) :D :D

orucreis

kanıyor yüreğim ve susuyorum boğazıma dizilmiş cümlelerin verdiği acıyla.....

twitter

alperen

Vee sınavlar biter.ben SAMSUN'a gider ;D :-* :-* ohh beee ;D

##kdc##

bugün yusuf a ilk pozisyonunda kart göstermeyip iki saat muhabbet eden hakem;
ersine sarıyı bakmadan veren aynı hakem;
adamsın daa sen???

Sercan

Biz 1 golle bu ligde kaldık lannnnnnnnnn !...........

CurvaSs

şu vizeler bitsin artık, n'olur.!! uykusuzluk, yorgunluk, bitkinlik, sınavların iyi geçme veya geçmeme durumundaki stres, yaşanan bunca fedakarlık, entrikalar, ihtiraslar, ihanetler..

pembe dizi de bile bu kadar olay yok; yemin ediyorum..! :D

masbene

dua et seni adam yerine koymadım. yoksa yakandan tutup burnuna kafa basmasını da bilirdim