içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 19 Mayıs 2009, 23:04:35
Samsunda yaşayıpta,ekmeğini yiyip,havasını soluyup,suyunu içip ist kahpelerini tutanalrın taaa a .q samsunda yaşıyorsan SAMSUNSPORLUSUN o kadar ulan
AĞZINA SAĞLIK+samsundan bürokrat çıkıp ta yatırımları diğer karadeniz bölgelerine yapan ve samsunspora bir kuruş dahi faydası olmayan çakma samsunluların TAAAAaaaa ............?

Ollivanders

Gel 19 haziran gellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

ugrass

SAMSUNSPORu bu hale getirenlerin ALLAH belasını versin...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Samsunsporumuz düştüğünden bu zamana kadar yönetim bazında bir arpa yol dahi gidemedik.daha da kötüye gidiyoruz ama resmi sitede ki adminler hala bunu hala kabullenmedi,yada işlerine öyle geliyor.vallahi hayret yani

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bu ne yaw yazdiklarim tam çikmiyor.anladimki turkce karakter kullanmamam gerek.ne alaka ise,benim cep amele isi ondan zannedersem.cepten giriyorum da nete.bunu da neden anlatiyorsam.

SametYılmaz55

istanbul yalakalarını ............. ...eyim

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Samsunun suyunu icip,samsunlunun oyu ile kravat takip,adam sinifina girip,ts ye yavsayan yavsakların taaaa .......

Oflu

Alıntı yapılan: kırmızıbeyaz55 - 09 Mayıs 2009, 00:59:28
HADİ İÇİMDEKİNİ HAYKIRAYIM.. kalmasın ;D

EVET SAYIN SEYİRCİLER DAKİKA 90 + 4 SAMSUNSPOR - BARCELONA KARŞISINDA 2-1 ÖNDEEEEE! Ş.L KUPASINA SADECE UZATMA DAKİKALARI KALDIIII..SAMSUNSPOR ÜÇ SENE ÖNCEEE BANK ASYA 1.LİGİNDE BORÇ BATAĞINDAA BANK ASYA 1.LİGİNDE BOĞUŞURKEEENNN İSMAAİİİL BAŞKAAN GERİ DÖNDÜÜÜ VE TAKIMIII ÖNCE SÜPER LİGE ÇIKARTTII VE SONRADAA ŞAMPİYONN YAPTIII! ŞİMDİ DEE AVRUPANIIN EN BÜYÜĞÜÜÜ YAPIYORR!! AZZ KALDIII!! EVEETTT BİTTİİİİİİ BİİTTİİİİİ KUPAAAA BİZİİİİMMM ŞAAAMPİYOOOOON SAMMMSUNSPOOORRR !!!!!AĞLAMAKKK İstiyorummm ahhh ahhh

55JNR55

ah içimde öyle bi uhte kaldı ki dur aktarayım :)
Ki aktarmama gerek kalmadı bu sezon malatya düştü hem de dibe vurmuş bi şekilde;D ;D

Ollivanders

Kodalak

HADİ İÇİMDEKİNİ HAYKIRAYIM.. kalmasın

EVET SAYIN SEYİRCİLER DAKİKA 90 + 4 SAMSUNSPOR - BARCELONA KARŞISINDA 2-1 ÖNDEEEEE! Ş.L KUPASINA SADECE UZATMA DAKİKALARI KALDIIII..SAMSUNSPOR ÜÇ SENE ÖNCEEE BANK ASYA 1.LİGİNDE BORÇ BATAĞINDAA BANK ASYA 1.LİGİNDE BOĞUŞURKEEENNN İSMAAİİİL BAŞKAAN GERİ DÖNDÜÜÜ VE TAKIMIII ÖNCE SÜPER LİGE ÇIKARTTII VE SONRADAA ŞAMPİYONN YAPTIII! ŞİMDİ DEE AVRUPANIIN EN BÜYÜĞÜÜÜ YAPIYORR!! AZZ KALDIII!! EVEETTT BİTTİİİİİİ BİİTTİİİİİ KUPAAAA BİZİİİİMMM ŞAAAMPİYOOOOON SAMMMSUNSPOOORRR !!!!!AĞLAMAKKK İstiyorummm ahhh ahhh

Of be,okurken tüylerim diken diken oldu.O Güzel günler de gelecek İnşaallah.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Turlu bahanelerle askerlikten yirtip,sonra da kuru kuruya 10.yil marsi soyleyerek vatan sever gecinen lailacilarin tumunun A.......

beşnumara

bazı özürlülerden bazı gerizekalılardan bıktım...

umuttekin55

sokagın ortasında dönüp kızlara dik dik bakan erkeklerden nefret ediyorum_kendi analarını bacılarını düşünseler bunu yaparlarmı acaba!!!

Ollivanders

Alıntı yapılan: hopemor_55 - 10 Haziran 2009, 12:34:52
sokagın ortasında dönüp kızlara dik dik bakan erkeklerden nefret ediyorum_kendi analarını bacılarını düşünseler bunu yaparlarmı acaba!!!