isa turan

Başlatan yaman55, 07 Mayıs 2008, 14:17:30

« önceki - sonraki »

**KaR6**

ben de Samsunlu Hoca olmasından yanayım ama İsa abime sıra gelene kadar cok kişi var, o yuzden demiştim abicim. yoksa olsun, benim için farketmez ;)

veis

isa turan neden olmasın ama tecrübe sorunu yaşarız iyi bir hocanın altında egitim alarak alıştıra alıştıra hocamız yapma fikrinden yanayım.bi anda ateşden gölek giydirmemeliyiz.ama oyunculuk ve samsunsporluluk anlamında bu görevide fazlasıyla hakediyordu.

Clint_Eastwood

İsa Turan, 90larda sol kanadımızda oynayan çok kaliteli bir oyıuncuydu... O yıllar zaten Samsunsporumuzda her futbolcu özeldi ve büyük bir seyir zevki vardı...

İsa en iyi zamanında İstanbulspor'a gitti ve bu gidiş onun için önlenemez bir düşüş dönemini başlattı... Sonra bir kaç takım dolaşıp kayboldu... Bir dönem de Gazi'yi çalıştırdı...

Bu şunu gösteriyor ki hangi takımda tanındıysanız, çıkş yaptıysanız orda kalmalısınız... O takımla özdeşleşmiş biri olmalısınız... İsa Samsun'da kalsaydı çok farklı konumlara gelebilirdi...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 25 Eylül 2008, 18:35:20

Bu şunu gösteriyor ki hangi takımda tanındıysanız, çıkş yaptıysanız orda kalmalısınız... O takımla özdeşleşmiş biri olmalısınız... İsa Samsun'da kalsaydı çok farklı konumlara gelebilirdi...

Çok doğru bir tespit; özellikle de Samsunspor'da nam salmış futbolcular için. İsa Turan, Bünyamin Kubat, Kasım Çıkla, Osman Akyol, Sinan Yeşil ilk anda aklıma gelenler... Evet, belki parada anlaşamadılar, belki hoca ile sorunlar yaşadılar ama ne olursa olsun gitmemeliydiler. Çünkü gidince onlar kaybetti; halbuki ne topçuydu bunlar, çoğu da milli olmuştu.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 19 Kasım 2008, 13:46:33
* TFF 3. Lig'de mücadele eden Lüleburgazspor'da teknik direktörlüğe İsa Turan getirildi. Başkan Siyami Aslan, daha önce Samsunspor ve Çaykur Rize'de görev yapan Turan'a güvendiklerini dile getirdi.

Lüleburgazspor'un başkanı Samsunlu idi. İsa Abinin gidişinde bu da etkili olmuş olabilir. Başarılar İsa Hocam...

mehmet yılmaz

Lüleburgaz'a başkan olmak sınıf başkanı olmak gibi birşey zaten; Samsunspor'a başkan bulunur da yalnız kovboyluktan öteye geçmez bu şartlar altında...

kalptenþimþek

lucarelli

hamza hamzaoğlunun yadımcısı olmuş gs'de. wikipediye göre hamza hamzağlu döneminde akhisarda altyapı sorumluluğu da yapmış.

özkan

Sadece O degıl 15 trilyonluk nıasseyı bulanda kendısıdır.

Ayberk

la isa hoca millete niasse de bize niye pal lazar? :rulet:

beşnumara

Bize pal lazari basan belli. Corbacilarin abisi bastı lazarı

özkan

isa turan kadar temizi gelmemiştir bu klübe sportif personel olarak.pal lazarı bulan knor çorbalarının yöneticisidir. :)