Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

supernatural_55

serkan aykutun burda rüştüye tam 90.a çaktığı frikik hiç aklımdan çıkmaz o zaman küçüktüm yaşımı bile hatırlamyrm ama golü çok iyi hatrlıyorum:))

oguz_5528

Vuruş tekniği ve bitiricilik bakımından türkiyedeki sayılı golcülerdendir GURUR DUYUYORUZ

jean

cok iyi bir firsatciydi gunundeyse atamicagi pozisyon yoktu gol krali oldugu sene cok sevinmistim gercektende

Jnr.Serkan

germencisse

sersa

Bu maçta golleri sayamamıştım ciddi ciddi karıştırdım bi ara ;D

CeLiL_55

bu maçta CeLiL SeRKan şov oldu :) ama arkası kesilmeseydi süper lige çıkardık

KotuCocuk55

Arkadaşlar sezon ortasında ve yaz başında Kral'ın futbolu bıraktığı açıklanmıştı! Daha sonra bırakmadığı döneceği bildirildi  hatta İsmail Uyanık'ın kendisine sahi  çıktığını Celil ve Serkan'ın birlikte oynayacağı bir takım arandığı söylendi,daha sonra iran,dubai,azerbeycan söylentileri çıktı.Transfer döneminin son gününde Celil'in Malatyaya imza attığını duyduk!
Kral'dan haberi olan,konuyla ilgili bilgisi olan yada kendisiyle konuşma şansı yakalayıp,durum hakkında bilgi verebilecek birileri varmı?

kumköylü ahmet

benim komsum olur kendisi futbolu tamamen birakdigini duydum.istanbulda yasiyo zaten..
celil malatyaya gitti son gune kadar bekledi bizden ses cikmayinca atti oraya imzayi kendi hatalarida var tabi...celil gibi olacagina birakmasi daha iyi ismi lekelenmmeis oldu..
kral birakdi yani senin anlayacagin

KotuCocuk55

Bilgiler için teşekkür ederim,üzülsem de..
Bayramda samsunda olabilir,görürsen karar kesin mi? Bide nedir planları gibi sorular sorarsan ve buradan paylaşırsan sevinirim.Tekrar sağol bilgiler için..

beşnumara

dün ordudaki mersin maçında bir ordusporlu adam dedi ki: bu takımda serkan vardı ne oldu yaa? serkanın ölüsü burda bunlardan iyi top oynar diyordu. futbolu az çok bilen insanlar bile bunu görüyorsa kendini futbol uleması zannedenler kına yaksın >:(

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: 35ama55 - 06 Eylül 2009, 18:48:04
Soramaz sanırım kumköylü ahmet , Hollanda'da yaşıyor ..

aynen kardesim soramam
hem serkan sadece yazlari yazligina geliyor yani samsuna anca ozman görebiliyoruz..

Ollivanders

Ozledik be kral seni ...  :'(

Dartagnan

ah be kral bu sahtekarları gordukten sonra gozumde olan degerın gıtgıde artıyor !!!

kaptan 55

olmadı kral,bu son sana yakışmadı...