Samsun Barosu'ndan Teoman'a vefa turnuvası...

Başlatan merkez, 04 Nisan 2008, 00:34:30

« önceki - sonraki »

merkez

Rahmetli Teoman Kardeşimin adına böylesine bir organizasyon düzenleyerek büyük bir vefa örneği gösteren Sn Baro Başkanımıza , Spor komisyonu Yöneticilerine ve turnuvaya katılacak tüm avukatlarımıza Şükranlarımızı sunuyoruz.

AV.MUHAMMET TEOMAN TAŞ'
9.HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI
KATILIM ŞARTLARI:
(Bir Kısmı belirtilmiştir.)

1.)Turnuvaya katılım ÜCRETSİZDİR.
2.)Turnuvamıza Samsun Barosuna kayıtlı avukatlar,adliye ve cezaevi memurları,Hakim, savcılar,Hukuk Fakültesi öğrencileri,stajyer avukatlar,'yirmi iki yaşını tamamlamış avukat katipleri(*)',sosyal güvenlik kurumu memurları katılabilir.Bu kişilerin belge aslı veya takım kaptanınca onaylı örneği takım dosyasına konulmalıdır. Başvurular takım kaptanlarınca şahsen yapılacaktır.Faksla başvuru kesinlikle kabul edilmez.

3.)(*)Bankaların bünyesinde sadece avukatlıkların, yanında çalışanlar ile hukuk servisi memurları da avukat Katibi vasıflarına haiz olmak koşuluyla turnuvaya katılabilirler
4.)Önceki yıllarda turnuvaya katılım şartlarına uymayan sporcuların oynatıldığı tespit edildiğinden belgeler incelenip,Spor komisyonu başkanlığınca onaylandıktan Sonra takımlar turnuvaya kabul edilebilecektir.
5.)Turnuvamızı SAMSUN HAKEMLER DERNEĞİ üyeleri yönetecektir.
6.)Adliye mensupları arasında dayanışma amacı taşıyan turnuvamızda Her Takımda'en az bir avukatın bulunması' düşünülmektedir.
7.)Takım sayısı 12 ile sınırlanmıştır.On iki takımdan sonra müracaat kabul edilmeyecektir.
8.)Müracaatların 17 NİSAN 2008 tarihine kadar yapılması gerekir Geç yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir
9.)Turnuvanın açılışına tüm takımların katılımı zaruridir.Diğer koşullar tümTakım kaptanlarının katılacağı 18.NİSAN 2008 TARİH SAAT:17.00'da yapacağı
Toplantıda bildirilecektir.
Spor Komisyonu Başkanı
Av. Harun UYANIKOĞLU

mehmet yılmaz

Düşünenlerden Allah razı olsun. Çok güzel bir davranış. Meslek gruplarının kendi camiaları oluyor. Ben avukat camiasını ve Samsun Barosunu hiç bilmezdim. Teoman sayesinde az buçuk öğrendim. Gerçekten tam bir camia olmuşlar. Cenaze sürecinde bunu hissetmiştim zaten. Bu da çok güzel ve şık bir davranış.

Kabul edilir mi bilmem ama buradan Edmontdante ve Maraton'a ileteyim istiyorum. Samun Barosu www.samsunspor.biz ( Timofte ) takımına bir ayrıcalık yapabilir mi? Eğer 12 takım tamamlanamazsa, yani eksik kalırsa.... İkinizin de bizden olacak şekilde bu siteden bir takım çıkarsak ve üzerinde Teomanın ismini, resmini olduğu formalarımızla turnuvaya katılsak...

Çok güzel olur bence.

salihcakir

baro gerçekten çon ince düşünmüş. kendi adıma teşekkürü bir borç biliyorum.

samsuni abimizin de fikri çok güzel. samsunspor.biz adına bir takımla teoman abimizin oldugu yerde yer almak güzel olacaktır.

lucapicola

Samsun Barosunu tebrik ediyorum ,gerçekten çok güzel düşünmüşler. Ben de bir serbest meslek çalışanı olarak Samsun Barosuna hayranım. Baro, meslektaşlar arasındaki dayanışmada  üst seviyede rol alıyor.Kıskanmıyorum  desem yalan olur.

Sevgili Samsuni'nin teklifide çok güzel inşallah  değerlendirilir.Katılım şartları çok katı bir şekilde yapılmış ama Teomanın hatırası için esnetirlerse çok güzel olur.

bengülü

samsun barosuna tşk ederiz gerçekten güzel ve akıllı bir fikir futbol turnuvası teoman  kardeşim sen nelere layıksın emeği geçen bütün herkeze teşekkür ediyorum

**KaR6**

Muthiş bir düşünce kimin aklına geldiyse tebrik ederim.. ancak bence bu guzel pastanın kreması tum katılan takımların samsunspor formasıyla mucadele etmesi olacaktır.. Eminim Teoman Abim meslektaşlarının bir çogunu O kutsal formayla görse çok mutlu olurdu. Bu dileğimi ilgililere iletirseniz çok sevinirim.. Ayrıca tek temennim bu baro içerisinde düzenlenen bir Teoman Taş turnuvasında arkasında onun adı yazan bir formayla mücadele etmektir.. İnşallah geleneksel hale getirilebilir..

maraton

düzenleme komitesi başkanı abimizle konuştum.. öncelikle ilginiz ve alakanız için teşekkür etti.. ancak kesin bir karar aldıklarını ve daha önceden kararlaştırıldığı için üzülerek bunu yapamayacaklarını söylediler.. ancak gerek ben gerek edmontdante nin bu düşünceyi organizasyon içinde rahmetli kardeşimin adına bir takım kurarak ve forma yaptırarak yaşatması fikrine maddi ve manevi sonsuz desteklerini bildirdiler.. biz kardeşimin adını takım adı ve formalarımız arkasında yaşatmak için onu seven meslektaşları olarak pazartesi listemizi veriyoruz.. gerek spor komitesi ve gerek baro başkanımız adına ilginiz için tekrar teşekkür ediyorum.. samsun barosu ve ona kayıtlı üyeler olarak bizler sizin de desteklerinizle her zaman rahmetlinin aziz hatırasını yaşatmaya çalışacağız ve bu konudaki her türlü girişimi destekleyeceğiz...

edmontdante

8 kez düzenlenen SAMSUN BAROSU FUTBOL TURNUVASI na 7 kez BOZLUOLCAYSPOR adıyla katıldık ve 5 kez şampiyon olduk.BOZLUOLCAY ismini kullanmamızın amacı  çok sayıda avukatın bulunduğu  Bozluolcay İşhanı sahibi Hasan BOZLUOLCAY 'ın adını yaşatmaktı

SAMSUNSPOR.BİZ  2.halısaha maçından sonra rahmetli kardeşimizin de içinde olduğu maç sonrası sohbetimizde TEOMAN "BU SENE BEN DE TURNUVADA OYNAYACAĞIM " demişti.Ama  kaderde onun adına turnuva düzenlemek ve adına takım oluşturmak varmış.

MARATON ,"Abi ,TEOMAN adına turnuvada takım yapacağım seni de yazdım ona göre" deyince hiç düşünmeden tamam dedim. Turnuvaya  7 yıldır beraber katıldığımız arkadaşlarımdan ayrıldım.

Rahmetlinin adının yazılı olduğu KIRMIZI-BEYAZ-SİYAH formalar yaptırıp turnuvada yer alacağız.

Maraton'un da dediği gibi turnuva katılım şartları adliye camiası dışından katılıma izin vermediğinden siteden takım yaparak turnuvaya katılmak mümkün olmadı ama sonuç olarak kardeşimizin adına bir takım var.

Yalnızca BİZ

Harika bir turnuva olacağını düşünüyorum. maç saatlerini verirseniz biz de desteklemeye geliriz...

mehmet yılmaz

Talebimizin karşılanamaması çok da önemli değil; baronun bu inceliği başlı başına bir takdir konusu zaten. Edmontdante'nin sırf Teoman'ın takımı için muhtemel bir şampiyonluğu ve takım arkadaşlarını bırakması da tam bir Samsunsporluluk ve vefa örneği olarak duruyor. Skor çok önemli değil burada ama Kolloid'in dediği gibi maç günlerini bildiriseniz uğramaya çalışırız.

maço

tarıh verırsenız cok guzel olur belkı samsunda oldugum zamana denk gelır.gıderız tekrar anarız

tuzlalı

Samsun Barosu' na ve bu konuda emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.
Şehir dışındakileri de düşünerek, organizasyondan resimleri ekleyen arkadaşlar olur herhalde.

mehmet yılmaz

Arkadaşlar Samsun Barosunun organize ettiği M. Teoman Taş Halı Saha Turnuvası cumartesi günü saat 12:00'de Metaş Halı Sahada yapılacak olan açılışla başlayacak. Forumdan tanıdığımız Maraton, Edmontdante gibi isimlerin yer aldığı Timofte takımı arkasında Teoman Taş yazan Samsunspor formalarıyla turnuvaya katılacaklar ve ilk maçları aynı gün saat 14:00'te. O gün Samsun'da olan bütün üyelerimiz davetlidir.

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Mayıs 2008, 19:47:48
O gün Samsun'da olan bütün üyelerimiz davetlidir.

izlemek isterdim ama bursadayız ama foto video felan koyarsanız orada olmuş gibi oluruz

CurvaSudSamsunspor

01 Mayıs 2008, 20:08:03 #14 Son düzenlenme: 01 Mayıs 2008, 20:15:48 CurvaSudSamsunspor
metaş rus pazarının orda oluyo demi samsuni abii show halı sahanın arkasında demi

bende ordayımmmmmmmmm