Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

isyan

Skor'dan cok, Gökhan su Penaltiyi atsin Taraftar ile Barişsin diye düsünmediyse Adam degilim.

Lusage

Meşhur Diyarbakır maçından çok çok çok daha fazlasını duyuyorsun şuan. Hadi istifa etsene! Var mı?

KocumVolkan

Alıntı yapılan: isyan - 18 Mayıs 2021, 20:02:02Skor'dan cok, Gökhan su Penaltiyi atsin Taraftar ile Barişsin diye düsünmediyse Adam degilim.

Eski maçlarda penaltı öncesi çıkan tartışmaları hatırlasın herkes ya da frikiklerden öncekileri.

Resmen yönetemiyor takımı,
play-off'lara kalmışsın hergün penaltı attırması lazım takımı ama biz normal penaltıyı bile kim atacak nasıl atacak bilmiyoruz.

Hocanın aklında bir fikir yok yani, dümdüz tamam sen at la Gökhan dedi...

55.hakan

Kadro dışı bırakma üstüne kadroya al üstüne penaltı attır sen de teknik direktörsün değil mi?

Clint_Eastwood

Uzun zamandır yazmıyordum foruma ama canıma tak etti...

Sen bu takımın EL FRENİSİN. Futbol olarak kendini gram geliştirememişsin. Altay'ın yaptığını yapamadık bak adamlar hamle yaptı Denizli'yi getirdi. Sevimsiz, beden dili hep negatif birisin. Futbolcuya enerji veremiyorsun vizyonun yok. Oyunu okuman sıfır oyuna müdahale desen hiç yok. Hayatımızdan 1 seneyi çaldın umarım rahattır vicdanın. Senin bu takımın başına hiç getirilmemen lazımdı aslında.

-BJK'ya transfer olup bize İstanbul'da gol atıp maratonun önündeki gol sevincin ( ki günümüzde eski takımına gol atan bile saygılı)

-Bizi yüz üstü bırakıp Kayseriye gitmen.

Sana yazıklar olsun...

Raqua55

Gokhan Alsan askin bizi ve kariyerini yaraladi.

55__Gurbet__55

Çıksak bile bas git. Başlarım istikrarına da sembolümüze de.

Başka adam mı yok penaltı atacak. Deli ettiniz bizi.

Ayberk

Ya arada gümbürtüye gitti ama, Erhan Kartal-Savicevic değişimini anlayan var mı? Dedim her halde Veli veya Yalçın'ı ileri gönderecek Erkam'ı stopere çekecek. Yok aga bildiğin iki sağ bekle oynadık evet iki sağ bek. Şaka gibi ama değil.

Elyesa

GurbetciFanatik

Su elimizdeki kadroyu

Osman Özköylü
Ümit Ozat
hatta Erhan Altina ver

25 hafta şampiyon yapardi bu Takimi.

Yok Mhk Tff Tuzla Menemen
Hepsi hikaye

Mal ortada
Teknik Kabiliyetin ortada
Oyun okuma hakimkyetin ortada

Sadece Samsunspor

İlk defa yaziyorum bu sezon senin icin #erugrulsaglamistifa

Ollivanders

Ertuğrul Sağlam, seni doksanlı yıllardaki ve iki binli yılların başındaki varlığın ile anmak hatırlamak istiyorum.

Lütfen tüketme anıları...

Samsunspor'a kattığın, katacağın hiçbir şey yok. Bırak artık bizi. İstifa et lütfen.

ata55

Yıktın dağlar kadar umutlarımı...
Çaldın bugünümü yarınlarımı...

eprianu

Hala basın toplantılarında futbolcular için "kardeşim" ifadesini kullanıyor. Çok acı...

Bu arada Altınordu maçının kahramanı Gökhan Alsan'a antrenmanda eliyle pasta yedirmediği için kendisini kınıyorum. Gökhancığının morali bozulmamıştır İnşallah.

Raqua55

Tebrik ederim bu kadar finansal guce ragmen bu kadaar kolay lige ragmen 10 puandan sampiyonlugu verdin. O yedirdigin pasta varya bizim sonunmuz oldu haberin yok.