Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

34 SS 1965

03 Şubat 2008, 03:48:03 #270 Son düzenlenme: 03 Şubat 2008, 16:49:36 34 SS 1965
      Off abicin offf o eski köyümüzde ki evde az mı oynardık sen bize sihirbazlıklar yapardın bizi eğlendiridin.Rahmetli dedemizin cenazesinden sonra orduya maça gitmiştik mehmet abilerle orduda adamın teki demişti samsunsporu orduda da mı görecektik dediklerinde çok üzülmüştün.
      Abim mekanının cennet olsun canım abim Allah(c.c) sana kevser suyundan içirmeyi nasip etsin teoman abimmm
      Evet büyük insanlar büyük ata binip gittiler orda büyükbabama çok çok selam söyle abi

jean

en son durak mezarlik ne yazikki zamsniz geldi

cumali çalışkan

Gençlerbirliği Taraftarları olarak tüm Samsunspor camiasına ve ailesine baş sağlığı dileriz mekanı cennet olsun BAŞINIZ SAOLSUN DOSTLAR

şura_55

İlk kez tanımadığım biri için gözlerim doldu doldu boşaldı 
Teoman abi çok şanslı biri ki bu kadar kalbi fethetmeyi başarmış hakkında yazılanları okudukça hala içim acıyor belki tanısam bu acıyı kaldıramazdım Allah'ım ailesine ve tüm sevenlerine Hz. Eyüp sabrı versin çünkü buna ihtiyaçları var :(
Mekanın Cennet olsun Teoman abi seni tanımamış olmak da benim şanssızlığım :(

kayacan

TEkkeköyde termik santral için EPDK lisans vermiş bu lisansın iptali için dava açsak nasıl bir yol izlememiz lazım diye Teomanı arayayım dedim.Kaybettiğimiz aklıma geldi. Bizim için büyük kayıp.Yokluğuna alışmak zor olacak.

ankaragüçl06

FUTBOL OYUNUNU GÜZELLEŞTİREN EN BÜYÜJK FAKTÖR TARAFTARDIR...ZAMANINI HERŞEYİNİ TAKIMINA HARCAYAN ONUN SEVGİSİYLE YAŞAYAN HAYAT BULAN TÜM FUTBOL SEYİRCİLERİ İÇİN ÇOK BÜYÜK İDOL OLAN MERHUM KARDEŞİMİZİN MEKANI CENNET OLSUN..ACINIZ ACIMIZDIR..SAMSUNSPOR CAMİASININ GERÇEK YERİ OLAN SÜPERLİGE DÖNECEĞİ GÜN TİMOFTENİN TEKRAR DOĞACAĞI GÜN OLARAK GÖRÜYOR VE TÜM SAMSUNSPORLU KARDEŞLERİMİZE EN DERİN TAZİYE VE ÜZÜNTÜLERİMİZİ GÖNDERİYORUZ.......ANKARALIYIZ ANKARAGÜÇLÜYÜZZZ

METE

abı yemın ederım bu klıbıde ızleyerek gözlerım bır kez daha doldu vee teoman abım tekrar aklıma geldı uzulmemek elde deıl ama neyse söleyecek laf bulamıyorum cunku böyle ınsanlara kelımeler yetmez ve yetmeyecek... :'( :'( :'( :'(

bulent_atlas

06 Şubat 2008, 12:58:36 #277 Son düzenlenme: 06 Şubat 2008, 13:06:21 bulent_atlas
Bir insan için en zor cümle kurmak böyle zamanlarda oluyor sanırım. Yıllar önce antibizans'ı açtığımda timofte ile çok sohbet ettik. Daha sonra tribündergide aynı görüşleri paylaştık. Şimdi bir trafik kazası ile aramızdan ayrıldı. Ne diyebilirim. Gittikten sonra bile ne kadar çok şey anlattı bize. Alkaralar olarak başınız sağolsun yazmaya gelmedim. Hepimizin başı sağolsun. Sadece ailesi, Samsunspor camiası değil Türk Futbolu çok önemli bir ismi kaybetti.
Kocaelispor maçında bir arkadaşımız timofte ile birlikte timofte için Samsunspor diye bağırmak için yanınızda olacak. Ankara'da bir pankart yaptırıyoruz Timofte'ye. Tribününüzde ufacık bir yer açarsanız çok memnun oluruz.

not: Çok acil büyük boy bir fotografı lazım. Bana gönderebilecek arkadaşlar var ise bulent@alkaralar.com email adresine gönderebilirler mi?

sycetin_55

06 Şubat 2008, 16:46:45 #278 Son düzenlenme: 06 Şubat 2008, 16:48:54 sycetin_55
böyle bir değeri kaybetmek çok üzücü
kendimi, böyle bir şahsiyetle tanışamadığım için çok şanssız hissediyorum.
yaşadığı süre içinde Samsunspor için birşeyler yapmaya çalışan bu kıymetli abimiz aramızdan ayrılırken de bizim Samsunspor için neler yapabileceğimizi, aslında hepimizin potansiyel bir "timofte" olduğunu bize çok açık şekilde gösterdi.
Ruhun şad mekanın cennet olsun...Teoman abi...

herkesegiderks

Allah rahmet eylesin Başınız sağolsun..

forzasamet

abi video yu seyrederken çok kötü oldum yaa nasıl oldu hala anlamış degilz tekrardan bütün samsunspor camiasının ve basta ailesinin bası sagolsun suan gözlerim doldu  :'( Allah'ım bizlere bir daha böle acılar yasatmasın  :'(

SaMsUnSpOr 55

Derya

09 Şubat 2008, 13:11:33 #282 Son düzenlenme: 09 Şubat 2008, 13:14:31 Derya
   TİMOFTE'MİZEEE.....
Nasılsınız diye sormayın bize
İyi değiliz,Teoman gittiğinden beri iyi değiliz
Onun bir daha dönmeyeceğini anladıktan sonra hiç iyi değiliz
İçimizde bir üşüme var, yalnızız,Teoman'ı özlüyoruz
Biz ona gitme diyemedikten sonra iyi değiliz
Biz o elem kazayı duyduğumuzdan beri iyi değiliz
Biz ölümünü duyduğumuzdan beri iyi değiliz
Soğuk bir kış günüydü
Üşüyorduk, fakat seni görecek olmak hafiften içimizi ısıtıyordu
Önceki gün konuşmuştunuz Ebru'yla
Sana geleceklerdi yazın ve toplanacaktınız yazın yeniden
Bağlılığınız doludizgin sürecekti her zamanki gibi
Ve biz yine binlerce kez SENİ SEVİYORUZ diyecektik
Evine doğru yaklaşıyorduk, fakat bir telaş vardı sokakta
Bir kaza olmuştu, genç Samsun aşığı öldü diyorlardı
Ne acı bir şey diye mırıldanırken içimizden
İşte o an gördük meğer senmişsin ölen
Güzel yüzündeki, güzel ifade hala duruyordu
Ama kan vardı yüzünde, ellerinde, ayaklarında, her yerinde kan vardı
Hayır kazayı geçiren sen olamazdın sen ölemezdin, gidemezdin bizi bırakıp
Bizi bir başımıza bırakıp gidemezdin sen

AMA GİTTİN, BİZİ BİR BAŞIMIZA BIRAKIP GİTTİN!!!
Doğrusu hala inanamıyoruz gittiğine
Bir yanımız o sadece bir yolculuğa çıktı, yakında dönecek diyor
Diğer yanımızsa o öldü, bilinmezlikler ülkesine gitti ve
Sizi bu yalancı, adi dünyada tek başınıza bıraktı diyor.
Biliyorum inanmamız lazım artık, gittiğine inanmamız lazım
Ama unutamıyoruz seni, rüyalarımıza giriyorsun, unutturmuyorsun kendini
Artık içinde sevgi sözcükleri olan mektuplar yazıyoruz ardından
Mektupların hepsinin başlığı aynı aslında;
TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ !!!.........

http://www.youtube.com/watch?v=ZXyb3MVpUoM

mehmet yılmaz

Katılım düşük olmasına rağmen iyi bir organizasyon oldu. Aileye yapılan taziye ziyaretinde hepinizin selamlarını ve dualarını ilettik; çok memnun oldular. Annemizin bizleri gördükten sonra daha fazla dayanamayıp Teoman için gözyaşı dökmesi hepimizi çok sarstı.

Mekanın cennet olsun kardeşim...

King Of The North

Elinize sağlık fotolar güzel olmuş,videoları da bekleriz.