Barzaniden Savaş Çağrısı

Başlatan 55_HayLAZ_55, 19 Ekim 2007, 13:13:25

« önceki - sonraki »

55_HayLAZ_55

Iraktaki Çakal lideri k.ırak radyolarında her saat başı çıkan konuşmasında Kürt Halkını Türklerle Savaşa Davet ediyorum Türkler Kürtleri Tarihten silmek istiyor Bunu Saddam Yapamadı Türklermi Yapacak Bütün Kürdistan Haklını PKK ya Sahip çıkmaya ve Türklerle Savaşmaya Davet ediyorum ... dedi ve dün kürtler erbil ve bir çok şehirde Teröristin Babası Türkiye Yazılı Dövizlerle Yürüdü....

55_HayLAZ_55

ahbe iktidar gözünü seveyim girelim şu ıraka görelim alayını ne yapacaklar alın bizi askere ölelim bu şekilde haysiyetsiz yaşamaktansa ite çakala boyun mu eğeceğiz ölellim herkez görsün TÜRK'ün gücünü

celebi

Kahpeler az kaldı girilecek bir taraftalara ama nerelere girilir sokulur orasını siz düşünün. :twisted:

55_HayLAZ_55

valla gardaş ben askerde GTT ciydim valla GTT nin namlusunu alabilirse ben barzaniye talibim... yeterki gidelim .. ben daima hazırım

King Of The North

Siyasi irade ABD den icazet almaya,onların ağzının içine bakmaya devam ettikçe askeri operasyonlarla günü kurtarırız.
Yapacağımız ilk iş Irak'ın kuzeyine verilen elektiriği kesmek olmalı,ondan sonra sınırları kapatıp kaçakcılığa darbe vurulmalıdır.Mazot kaçakçılığı ve uyuşturucu trafiğinden pkk ya milyarlarca dolar finans sağlanmaktadır.
Bizim sanayicimize verilen elektriğin 5 kat daha ucuzunu onlara veriyoruz maalesef.Onları açlıktan gebertmek lazım önce,yoksa bunların Türk Ordusuna direneceğini düşünmek bile komik geliyor kulağa.Dünyanın en prestijli ordusuna peşmergelerle mi karşı duracaklar.Biz haklılığımızı dünyaya kabul ettirmeye çalışmayla vakit geçiriyoruz,gerçi diplomatik olarak onu da becerdiğimiz söylenemez ama...

jean

girmek en son care su anda faydasida olur zararida cok buyuk olur biraz temkinliyiz ama olup lup vuramayacagimiza olup vurmak daha manatikli

HoliganSamSunLu

arkadaşlar ben biraz daha ileri gidicem ve son yıllarda bu barzani itinin birileri tarafından bize havlatıldığı ve artık bu adamın kellesinin TÜRK milletine farz olduğunu düşünüyorum bu itin kellesi gelmeden bize rahat yok

selahattin55

SALDIRIN DURMADAN.TÜRK MİLLETİ ARKANIZDA HER ZAMAN.TÜRK E RAHAT YOK BARZANİNİN AMINADA KOYMADAN.

55_HayLAZ_55

Bu Vatan Bölünmez Bu Böyle Biline Bu Vatan Uğruna Hazırız Ölmeye Aponun Piçleri Sabrımız Kalmadı Geliyor Samsunlular Sikecek Ananı

jean

cumartesi gunu pariste yruyus var katilacagiz allahin izniyle

HoliganSamSunLu

bu gün bürükselde terörü lanetleyen türklere polis müdahale etti ve çok sayıda Türk gözaltına alınmış polis panzerlerle müdahale edince çatışma çıkmış Türkler bayağa direnmiş... PKK ya kucak açanlardan başka bir tavır beklenemez zaten

celebi

belçika bu işin merkezi zaten adamlar pkkya arka çıkmaktan arkaları kalmadı adamların. :evil:  :evil:

ozkan17

bu nası bı yonetım ya senın evlatların 10ar 20şer gıderken elın israillisi ''1'' ASKERI gıdıyo dıye neler yaptı BİZ İSRAİL BILE OLAMICAKSAK BU TOPRAKLARDA YAŞAMAYALIM..

10ar 10ar evlerde acılar yaşancagına 10bin gurur kaynagımız feda olsun ama BU ATATURK ARMAGANI KUTSAL VATAN SAOLSUN..

ATA'mız şu halimizi görse..

jean

isin basi belcika degil fransadir avrupada en cok pkk lida fransadadir bu ulke kadarda kurdu savunan bir millet yoktur ozel egtim gordukleri ilk 3 aylik donemde hollandada yapilir

Lazoli

türkü kürde vurduran avrupadir bu böyle bilineee