Fortis Türkiye Kupası: Boluspor 3-2 SAMSUNSPOR

Başlatan HoLiGanisT, 24 Ağustos 2007, 11:53:41

« önceki - sonraki »

celebi

Yarenlere iyi niyetlerinden ötürü ve bizi iyi bir şekilde ağırladıkları için teşekklürler

veis

evet genel olarak bakılırsa misafirperverlik adına yarenler hatta ben formamı giymek için boluspor çaybahçesini kullandım bolu halkına teşekkürler gerçekden çok efendiler.dostlugumuz daim olur inşallah.

veis

maça gelirsek mehmet evet hatalıydı ama ben samsunsporla aynı otelde kaldım zaten orada bile konuşurken kupanın pek öneminin olmadıgı belliydi.üzgünüz ama 60 dakika saglam top oynuyoruzda geri kalan 30 dakikayada yayarsak süperlig yolunda kralı tutamaz bizi.mehmet kalede kötüydü ama hareket olayı yanlışdı zaten tepkinin kralını gördü çıkarken ercüment hocayada dua etsin daha vahim olurdu sonuç.ama artık hatadır geriye bakmamak lazım olan oldu.inşallah dahada iyi olucagız.oyunu çok begendim celil ve bence samsunsprda bano oynayacak ramazan süperdi.ramazan inanılmaz savaşdı.

veis

erol kapusuza iki saydık adam trübüne gitdi helal olsun bizden intikam aldı bizimde ercüment haricinde suratları hep asık.taraftarını kabul etmeli bu takım arkadaş gibi olmalı havalara girmemeli.maçdan sonra duş alıp evlerine giderken taraftarın çekdigi çileyi bilmesi gerekiyor oyüzden eroluda kutluyorum yarenler bagıran grup 100 kişiydi erol geldi bianda 1000 kişi birden bagırdı.

mehmet yılmaz

@veis
Peki, Erol tribüne çıktıktan sonra küfürlü tezahürat yaptırdı mı? Yani, bir tahrik etme durumu oldu mu?

celebi

Küfürlü tezahürat yaptırmadı ancak trübünleri galayani getirdi çoşturdu yani

METE

abıler yaa resım bukadarmı bayagı vardıda ondan sordum yagnı :(  :(  :(

veis

hayır samsuni kardeşim erol ve taraftrarı gerçekden bize küfür etmedi bizim mehmet onları tahrik etdi hepsi o.

veis

buarada elimdeki atkı sögütlübahçelilerden kardeşim debonun hediyesidir

körfez55

Alıntı yapılan: "veis"buarada elimdeki atkı sögütlübahçelilerden kardeşim debonun hediyesidir

açılan atkı tahmin ediyorum ki hediye olduğu için açıldı.çünkü biz samsundaki bütün gruplara eşit mesafede olduğumuzu her fırsatta dile getiriyoruz.

veis

sevgili körfez55 tabiki hediye bir atkı biz ist.grup olarak aynı deger için savaş veriyoruz.

körfez55

Alıntı yapılan: "veis"sevgili körfez55 tabiki hediye bir atkı biz ist.grup olarak aynı deger için savaş veriyoruz.

yanlış anlaşılmaması açısından belirtmek istedim sevgili abicim.ondan kimsenin kuşkusu olamaz zaten.

CarSambaLi.Lord

SamSunSporumuz Hep Tuqßerkin Yüzünden YeniLdi :)) ßen Dedim Tuqßerk ßoLuyu KüÇümSeme ßak SonuÇ ne oLdu YeniLdik :) neySe Şaka 1 Yanada YüCeL hoCamız Zaten aÇıkLmaSındada SöLemiŞ Türkiye KupaSı ßenim iÇin ÖnemLi değiL ÖnemLi oLan Lig die . ßiz yine iyi oynadık KaLeCimizin HataLarından goL yemiŞ oLaßiLiriz oLSun ßizim Yerimize KardeŞ Takım ( ßoLuSpor) Çıktı HayırLı oLSun ßiz Artık Lige ßakaCağız Önümüzde ÖnemLi 1 maÇ Trafiği var inŞaLLah KazaSız ßeLaSız erCiyeS maÇını aLıp 3 PuanLa TanıŞaCağız.

hasselbaink

cuma namazında kılıçdede camiindeydim. bizim topçular da oradalardı. kenan, murat duman, feridun, furkan, samet o kalabalıkta görebildiklerimdi. ömürle yanyana saf tuttuk. harbiden efendi bir çocuk ömür. Allah bozmasın.
eskiden takım eski garaj camiine giderdi cumaya, yeni mekan kılıçdede demek ki.

üç-beş kelam ettik çıkışta. bolu maçını çok önemsemedik, bir nevi hazırlık maçı gibiydi, kazansak iyi olurdu tabii ama lig bizim için çok çok önemli gibi şeyler söylediler.

aman, lig önemli olsun da; çıkalım artık...

celebi