TK - D Grubu: Beşiktaş - SAMSUNSPOR

Başlatan 34 SS 1965, 03 Ocak 2006, 21:13:33

« önceki - sonraki »

ngonge

Alıntı yapılan: "admin_"Bütün Türkiye Kupası maçları gelecek haftaya ertelendi.
Samsunsporumuzun Bjk maçı 1 Şubat 2006 Çarşamba günü oynanacak.

Kaynak: Anadolu Ajansı

böyle olacağı belliydi, neyse bizim için bir açıdan iyi oldu. takım antep yollarında harap oldu belki oyuncular biraz kendine gelme fırsatı bulurlar.

hem maksiç ve gueye de maça yetişebilir.

ngonge

gueye nin lisansı çıkmış, maksiç iyileşmiş.

beşiktaş ın forveti yok. adamlar o kadar aciz ki jun u almışlar.  :lol:  favori biziz.

34 SS 1965

ngonge bilgin için teşekkur edrim zaten bjk macı önünde de favari olan biziz iddaacıları görün haftaya yorumlara bakın diyecekler ki samsunsporu es geçmeyin  buraya yazıyorum.Bjk çok sefil kaldı acıyorum onlara şimdide jun u almışlar yazık bjk buraya kadar bitti bjk devri arkadaşlar..

jean

rahat oynarsak cok rahat aliriz maci berabere kesin bitiririz rehavete kapilmazssak avantaj bizde

kadir55ist

selam
arkadaşlar guruptan çıkmak için büyük avantajımız var . bir de gurup birinciliği var bir de diğer gruptan denizli, kayseri,trabzon gelebilir ben kayseri gelebilir diyorum.
bjk maçını alırsak en az yarı final olur

hafýz55

kartalı bi aksilik olmazsa yeneriz. kartalın kanadını kırcaz. istanbulda ve yakın illerde oturan samsunluları ve samsunsporluları çarşamba gecesi tribündeki yerlerini almaya davet ediyorum.HEP DESTEK TAM DESTEK...

samet

maç berabere biter bizde bu guruptan lider çıkarız...

Amsterdamli

Kartal'ı avlarız

Türkiye Kupası'nda çarşamba günü İnönü Stadı'nda Beşiktaş'la karşılaşacak olan Karadeniz ekibinin teknik direktörü çok iddialı. Arıca, "Antep galibiyetinin moraliyle yaralı Kartal'ı evinde kafesleyeceğiz" diye konuştu..

Morallerimiz üst seviyede
Ligin ikinci yarısına Gaziantep galibiyetiyle başmlayan Samsunspor, gözünü çarşamba günkü kupa maçına dikti. Zorlu maçın hazırlıklarını aralıksız sürdürdüklerini söyleyen Teknik Direktör Erdoğan Arıca, güçlü rakiplerine gözdağı verdi. Arıca, "Takımda moraller üst seviyede. Antep deplasmanından aldığımız üç puana çok sevindik. Bu moralle Beşiktaş'ı devireceğiz" diye konuştu.

BEŞİKTAŞ'TAN SONRA SİVAS
BAŞARILI çalıştırıcı, "Kupada Beşikaş'ı yenerek liderliğimizi sürdürmek istiyoruz. Bunu başaracak güce ve kadroya sahibiz. Lige iyi başlayamayan ve moralsiz olan yaralı Beşiktaş'ı İnönü Stadı'nda devirip güvenimizi de en üst seviyeye çıkaracağız. Bu maçın morali ile Sivasspor'un karşısına çıkıp üç puanı alarak ligde üst sıralara tırmanacağız. Oyuncularıma güvenim sonsuz" dedi.

YÖNETİMDE İSTİFA DEPREMİ
BU arada yönetim de Beşiktaş ve Sivas maçı öncesi kesenin ağzını açtı. Başkan Adnan Ölmez, önlerindeki iki önemli maçın kazanılması halinde oyunculara ekstra prim vereceklerini söyledi. Öte yandan Stat ve Tesislerden Sorumlu yönetici Eyüp Güler, istifa ettiğini açıkladı. 2. Başkan Ercan İnci'nin de yönetimle olan anlaşmazlıklar nedeniyle istifa edeceği öğrenildi.

timofte

AlıntıKartal'ı avlarız

Türkiye Kupası'nda çarşamba günü İnönü Stadı'nda Beşiktaş'la karşılaşacak olan Karadeniz ekibinin teknik direktörü çok iddialı. Arıca, "Antep galibiyetinin moraliyle yaralı Kartal'ı evinde kafesleyeceğiz" diye konuştu..

aslında ben Erdoğan Hoca'nın birebir böyle ifadeler kullanacağını sanmıyorum.
Kazanmaya gidiyoruz der ama gerisi basının ilgi çekmek için abartmasına benziyor.
"avlayacağız, kafesleyeceğiz" falan..
Ama taraftar olarak bizlerin hoşuna gidiyor tabi : )

kadir55ist

selam
timofte bende sana aynen katılıyorum. erdoğan hoca bir antep maçının alınmasıyla bu kadar şey söylemez. eh ne yapalım medya alıştık.
hani fenada sayılmaz yeterki  samsunumuz konuşulsun.

jean

istanbul basinin abartmasi olabilir ben iddiali bu kadar konusacagini dusunmuyorum

oğuzhan55

Arkadaşlar maçın naklen yayınını hangi kanal veriyor?Teşekkür ederim.

yönetici

Alıntı yapılan: "oğuzhan55"Arkadaşlar maçın naklen yayınını hangi kanal veriyor?Teşekkür ederim.

Show Tv Erciyesspor-Fb maçını vereceğini açıkladı.
Bu durumda bizim maçın açık kanalda yayınlanacağını sanmıyorum
Maç Digiturk'ten yayınlanır sanırım.

Ladikli

kanadı kırık kartalın karşısına yeni transferlerimizinde oynayacak olmasıyla moral ve motivasyon açısından daha yüksek çıkacağız deplasmanlarda oynadığımız güzel futbolumuzu sahaya yansıtabilirsek neden  galip gelmeyelim daha önceleri geldiğimiz gibi yeterki biz takımımıza sahip çıkıp destekleyelim çarşamba akşamı tribündeki yerlerimizi alıp güzel bir galibiyet almak dileğiyle

Amsterdamli

Maci Digiturk naklen veriyor, diger acik kanallardan veren varmi bilmiyorum.