TK - D Grubu: Beşiktaş - SAMSUNSPOR

Başlatan 34 SS 1965, 03 Ocak 2006, 21:13:33

« önceki - sonraki »

supporter

Alıntı yapılan: "55teXas55"
Alıntı yapılan: "cem and naz55"
Alıntı yapılan: "55teXas55"yalan olur o.
yalan olan ney tam anlayamadım

karnaval,tribünün dolması.

bu kadar kişi yazmış, güzel mesajlar vermişler sen yalan olur demişsin tek cümleyle.
ne ölçüde yalan olur, neden yalan olur bari zahmet edip anlatsaydın.

maçtan sonra yorumlayabiliriz ama şimdiden bunu söylemeni anlamadım.
biraz heves kırıcı bir şey değil mi yaptığın?

34 SS 1965

heralde arkadaşımız yalan olur derken stadın karnaval havasını yapacağımızı sanmıyor belki doğru ama elimizden geldiğince stadı doldurmak istiyoruz elbette demekki arkaddaşımız istanbul dakı macların nasıl geçtiğini yakından biliyoki böyle bişey diyo canı sağolsun

Serkan

ooo bilir :D kadıköyde inönüde heryere gittik ama nedense hep çok az olduk nie ist maçlara gidemiyoruz samsundan anlamıyorum şöyle 10 otobüs gitsek offffffffff ama gidemiyoruz nedense

34 SS 1965

eskıden samsun dan arabalar kalkıyodu deplasmanlara ama şimdi eski samsun yok ki taraftar gelmekte cekiniyo ama olsun biz takımımızı yanlız bırakmayalım birde şimdi sadece pankart getirebiliyoruz mekansızlar olsun şirinler olsun ama yine de gurup liderlerine teşekkür ediyoruz oda güzel ama samsunsporumuzun bu zor ve sıkıntılı döneminde yanında olmalıyız takımı yanlız bırakmammalı toparlanmasına yardımcı olmalıyız arkadaşlaş.Teşekkürler

samsunlu_gencler

Alıntı yapılan: "FoRZa_AlviN"ooo bilir :D kadıköyde inönüde heryere gittik ama nedense hep çok az olduk nie ist maçlara gidemiyoruz samsundan anlamıyorum şöyle 10 otobüs gitsek offffffffff ama gidemiyoruz nedense
serkan sen gelcenmi

34 SS 1965

arkadaslar herkesi bekleriz maça zaten dağıldı takım artık onlarda takım ruhu denilen hiç birsey kalamdı her türlü galibiyetle ayrılız

KotuCocuk55

ankarada yaptık iki maç üst üste bide ankara maçında canlıydık ankarada yaşayan bütün samsunluları kaynaştırdık!

tabi istanbul çok büyük bi şehir insanlar çok kopuk hayat çok daha zor,ama kopuklukta tutunacak bir dal samsunsporumuz!

kupa maçlarını hep çok sevmişimdir,deplasmana bayılırım,allah kısmet eder de bi aksilik çıkmazsa valla inönüde olmayı çok istiyorum!

İstanbuldaki hemşerilerimiz de orda ellerinden geleni yapacağından ve takımımızı en iyi şekilde destekleyeceğinden hiç şüphem yok!

tunç güvenoðlu

tuzlalı o fb-samsun macı muhtesem bır mactı 1-0 fenerbahçeyı yenmıstık gölüde kel zafer atmıstı galıba  4-0 fener macının rovansıydı ve senın  atladıgın bır yer daha var orası da sadece kale arkası tamamen bıze aıttı ama maraton trıbunun de 1/3 bize aitti ve senın dedıgın gibi giremeyende epey vardı.ve sana katılıyorum basarı varsa seyirci gelir ben bile coğunlukla artık maça gitmiyorum

yirmiuc

Serkan

bu maça yönetim otobüs kaldırırmı????

34 SS 1965

arkadaşlar klup bayadır araba kaldırmıyo birde hatırlarsanız gecenlerde artık klupler taraftarlara bilet vermiyo ve taraftara özel araba kaldıkrmak hesinlikle yasaklandı ama yınede kulup yardım edebilir taşımalara heralde bunu kuluple görüşmek lazım

kadir55ist

selam
arkadaşlar gerçekten bu yazıları okuyunca çok seviniyorum.
inşallah herşey istediğimiz gibi olur.
allah izin verirse bizde inönüde olacağız.
tüm arkadaşların dilekleri çok güzel .
bu maç belkide takımımızın taraftarla bütünleşme maçı olabilir. tüm samsunlular zaten böyle bir kıvılcım bekliyor.
zaten sokakta 55 le ilgili ne görsem hemen yanına gidip takımdan söz açıyorum ve 25 ocaktaki maçı söylüyorum.
bu sefer kale arkası komple dolacak inşallah.

samet

arkadaşlar otobüs oldukça biz zaten her yere gidiyoruz.otobüs verilirse biz zaten hazırız...

34 SS 1965

inşallah arkadaşlar kulup araba kaldırır ve hep beraber tezaharatımızı yaparız şirinler ve mekansızları bu maçta yan yana görmek gercekten çok mutluluk verecek bize sevgilerle..34 ss 1965

kadir55ist

selam
arkadaşlar akdeniz kupasını aldık darısı Türkiye kupasına maça gereken ilgiyi sanki gösteremiyoruz.
bir hava yakalıyamadık taraftar olarak.
tüm samsunluları bu maça bekliyoruz.
Türkiye kupasıda bizim olacak inşallah