13.Hafta: SAMSUNSPORUMUZ:1 Denizlispor:2

Başlatan baha55, 09 Kasım 2005, 16:26:37

« önceki - sonraki »

baha55

SELAM ARKADASLAR...samsunsporumuzun önümüzdeki hafta sonu oynayacak oldugu denizlispor maçı son derece büyük önem tasımaktadır.eger samsunsporumuz bu karsılasmadan 3 puanla ayrılamazsa maalesef küme düşme olasılıgı çok yüksektir.bu maç 6 puanlık bir maçdır. bi an önce bu maçı alıp seri yakalamamız ve yukarılara tırmanmaız lazım...herkezin bu maç hakkındakı skor tahminlerini  ve yorumlarını bekliyorum ....

benim skor tahmınım ;
SAMSUNSPORUMUZ 2 --  DENİZLİSPOR 1

SAYGILAR İYİ ÇALİŞMALARR

Clint_Eastwood

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı iyi değerlendirmeliyiz. Bu maç bizim için ne kadar zorsa Denizli için de kader maçı olacak. Beraberlik 2 takıma da yaramayacak. Daha önceki maçlardan ders çıkarıp bu maç en iyi şekilde hazırlanırsak 3 puanı alırız.

Bu sürede kaleciler çok iyi hazırlanmalı ve defans kurgusu yenilenmeli. Zaten gol atıyoruz ama o kadar basit goller yiyoruz ki...  

Benim tahminim... Tek farklı bir galibiyet...

tuzlalı

Artık bu maçla birlikte Erdoğan Arıca oturup düşünmeli. Bu ve bundan sonraki maçlar için Samsunspor gerekirse defans oynamalı. Kaleye şut atılmayacak kadar katı ve çok adamlı defans kurgusu üzerinde durulmalı. Görülüyor ki gol atma gibi bir sıkıntımız yok. En kötü ihtimalle duran toplardan fırsatçı oyuncularımızla golü buluyoruz. Böyle rakipten daha fazla atmaya çalışarak ne hallere düştüğümüz ortada. Önce gol yemeyelim. Futbol adına doğruları tartışacak durumumuz kalmadı. Devre arasına kadar bence içerde dışarda böyle oynamak lazım. İnşallah kazanırız.

ugrasfaruk55

:arrow: bu macı kesin almamız lazım beyler.kader macımız ts macında taraftarlar cok iyiydi bu maçtada öle olmalı eger öyle olursa kesin maçı alırız...
FORZA SAMSUNSPOR

Rentboy

kesin almamız gereken bir maç ama artık gözüm o kadar korktu ki her maç gol yağmuru oluyor ve açıkcası bu maçtan da umutlu değilim...

beşnumara

denizli takımı bu sene gol sıkıntısı çeken bir takım eğer bu takımdan 2 gol yiyelim bu defansın hemen temizlenmesi lazım bu maçı alacağız taraftarlara sesleniyorum trabzon maçındaki gibi takımı destekleyin buna bu maçta ihtiyaçları var  :roll:

yirmiuc

yenemezsek çok kötü olur.
Gerçekten de kader maçımız.

55samsunlu55

Denizliyi bile yeneceğimize inanamıyorum. Allahım, ne durumlara düştük. İnşallah yeneriz.

jean

2-1 kazanacagiz gibime geliyor ama zor olacak mutlaka almaliyiz alalim da spor programlarina bakalim sene basindan beri dogru durust bakmadim ble

yirmiuc

Alıntı yapılan: "jean"2-1 kazanacagiz gibime geliyor ama zor olacak mutlaka almaliyiz alalim da spor programlarina bakalim sene basindan beri dogru durust bakmadim ble

ben de kaç haftadır özetlere bakmadım, gazetelerin spor sayfalarına ve futbol sitelerine de.

tankut

Geçen sezon patlamayı Denizli maçı ile yapmıştık. sanırım bu senede aynısı olacak. Tek farkı gol de yeriz. 3-1

Shane_Falco

denizlinin antrönörü nurullah sağlam ceza almış bizim maçta takımının başında olamayacak bu azda bizim için iyi bir olay tuhaftır ama bende bu sefer yenebilecegimizi düşünüyorum uzun zamandır bu his içimde yoktu

ugrasfaruk55

:arrow: kesin almamız lazım yoksa küme düşerizzz.......

fat55

kale arkası 1ytl maraton 5 ytl dolduralım artık.....................................ama tezahürat daha önemli 90 dakika sabırla bu maçı alcaz başka yolu yoktur

Forvetim

Eğer mazeret bilet fiyatları ise stadı doldurmamak için bi mazeret kalmadı artık, hadi beyler herkes yanında bi kaç kişi getirsin, bu arada davulları getiren arkadaşlara sesleniyorum lütfen susturmayın devamlı tam tam gibi çalın davulları, bazen hiç vurmuyosunuz o zaman niye getiriyosunuz hem çalalım hem bağıralım, ramazan da bitti herkes avazı çıktığı kadar bağırsın, film seyreder gibi seyretmeyin maçı yoksa seneye hiç seyredemiyeceksiniz.