TFF 1.LİG 2021-2022 5. HAFTA | Bursaspor 4 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 14 Eylül 2021, 18:11:35

« önceki - sonraki »

5trawberry

Beddualimiyiz neyiz anlamıyorum.
Yok olmuyor. İlla bir terslik olacak

Sadece Samsunspor

Orta saha evlere senlik. Boli desen bomba. Ilerde tik yok. Hoca gol yeyin fofanayi aldi. Gercekten bizim takima en iyi hocada gelse kafayi kiriyor

s_uzunkaya

2 senede bulup oynatabildiğiniz yabancılar öpsün sizi. Elin yabancısı ne gol attı arkadaş. İmrenerek izliyoruz...

eprianu

Hocanın bazı isimlerde inatla ısrar etmesi, kritik maçlarda hücumda organize atak geliştiremememiz, maçın büyük bölümünde topu rakibe vermek ve geri yaslanmak... Geçen sezonun aynısını yaşıyoruz.

Bu arada şu Yasin'e sinir oluyorum. Bir tane kritik maça ağırlığını koy arkadaş. Tamam iyi niyetlisin, koşuyorsun amenna da bir şeyler yap, maç çevir.

Geçen sezonki Bursaspor maçından farklı olarak savunma hattımız ve orta sahamız biraz daha iyi. Yoksa 3-4 giderlerdi.

5trawberry

Duran toplar resmen yalaklik göstergesi. Bu kadar amaçsız duran top kullanilmaz

_SoN_

Bizi öyle bir morfin vurmuşlar ki, uyanamıyoruz arkadaşlar, her sene öyle bir rüyaya dalıyoruz ki, hoca anlatıyor kanıyoruz, başkan anlatıyor kanıyoruz.

Sadece Samsunspor

Parali baskan zengin baskan parayla konusan baskan. Parasi olmayani konusturmayan baskan. Gor bak yabanci oyuncu nasil oluyormus. 3 senedir sana yabanci diye kakaladiklarini izle bide.

5trawberry

Sadece Samsunspor

5trawberry

EYT li Mehmet Akyüz gol umudumuz. İnanamıyorum.

Sadece Samsunspor

Lan cikar su mehmeti yeter be ana avrat gircem haa

_SoN_

Çıkarmaz, formayı adaletli dağıttığı için hocamız, Mehmet Akyüz 90 dakika sağada kalır !

Raqua55

Ne yaparsak yapalim tempolu takimlar karsisinda yillardir dokuluyoruz.

Ekrem

Para yaramıyor bize anlaşıldı. Yoksulluk lazım.

Sadece Samsunspor

Kirmizi kotu oldu 15dk yatarlar kalkmazlar malesef