2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

Lusage

Sol stoper alınacaksa bu keşke Sakarya'dan Hatay'a giden Burak yada Menemen'den Alanya'ya giden Furkan olsaydı.

Mevcut durumda Kayseri'den Keçiören'e kiralanan Mert Kula olabilir. Geçen sezonu Erzurumspor'da tamamlayan Hasan Hatipoğlu olabilir. Ama Lokman falan olmasın. Sol stoperde sağ ayaklı oyuncu oynasın Lokman olmasın..

55.hakan

Ben bu genç oyuncuya yönelim olayının abartılmaması gerektiğini düşünüyorum sonuçta Altınordu değiliz bu ligde çıkacarak oyuncuların da tecrübeli oyuncular olduğunu yıllardır çok iyi biliyoruz. O sebeple gençlerin yanına tecrübeli oyuncuların da transfer edilmesi gerekli diyorum. Altay'da Paixao nasıl iş yaptıysa bizde de Rodallega iş yapar.

https://www.fanatik.com.tr/samsunsporda-hedef-rodallega-2227476

s_uzunkaya

Rodealga bize gelir ve ligi küçümsemezse şampiyonluk kupasının bi kulbunu tutar. Diğer kulbunuda sağlam bir kaleci gelirse o tutar. Atanın ve tutanın bu ligde iyi olacak. Ortayada koşan mücadele eden savaşan ve ş e refsizlik yapmayacak adamlarla doldurdumu bu lig tamam...

muzo_55

Rodallega transferi hem yaşı hem maddi açıdan olmuyor , yaşı bakımından afaki rakamlar dönüyor.
Daha once paylaşımlarımdada belirttiğim gibi 30 yas üstü futbolcu almayacağız sadace 1 2 istisna oda 31 32 olur yaş bakımından.

Stopere lokman gör olmuyor daha önceki yine paylaşımımda belirttigim 1 isim olcak gibi gözükuyor.

maço

Hasan Hatipoğlu Abdulkerim ile  devre arası bırakıp kaçanlardan değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum.
Kurumsal hafızası danışmanlığı alması gerekiyor yönetimin.

Recep Burak Yılmaz sol stoper için gayet yeterli daha iyisi değil bu konuşulan isimler. Yeterki güvenelim.

5trawberry

Lokman açıklama yapmış.
Özetle ben geldim, Selamün aleyküm diyor

jean

Hayat her turlu degisiklige acik lokman 2012 de bizdeyken sezon sonu gideceginde herkes kal diye baski yapiyordu simdi cogu insan gelmesin diyor erzurum goztepe altayla sampiyonluk yasadi iyi kotu ligi bilen topcu bence faydasi olabilir

Lusage

Adamın kendine hayrı olsa Altay'a faydalı olurdu.

Futbol Lokman'ı bırakmış ama hocamız bunun peşini bırakamadı.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eprianu

Alıntı yapılan: jean - 23 Haziran 2021, 16:32:24Hayat her turlu degisiklige acik lokman 2012 de bizdeyken sezon sonu gideceginde herkes kal diye baski yapiyordu simdi cogu insan gelmesin diyor erzurum goztepe altayla sampiyonluk yasadi iyi kotu ligi bilen topcu bence faydasi olabilir

Fayda veya zararından ziyade sanırım yaptıklarından ötürü insanlar tepki gösteriyor.

Sadece Samsunspor

Baskan transferde yaptiklarinin bedelini oduyor. Gecen sene 400bin euro alan Hugo. Menajerler 1.2den 800bin euro ya dusmus. Sen ilk geldiginde ve sonrasinda param var diye show yaparsan tvlere cikip bagrirsan boyle fiyatlar cekmeleri normal.

jean

Ders aliyor oda bu sene keske gecen sene susup iddiali konusmasaydi

defansif orta saha

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Haziran 2021, 10:52:51Baskan transferde yaptiklarinin bedelini oduyor. Gecen sene 400bin euro alan Hugo. Menajerler 1.2den 800bin euro ya dusmus. Sen ilk geldiginde ve sonrasinda param var diye show yaparsan tvlere cikip bagrirsan boyle fiyatlar cekmeleri normal.

Bunları çok söyledik de "akıl verme para ver" dediler bize. Daha bunlar iyi günler, para konusunda asıl kıyamet süper lig yapınca kopacak.

ugurozkan

nurullah, bjk'ye satıldı dedikodusu var ekşide. hadi inşallah.

Stoper

Twitter'da da konuşuluyor.
Bonservis bedeli 1 milyon Euro.
Yani 10.402.750,00 Türk Lirası

Sadece Samsunspor