TFF 1.LİG 2020-2021 11. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2-0 Tuzlaspor

Başlatan ata55, 23 Kasım 2020, 11:52:58

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 1. Lig | Samsunspor'umuz - Tuzlaspor
Tarih: 29.11.2020 - Pazar
Saat: 19.00
11. Hafta
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
TRT Spor - Beinsport

Epeydir lider olan ama foyası son maçta ortaya çıkan Tuzlaspor'u misafir edeceğiz. Kazanacağımızı düşünüyorum.

KocumVolkan

Gol yolları beni kara kara düşündürüyor. Tomane dönecek ama etkili olacak mı?

Stoper

Alacağız net skorla, eze eze..
Başka türlü tatmin olmaz bu taraftar.
Yeter bence!

Sadece Samsunspor

Tuzla bandirma macini 90dk izledim. Tuzla kalenin yanina bile yaklasamadi darmadagin oldular. Pote mac basinda fisi cekti sonra zaten dagildilar. Biz gerci ilk yarilarda sadece rakibi tarttigimiz icin pek gol atamiyoruz ama erken gol bulursak mac o an biter.

jean

cembaba

Sezonun en iyi futbolunu bu maçta oynayacağız bence. Kazanacağız.

_SoN_

Farklı, istekli bir futbolla bende kazanacağımıza inanıyorum, kazanmamız şart...

ali ihsan

Çıkış maçımız olacağı kanaatindeyim.Baskılı başlayıp rahat bir galibiyet alırız umarım.

KocumVolkan

Caner, Veli ve Ahmethan sakatlanmış. Dün kulüp açıklama yaptı. Tabii maalesef kulüp politikaları gereği ne kadar süre sakat kalacaklar söylemediler.

Bu maçta Erhan'ı sağda izleyeceğiz.. İnşallah iyi oynar. Yalçın, Erkam defansını da izleyeceğimiz kesinleşti.

Plumain kararı ne olacak hocanın onu da özel olarak merak ediyorum.

Sadece Samsunspor

Plumain daha oynamaz devre arasi gonderilir diye tahmin ediyorum

brigand

Hocanın Caner-Erhan ve Veli-Yalçın değişiklikleri dışında son 11'i bozacağını düşünmüyorum. Kubilay, Tomane ve Buğra hamle oyuncuları olurlar.
Tuzla evinde 10 kişi kalıp 6 yediği Bandırma maçından sonra kupa maçında 5 gollü bir galibiyetle turladı.
İlginç maçlara imza attılar şu ana kadar. Deplasman 5-2'lik Menemen maçı, evlerinde 3-0 geriye düşüp 3-3'e getirdikleri hatta galibiyeti kaçırdıkları Bursa maçı, yine Bolu'da ilk devreyi geride kapatıp 78'den sonra çevirdikleri maç ve son olarak 6-0'lık Bandırma maçı.

Kadrolarında ligi bilen oyuncu sayısı fazla. Konya'dan sezon içinde kiraladıkları Thuram ve Adana Demir'den kiraladıkları Aosman etkili oyuncuları. Aosman Bandırma maçında gördüğü kırmızı karttan dolayı forma giyemeyecek. Yerine Vedat Bora'yı oynatabilirler. Başka eksikleri var mıdır şuan için bilmiyorum.

Bizim taraftan bakınca karşımızda ligi bilen ama gelgitleri olan bir kadro ile oynayacağız gibi duruyor. Formsuzluğumuzu bitirebileceğimiz bir maç olur mu tam olarak emin değilim maalesef. Belki Giresun maçında skor bulamadık ama en azından ümit veren bir futbol sergileyebilirdik. Bunu bile göremedik.

Tomane ve Boli'nin tam anlamıyla oynamaya başlamaları şart. Mevcut kadromuzla maalesef yeterli üretkenliği sağlayamadık. Kulübe desteğimiz şampiyonluğa oynayacak bir takım için çok ama çok zayıf. Tüm bunlardan mahrumken en azından kalan maçlar için çok fazla eksik vermeden sabite yakın kadroyla yola devam edebilirsek, devre arasına bizi idare edebilecek bir puanla girebiliriz.

Oturmuş ve kalite düzeyi yüksek bir kadronuz, oyununuz yoksa yapmanız gereken tek şey çok daha fazla mücadele etmek. Kupa trafiğimizin de olmadığını düşünürsek, artık oyuncuların kendilerini daha fazla yorması lazım. Reaksiyon göstermemiz şart. Aksi halde kimse bize moral bulalım diye 3 puan hediye etmeyecek !

Sadece Samsunspor

Tomane idmanda yine agri hissetmis. Sag ustte zorlanma tespit edilmis. 4 5 hafta yokmus. Zaten devre geliyor. Sozlesme fesih bedeli dusukse yollayin

mehmet yılmaz

Üç puandan başkasının yalan olduğu bir maç. Kazanacağımıza inanıyorum, zor olur ama olur evelallah.

jean

Tam cikma senesiydi talihsizlikler yakamizi birakmiyor su son 7 maci en az hasarla atlatiriz insaallah

Sol Açık

Çok mu iyiyiz? Hayır!

Ama bu maçı alırsak, kalan 6 maçtan 14 puan almamız hiç sürpriz olmaz ve devreyi minimum 34 puanla lider kapatabiliriz.

Ben bu olasılığa bakarak umutlu olmaktan yanayım. Ama önce bu maçı almalıyız, mutlaka almalıyız...