Yılmaz Özeren

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:53:03

« önceki - sonraki »

Kaya

25 Aralık 2018, 23:53:03 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2019, 10:14:26 brigand

cembaba

Sosyal medyadaki yorumlar gayet iyi.
Umarım yeni Hakan Bayraktar'ımız olur.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ata55

Çok olumlu şeyler duyuyoruz

Kaya

Çok ihtiyacımız var. Bir an önce ilk onbirin değişmezi olmalı.

maço

Oğuzdan daha iyi bence.
Oğuz 60 dakikalık kondisyonunu maça dağıtıyor. Yılmaz çok daha diri ve iki yönlü.

mehmet yılmaz

Sen ne iş yaparsın hacı?  :o

ata55

Tam bir fiyasko.
Sakatlandı, şu oldu, bu oldu. Katkısı sıfır.
Bir numarasını göremedik.

elexir

Alıntı yapılan: ata55 - 10 Mart 2019, 18:21:59
Tam bir fiyasko.
Sakatlandı, şu oldu, bu oldu. Katkısı sıfır.
Bir numarasını göremedik.

Katılıyorum 2. Yarı İçin yapılan transferlerin büyük katkı vermesi lazım ama hiç bir ışık yok genç topçu olsa geleceği var diyeceğiz anlamak mümkün değil

SametYılmaz55

Bunun oynadığı topu Bünyamin de oynardı.En azından kendini göstermek için çabalar. Boşu boşuna o kadar para vermişiz şu adama

fanatik samsunsporlu

Hatay teknik direktörü İlhan Palu önceden yaptığı açıklamada Yılmaz maddi şartları daha iyi olan bir kulübe gitmek istedi demişti.Demekki iyi yere kapı attı Yılmaz.Yatmaya gelmiş

Sadece Samsunspor

Zaten tff 1.ligden bu lige gelen para icin gelir. Samsunspor ismine geldi gibi soylemler biraz eski kaldi.

ngonge

İlk başta bir ümit vermişti ama çok ruhsuz göründü son maçta. Sakatlık vs nedenidir diye biraz zorlamak lazım çünkü Oğuz'la da bu iş zor.

Kaya

Tüm topların  stoperler ve bek oyuncuları tarafından şişirildiği bir maçta bu adamda ne görüldü ya da ne eksikti de eleştiriliyor anlayamadım.

Üç kere ayağına top değdi ikisi faul oldu bir tane kalenin üstünden aut olan şutu var. Oğuz denen futbol fakirini sayfalarca eleştirebiliriz çünkü neredeyse sezon başından beri oynuyor. Bu adam ne oynadı daha ? Bir şey göremedik ki.

maço

iki yönlü oynuyor fizikli , oğuzun yerini almalı acilen

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Kaya - 11 Mart 2019, 00:42:46
Tüm topların  stoperler ve bek oyuncuları tarafından şişirildiği bir maçta bu adamda ne görüldü ya da ne eksikti de eleştiriliyor anlayamadım.

Üç kere ayağına top değdi ikisi faul oldu bir tane kalenin üstünden aut olan şutu var. Oğuz denen futbol fakirini sayfalarca eleştirebiliriz çünkü neredeyse sezon başından beri oynuyor. Bu adam ne oynadı daha ? Bir şey göremedik ki.

Ben de bunun için eleştiriyorum zaten kardeşim.
Hiç bir şeyini göremedik. Yoksa bu maça özel değil. Oğuz gibi yarım yamalak oynayan bir adamı kesemedi bile. Ondan beklentimiz tecrübesinin etkisiyle inisiyatif alması, takıma oyun liderliği yapmasıydı. Korner bile atmaya gitmiyor. Bu maç için demiyorum, şu ana kadar hiç katkı sağlayamadı.