10-İrfan Başaran

Başlatan Kaya, 24 Temmuz 2018, 00:11:00

« önceki - sonraki »

Kaya

24 Temmuz 2018, 00:11:00 Son düzenlenme: 08 Mart 2019, 00:21:37 Kaya

mehmet yılmaz

Birinci Lig'den yıllardır tanıyıp bildiğimiz bir oyuncu. Aradığımız orta saha oyuncusu olma ihtimali yüksek. Şampiyonluğumuzda pay sahibi olması dileğiyle.

ea55

İlyas Kubilay varken forma şansı bulabileceğini sanmıyorum. İrfan gibi bir adamı bu ligde değerlendiremezsek huzursuzluk yaratacağını düşünüyorum.

Kaya

Böylesine akıllı ve kaliteli bir oyuncu yedek oturmaz. İlyas oyundayken İrfan oynamaz diye bir şey yok,birlikte oynayabilecekleri bir sistem ile hoca çözer bu işi. İlla iki ön libero ile çıkıp Oğuz'u oynatmak zorunda değiliz.

tactician

Iki onlibero oynasa dahi hoca İlyas Kubilay sağ açık gibi oynatilip irfan 10 numara pozisyonunda korunabilir
İlyas in sağ açık oynadığı maclar da var ziyadesiyle

ata55

usta işi gol atmış
kilidi çözdü

maço

60 dakikalık topçulardan .
10 numara pozisyonunda ama Bahattin'in boşalttığı alanları dolduramıyor.
İlyas Kubilay'la rotasyonlu ilerlemeli.

Sadece Samsunspor

Takimdan ayrilmak istiyormus ismet hocada gidebilirsin demis. Bolu altay vs. İstiyomus

5trawberry

Bu adamın suçu nedir bilen var mi

isa55

Forvet arkası adamı on liberoya Savaş in yanına koydular. Orda da yapamadı. Oldu yetersiz, boş adam.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: 5trawberry - 07 Nisan 2019, 19:40:46
Bu adamın suçu nedir bilen var mi

İsmet Taşdemir'in adamı değil en büyük suçu bu.

Devre arası sanırım gitmek istedi ama imkan oluşmadı. İsmet'te gelince direk kadro dışı bıraktı.

Bu ligde İrfan Başaran gibi bir adamı kadro dışı bırakmak büyük lüks. Bu adamı kadro dışı bırakıyorsan kendin hoca olarak fark yaratman gerek.

Hem kendin takıma artı değer katma. Hem de artı değer katacak adamları takımdan uzaklaştır. Ne anladım ben bu işte...

KareAs55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 08 Nisan 2019, 17:42:30
İsmet Taşdemir'in adamı değil en büyük suçu bu.

Devre arası sanırım gitmek istedi ama imkan oluşmadı. İsmet'te gelince direk kadro dışı bıraktı.

Bu ligde İrfan Başaran gibi bir adamı kadro dışı bırakmak büyük lüks. Bu adamı kadro dışı bırakıyorsan kendin hoca olarak fark yaratman gerek.

Hem kendin takıma artı değer katma. Hem de artı değer katacak adamları takımdan uzaklaştır. Ne anladım ben bu işte...

İsmet Taşdemir kötüdür veya iyidir orasını bilmem fakat Samsunspor forması için savaşmak yerine gitmek isteyen bir kişi messi de olsa forma giymemeli. Kimse armadan büyük değil zamanında Ofoedu beyi de gördük sanıyorum

Shane_Falco

Alıntı yapılan: KareAs55 - 08 Nisan 2019, 18:05:02
İsmet Taşdemir kötüdür veya iyidir orasını bilmem fakat Samsunspor forması için savaşmak yerine gitmek isteyen bir kişi messi de olsa forma giymemeli. Kimse armadan büyük değil zamanında Ofoedu beyi de gördük sanıyorum

Kazandiracaksin adamı takıma kazandıracaksin. Bu iş artık öyle eskisi gibi otur al paranı demekle olmaz. Konuşacaksın adami motive edeceksin. Gerekirse psikolog-profesyoneller girecek araya. Öyle messi ronaldo felan mangalda kül bırakmamaya burnundan kıl aldirmama olaylari yok artık.

5trawberry

Yahu bu adam Yeni Malatyaspor'un süper lige giden serüveninde kafa adamlardandı, hakeza Boluspor'da da playoff gördü. Bu sezon ne olduysa adamın fişi çekildi. Çoğu maç 70'den 80'den sonra girdi.
Bizim hocalardaki defans anlayışı bitirdi bizi. 4-2-1-2-1 yapacağına, dizilişi DM'ye sabitle İrfan-İlyas yap yada İlyas'ı kanatta serbeste çek İrfan'ı OS merkez oynat. Yani defans düşündük başarılı mı olduk.
Rakibin üstüne gittiğimizde bizle baş edecek takım yoktu. En kötü çok yer çok atardık ama atardık.

oguz_5528

Bu adam antrenmana çıkıyor mu , milletin arayıp bulamadığı adamı biz kendi elimizle bitirdik.Şimdi ilaç olurdu.