TFF 1.LİG 1.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

Başlatan 5trawberry, 06 Ağustos 2017, 14:19:02

« önceki - sonraki »

evolution55

AhmetDenizci

evolution55

s_uzunkaya

İnternetten üye oldum
Bağlanmaya çalışıyorum."hata oluştu lütfen yayını tekrar baslatiniz" diyor. Bağlanan varmı internetten?

eprianu

Alıntı yapılan: slazenger - 13 Ağustos 2017, 19:55:34
İnternetten üye oldum
Bağlanmaya çalışıyorum."hata oluştu lütfen yayını tekrar baslatiniz" diyor. Bağlanan varmı internetten?

Ben bağlandım hocam izliyorum şu anda. Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz Chrome mu?

s_uzunkaya

Anca açıldı yaa... Nelere kaldk .. Digiturk playi ndirdim.ordan açıyorum

Raqua55

evolution55

Raqua55

Bundanda para çıkarı olmazsa olmuyor rahat bırakında televizyonda trt'den rahat rahat maç seyredelim

Sol Açık

Arada ufak tefek internet takılmaları ile aradaki 1-2 dakikayı izleyemedim (umarım önemli birşeyler kaçırmamışımdır). Özetle, takımımızı beğendim diyemeyeceğim, ama bu kötü olduğumuz anlamına da gelmiyor. Küme düşmeyecek, ama Süper Ligi de zorlayamayacak bir takım gibiyiz (tabi bu kadro ile). Maç ortada. Gole yakın 2-3 pozisyonumuz var ve rakibin hemen hemen yok. Ama oyun üstünlüğü bizde demek de çok mümkün değil.

Benim görebildiğim tek hücum organizasyonumuz orta sahadan kanatlara çapraz uzun paslarla, kanattan içeriye kateden oyuncularla savunma arkasına sarkmak üzerine kurulu. Bunu solda Alperen ile hiç yapamadık zaten buna pek uygun bir oyuncu da değil. Solda Ufuk ile birkaç başarısız deneme oldu. Sağda ise Halil İbrahim ile birkaç kez ve bir kez de yine sağda Erkam ile başardık. Bunların hepsi de etkili oldu diyebilirim.
Bunun dışında duran toplarımız da fena sayılmaz, geçen yıldan daha tehlikeli görünüyor.
Orta sahamız pek yaratıcı olmasa da dirençli diyebilirim, ama rakip de basıyor.
Savunmamız ise iyi görünüyor. Özellikle Hasan'ı beğendim.
Furkan'ın bir kurtarışı olmadı, ama sanırım oyunun kuruluşuna kalecinin de dahil olması isteniyor ve çok fazla kaleciye pas oluyor. Hafızalarımızdaki Furkan bu konuda saatli bomba gibidir, ilk yarıdaki bir pozisyonda da neredeyse patlayacaktı.

Tabi tüm bu yorumlar, tamamen yerli oyunculardan oluşan bir 11 ile çıktığımız kadroya dair. Bu kadronun hücum hattına etkili oyuncular eklendiğinde, yani yabancılarımız umduğumuz katkıyı verdiğinde çok etkili bir takım doğabilir...

s_uzunkaya

eprianu

Hocam kanal üzerinden izlemeye çalışmayın kanal açılmıyor hata veriyor. Aşağıdaki linke tıklayın, Samsunspor maçının yanında Canlı İzle yazıyor ordan tıklayın.

https://www.digiturkplay.com.tr/sporextra

evolution55

evolution55

AhmetDenizci

Ramazan'ı çok beğendim gerçekten yararlı olacak gibi.