TFF 1.LİG 1.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

Başlatan 5trawberry, 06 Ağustos 2017, 14:19:02

« önceki - sonraki »

_Jack Daniels_

Doğu Alt'tan bilet alacaktım farklı blok numaraları çıkıyor bir yanlışlık var.

tactician

şu anda tamemen düzgün görünüyor.
kale arkalarında da maraton tribünde de sadece alt kat açılmış.
misafir tribünü de basınımızın uyduruğu gibi 1 tl değil.
bu noktada dip not: lütfen şu basının uydurmalarına itibar edip eleştirilemizi onların söylediklerine göre temellendirmeyelim.

_Jack Daniels_

Hala yanlışlık var Maraton'dan alacaklar 3.Kategori'yi seçmeliler. Görsele bakarsan 2.Kategori gösteriyor Maraton'u.

evolution55

55.hakan

Yayınlanan Maçlar internetten de canlı olarak veriliyor bu arada.Aylık 12,99Tl internet paketi.Bizimki yayınlanacaksa internetten de verilir

Sadece Samsunspor

CANLI - Samsunspor'umuz - Gazişehir FK maçı beINSPORTS MAX 2'den canlı olarak yayınlanacak.

davidsavage

Yeni oyuncuların lisansı çıkmamış diye haberler dönüyor,insallah doğru değildir.

bayfa55

Yeni oyuncuların lisansı çıkmamış. Şaşırtmadın yine yönetim... 

Sol Açık

Alıntı yapılan: 55.hakan - 11 Ağustos 2017, 22:44:52
Yayınlanan Maçlar internetten de canlı olarak veriliyor bu arada.Aylık 12,99Tl internet paketi.Bizimki yayınlanacaksa internetten de verilir

Maç gündemi olmamakla beraber, bu paketi bulamıyorum. Yani internetten izleme olanağı olan birşeyler var mı?

eprianu

Hocam ben geçenlerde bakmıştım. Ailenin Yıldızı paketini almanız gerekiyor. Tüm platformlardan izleniyor diye açıklama vardı. Yani internet üzerinde de izleniyor. İlk 3 ay 12.5 TL sonraki aylar 25 TL. Bir de 80 TL gibi çanak anten ücreti vardı. Kişisel bilgilerin kullanımına izin vermeniz dahilinde ilk ay Süper Lig de hediye imiş.

http://www.digiturk.com.tr/urunler-servisler/ailenin-yildizi

erdem

Maraton passoligde 30 lira gözüküyor. Ben mi yanlış görüyorum yönetim kafayı mı yedi?

Ahmeti

Alıntı yapılan: erdem - 12 Ağustos 2017, 11:30:27
Maraton passoligde 30 lira gözüküyor. Ben mi yanlış görüyorum yönetim kafayı mı yedi?

Görsele bakma maraton için 3. kategoriyi seç 20 tl olan
Görseli hatalı yapmışlar

erdem

Alıntı yapılan: Ahmeti - 12 Ağustos 2017, 11:44:33
Görsele bakma maraton için 3. kategoriyi seç 20 tl olan
Görseli hatalı yapmışlar
👍🏻 Tamamdır

adige73

Alıntı yapılan: Sol Açık - 12 Ağustos 2017, 10:11:19
Maç gündemi olmamakla beraber, bu paketi bulamıyorum. Yani internetten izleme olanağı olan birşeyler var mı?
internet üzerinden digitürk play den aylık 12,99 a izleyebiliyorsunuz ama bizim maç henüz yayın listesinde yok

eprianu

Alıntı yapılan: adige73 - 12 Ağustos 2017, 14:02:50
internet üzerinden digitürk play den aylık 12,99 a izleyebiliyorsunuz ama bizim maç henüz yayın listesinde yok

Hocam dediğiniz gibi sadece internet üzerinden izleme imkanımız var mı? Yalandan yere uydu felan uğraşmayalım daha iyi olur.