TFF 1.LİG 1.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

Başlatan 5trawberry, 06 Ağustos 2017, 14:19:02

« önceki - sonraki »

5trawberry

biz tüm kırılmışliklara rağmen renktaşları stada davet edelim yönetim yine bizi haksiz çıkarsın. yuh size artık yuh

tactician

ilk maç 11 tahminim/olması gereken

sifakis
erkam hasan abdülkerim ufuk
ramazan kenan
angan labri chibuike
samaras(sanırım hazır olmadığı için-göksu yada alperen oynar)

Sadece Samsunspor

yabancıların hepsini oynatmayacaktır 2-3 hafta sonra hepsi oynar ama bu maçta chibuke kaleci sifakis ve belki angan oynar

Shane_Falco

Beinsports programınız düzenlemiş ve ADS maçını yayınlanacak maçlar arasına katarak sayıyı 6'ya çıkarmış. Bizim maç hala yayınlanmayacak görülüyor. Bakalım ne olcak.

Edit : Trt spor hafta sonu yayın programını açıkladı. Herhangi bir TFF 1. Lig maçını vermiyorlar.

Sadece Samsunspor

Trr yayin akisi aciklandi. Yayin yok. Beinsports yayinlari aldi o da tum maclari vermiyor. Cok sacma bi sistem oldu. Adanademir yayinda yoktu baskanlari olacak dedi yayina eklediler. Bizimkilerde baski yapmali yayin icin.

samsun 55

Bu haftadan sonraki bütün maclar canlı yayinlanacakmis

yirmiuc

Yayin olmamasi gurbette yasayanlar icin kotu ama staddaki seyirci sayisini arttirir belki.

55.hakan

Bari internetten verselerdi tek maç da olsa satın alırdık.

_samsunspor_

Birçok kişi digitürkü arayıp maçın yayınlanması için uğraşıyorlarmış

tactician

Alıntı yapılan: tactician - 10 Ağustos 2017, 12:52:19
ilk maç 11 tahminim/olması gereken

sifakis
erkam hasan abdülkerim ufuk
ramazan kenan
angan labri chibuike
samaras(sanırım hazır olmadığı için-göksu yada alperen oynar)

Bugünkü idman izlenimlerinden sonra
Savunma önündeki bölgeden itibaren
Kenan
Ramazan çağrı
Angan chibuike ları
Şeklinde bir orta saha ve ileri uç hattı olusturulacak gibi geldi bana.

havzalı55

Arkadaşlar şikayetvar.com üzerinden şikayet paylaşalım mutlaka dönüş sağlanıyor sonuçta TFF liginde en çok taraftarı olan klüplerden birisiyiz bu şekilde şikayetvar dan 10-15  şikayet alırsa firma mutlaka yayınlayacaktır

sadece55

Samaras şuana kadar topla çalışmalara başlamadı. Bence de Kenan Ramazan ve Çağrı oynar Santrafor da Chibuike veya angan ile başlarız. Dün antremanda Muhammet Beşir'i çok beğendim.Fizik kondisyon olarak takımın bayağı üstünde. Bence bu sene fark yaratabilir.

tactician

Alıntı yapılan: Erdinc - 11 Ağustos 2017, 08:53:33
Samaras şuana kadar topla çalışmalara başlamadı. Bence de Kenan Ramazan ve Çağrı oynar Santrafor da Chibuike veya angan ile başlarız. Dün antremanda Muhammet Beşir'i çok beğendim.Fizik kondisyon olarak takımın bayağı üstünde. Bence bu sene fark yaratabilir.

Aksine ben çok beğenmedim bu adamı. Dediğin gibi fiziki yapısı hatta bir parça son vuruşları da aynı şekilde iyi. Lakin yaşından ya da futbol bilgisinden olsa gerek genel olarak takım oyuncusu havası veremedi bana. Pivot santrafor fiziğinde fakat top saklama özelliği sıfıra yakın; tekniği ve pozisyon bilgisi son derece vasat. Çok bir şey çıkacağını sanmıyorum ama bakalım zaman gösterecek.

samsun 55

biletler satışa çıktı ama açıklanan fiyatlarla passonun sitesindeki fiyatlar tutmuyor birbibni

samsun 55