2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: Karabudun - 08 Haziran 2017, 18:09:15
Alpay Özalan ile anlaşıldığı doğru mu? Nette yok böyle bir haber. Aslı var mı arkadaşlar?
Şurada bir haber gördüm ama resmi açıklama yok henüz.

http://www.gazetegercek.com.tr/haber-detay.asp?H=58028&Haber=ve-teknik-direktor-belli-oldu

MeL_55

bugün bakanla görüsme olmayacak diye biliyordum, bakandan onay almadan hicbirsey yapamaz bunlar.

Karabudun

Kaya

Siyaset; ''Ahmet Mehmet Alpay v.s'' hocan itiraz istemiyorum dediğinde kukla el pençe ''Tamam efendim'' diyecek tabi.

İçimizdeki arma sevgisi dışında hiçbir şey kalmadı artık.

yirmiuc

Alpay tam sacmalik olur, insallah dogru degildir. Osman hoca kalsa daha iyiydi.

Sadece Samsunspor

Alpay in tecrubesi mi var. La bi akillanmadiniz yonetim olarak. Kac sene oldu hala mi tecrube edinmediniz. Alpay eses i sahadan cekerek direk cikma sansini etkilemis adam.

samsunsporlu1994

08 Haziran 2017, 22:17:48 #51 Son düzenlenme: 08 Haziran 2017, 22:28:34 samsunsporlu1994
Bize tecrübeli,Samsunspor ismine yakışır bir hoca gerekiyor. Alpay bu takımın hocası olacak kapasitede bir adam değil şimdilik. Zaten yönetimin de böyle bir hata yapacağını sanmıyorum. Benim tahminim Engin İpekoğlu'nun olacağı yönünde. Erkan Sözeri de bize katkı sağlayabilecek bir hoca. Umarım ikisinden biri olur. Yalnız geç kalıyoruz,hoca sorununu çözüp transferleri bitirmemiz gerekiyor. Takımdaki 16 oyuncunun sözleşmesi bitti. Takımda futbolcu kalmadı neredeyse. Hareketli bir transfer dönemi olacak gibi. En az 10-15 transfer olur gibi görünüyor. Murat ve Mustafa Sevgi ile de devam edilmeyecek deniyor. Bakalım neler olacak.

fanatik samsunsporlu

Engin İpekoğlu tesadüfen  çıkardı Adanayı.Bizim hocamız değil bence

samsunsporlu1994

08 Haziran 2017, 23:43:17 #53 Son düzenlenme: 08 Haziran 2017, 23:49:38 samsunsporlu1994
Hiçbir başarı hikayesi tesadüf değildir ki o sezon başı Adanaspor lige çıkacak deseler hadilan oradan dalga mı geçiyorsun derdik. Mütevazi bir kadroyla inanılmaz bir başarı örneği gösterdiler. O kadrodan inanılmaz verim aldı. Adanaspor'un lige çıkmasında katkısı büyüktü. Ha bana göre iyi hocadır başkasına göre kötü hocadır. Bunlar göreceli şeyler.

Karabudun

09 Haziran 2017, 08:24:46 #54 Son düzenlenme: 09 Haziran 2017, 08:37:21 Karabudun
O seneki Adanaspor tesadüfen dahi çıkabilecek bir takım değildi buna rağmen lider çıktılar. Bence adı geçen adaylar içerisinde  bizim için en uygun isimlerden biri İpekoğlu. Hele ki imza atanlardan sonra boşta kalan adaylar içerisinde bana göre açık ara farkla en iyi isim. Bu arada yönetim Fatih Kılıçkaya'ya teklif götürmeyecekmiş. Sevgi'yi ve Gürbüzerol'u anlarım da Fatih kalabilirdi.

Shane_Falco

İpekoğlu'nun pek nitelikli bir hoca olduğuna inanmıyorum. Adanaspor öncesi ve sonrası yaptıkları ortada. Erkan Sözeri'de değişik bir hoca. Kendisinin daima arefeyi görüp bayramı göremeyen bir profili var. İşi bitirme noktalarında bocalıyor. Yönetim sanırım hoca hırslı ve disiplinli olsun istiyor. Hakkımızda hayırlısı...

bayfa55

En uygun isim Erkan Sözeri gibi duruyor. Savunma Bilgisi ve disiplini farklı bir hoca

sadece55

Erkan hoca dışındakiler heyecan yerine hayal kırıklığı yaratır.

evolution55

yerel gazetelerden bir tanesinde ogün ismini gördüm az önce, ne kadar doğru bir haberdir tartışılır

GurbetciFanatik

Ne Alpayi ya hasta bu yönetim.
Artistlerle ne isimiz vae bize hoca alin hocca artist degil.
Her sezon basi ayni becerisizlik biktim vallahi.