TFF 1.LİG 33.HAFTA | Göztepe - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 07 Mayıs 2017, 18:45:02

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Sonuca hiç şaşırmadım aksine kazınırsak şaşırırdım zaten ilk yarı cesur oynadık 0-1 bitirdik ikinci yarı maçı soğutmak için aptalca hatalar yapmaktan ne oynadımığımızı bilemedik ve 4 gol yedik
Haftaya Bandırma maçına beraberlik için çıkarsak kaybederiz
Herkesin söyleyecek çok sözü var ama içimize atmaktan kanser olacaz haftaya umarım işler bizim istediğimiz gibi gider yoksa bu taraftar artık içine atmaz.

55ertan

Alıntı yapılan: Ahmeti - 14 Mayıs 2017, 20:03:17
Sonuca hiç şaşırmadım aksine kazınırsak şaşırırdım zaten ilk yarı cesur oynadık 0-1 bitirdik ikinci yarı maçı soğutmak için aptalca hatalar yapmaktan ne oynadımığımızı bilemedik ve 4 gol yedik
Haftaya Bandırma maçına beraberlik için çıkarsak kaybederiz
Herkesin söyleyecek çok sözü var ama içimize atmaktan kanser olacaz haftaya umarım işler bizim istediğimiz gibi gider yoksa bu taraftar artık içine atmaz.

Kazanmaya çıkcaz zaten. Olurda son dakika kontra yer hayatımıza kaymasın diye beraberliğin yetmesi çok önemli. Uğursuzluk bizi bırakmıyor zaten.

mehmet yılmaz

İlk devredeki oyunla ikinci devre arasında dünya kadar fark vardı. Devre arası olduğunda bu şekilde giderse en kötü berabere kalırız diye düşünüyorduk. Ama o kadar kötü bir ikinci yarı oynadık ki. Elle tutulur bir tek oyuncu bile yoktu. Berbattık.

Artık iş son maça kaldı ve çok ciddi bir hal aldı. Her şeyi ama her şeyi unutup son maça odaklanmamız lazım. Yönetimin mutlak surette e-bileti iptal etmesi, cezası neyse üstlenmesi lazım. Bu maçta istediğimizi alabilmemiz için en önemli unsur taraftar. Bizsiz olmaz. Diğer sonuçlar ne olursa olsun beraberlikte dahi ligde kalıyoruz. Keşke bu hale gelmeseydi ama iyi bir final oynamamız lazım.

tactician

ikinci yarıda oynanan oyunun hiç bir izahı yok.
rakip ısırırken biz hiç karşılık veremedik.
Resmen ezildik, çok aciz duruma düştük.
kenan'sız oynadığımız her maçta orta sahada maçın önemli bölümlerinde ezildik.
Malatya-Sivas gibi orta sahası savaşan takımlara karşı dahi kenan-hasan ikilisi sahada iken kavgada ayakta kalan bizim ortasahamız oluyordu.

bundan sonra geçmişe bakmadan son maça tüm unsurlarımızla asılmalı ve çok hasar alınsa da; geminin kıyıya yanaşmasını sağlamalıyız.