TFF 1.LİG 20.HAFTA | Sivasspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 55_OrHaN_55, 29 Ocak 2017, 18:22:24

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Yer   : YENİ 4 EYLÜL STADI - SİVAS
Tarih : 12.02.2017  Pazar  
Saat :13:00

Allah yardımcımız olsun, her maç gibi bu da çok zor bir maç. Ayrıca zorlu hava ve saha şartları da aleyhimize olacaktır. Ama ben kazanacağımıza inanıyor, tünelin sonundaki ışığı görebiliyorum. 0-1 olsun bizim olsun.

yirmiuc

Eğer bu maçı da kazanırsak kendi evimizdeki 2 maça da çok rahat çıkarız.

jean

Mersine olmicak sekilde yenildiler dahada cok asilacaklar bu maca 1 puan harika olur derim ben

fanatik samsunsporlu

SametYılmaz55

Şunlara öyle bir koyalım ki iki yakaları bir araya gelmesin

orucreis

Ozellikle mesut bakkal cakalina 3 puanlik ders vermek gerekir

yirmiuc

Osman hoca için de bizim için de güzel bir intikam maçı olur eğer 3 puan alabilirsek.

eprianu

Futbolculara maçtan önce küme düştüğümüz maçı izlettirmek lazım.
Eneramo'nun golden sonraki hırsını, korner bayrağını tekmelediğini felan.
Sonrasında hiçbir şey demeden salacaksın sahaya, o kadar!

samsunsporlu1994

Düşme hattından çıkana kadar rakip kim olursa olsun önemli değil bizim için. 1 puan yetmez,deplasmanda bile olsa kazanmalıyız bu maçta.

tactician

en azından yenilmeden döner isek iç sahada arka arkaya oynayacağımız iki maç öncesi demoralize olmamış oluruz.
Galibiyet zaten takıma da şehre de çok ayrı bir hava getirir.
Malatya'dan daha iyi bir takım değil Sivas inanın ama maçın samsunda olmayışı beni kaygılandırıyor sadece.
Biz kafadaki takımları deplasmanda yenme planları yapabiliyor isek iç sahada lig ikincisine kök söktürerek galip gelebiliyor isek orada artık küme düşme muhabbetlerini geride bırakmamız gerekiyor. Bu söylemler hem bizim üzerimizde dolayısı ile de takım üzerinde farketmeden bir psikolojik baskı oluşturuyor. transferler ile iyi bir takım olduk hatta bugün yarın alınacak iki isimle birlikte daha da iyi bir takım olacağız.

Karabudun

Alıntı yapılan: yirmiuc - 29 Ocak 2017, 18:25:40
Eğer bu maçı da kazanırsak kendi evimizdeki 2 maça da çok rahat çıkarız.

Bu maçtan üç puan alalım millet bizi ilk altıya yazmazsa hiçbir şey bilmiyorum.

brigand

13 günümüz var maça kadar. 2 gününü izinli geçirecek oyuncular. Lige verilen bu ara aslında çok saçma ama bize resmen ilaç gibi gelecektir. Birlikte idman yapmak, fizik olarak eksik oyuncularımızın biraz daha tempo kazanması tam da istediğimiz bir süre oldu. Hatta dönüşte 2 hafta üst üste içeride oynayacak olmamız, yeni kurulmuş bir takım için süre ve şartlar olarak her şey bizim lehimize görünüyor. Bu takım taraftarıyla var ve bütünleştiğimiz zaman her şeyi başaracak güçte oluyoruz. Maçlara tek tek bakmaya devam etmeliyiz. Takıma da bunu yansıtmalıyız.

tactician

çarşamba günü takım toplanacakmış. Pazar saat 16h00 da giresunspor ile de bir hazırlık maçı tertip edilmiş. 19 mayıs stadında olacakmış.
bir hafta ara takımın güç ve tempo kazanması anlamında çok iyi gelecek.
Sivas'ı da yensek ne güzel olmaz mı?

sadece55

Önümüze kim gelirse gelsin artık 3 puandan başka hesap yok.

samsunsporlu1994

Alınacak 1 puan bile çok önemli,kazanırsak o havayla play off'u bile zorlarız. Ancak ilk önce fazla geç kalmadan,Sivas,Mersin ve Bolu maçları sonunda düşme hattından çıkmalıyız.