Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

Karabudun

Alıntı yapılan: Kaya - 24 Nisan 2017, 00:14:14
Merak etmesinler taraftarlar sezon sonu burada olmayacağım..

Biz bu takımı çamurdan aldık buralara getirdik bataklıktan çıkardık buralara getirdik.. Bu kadar terbiyesizlik olmaz bu kadar nankörlük olmaz.

Bu yukarıda abuk subuk konuşan şahsın  karakter notunu Ankara'da vermiştik. Senin çapın ne ki koca camiayı çamurdan aldığını söyleyebiliyorsun, toplu küfür oldu da biz mi görmedik ya da duymadık nasıl tüm Samsunspor taraftarına mal edip Nankörler diyebiliyorsun.

Adam sana camiaya hakaret ediyor yukarıda arkadaş hocayı eleştirmek yersizdir diyor. Ne yapalım çıkalım karşısına suratımıza mı tükürsün bi de ?

Malum lobi,derin güçler ve avrupa bizim büyümemizi istemiyor siyasi polemiklerine döndü bu iş. Üst lige kalpar ile çıktığımızda neredeydi o lobi.? Neden engel olmadı. ?

Komple siyasete teslim olmuşuz,futbolcumuzdan teknik direktör seçimine kadar siyasilerin belirlediği bir ortam var. Çıkıp bir şaklaban tüm camiaya hakaret edebiliyor. Neden mi? onu getiren yapıya güvendiği için.Yönetim dediğimiz paravan şirketten tık yok neden çünkü hesabı onlara vermiyor. Basın basın dediğimiz de o siyasi yapının figüranı zaten.

Ben bir taraftarım. Takımın gerçek sahibi benim.Önceliğim camiamdır. X Y Z isimler umurumda olmaz. Başkan Futbolcu Teknik Direktör Malzemeci Samsunspor camiasına yakışır şekilde hareket edip davranmak zorundadır. Yapamadın mı anlaşamadın mı taraftar senden hoşlanmıyor mu sen taraftarın hal ve hareketlerinden hoşnut değil misin verirsin istifanı yoluna bakarsın. Bulunduğun makam sana her şeyi istediğin gibi konuşma şansını tanıyan bir makam değildir.

Herkes gidecek yine biz kalacağız birbirimizi kırmamak adına bu şahıs ile ilgili konu başlığına daha yazmayacağım.

Uzun uzun yazmaya gerek yok. Arkadaş  makul bir şekilde özetlemiş.

bayfa55

Ne olursa olsun Samsun basını ve yönetimi Osman Hoca'ya çok ayıp etti

ngonge

Başka yerlerde bahane aramaya gerek yok. Osman Özköylü de, Ümit Özat da mental olarak sorunlu tipler. İki çatlak sesle muhatap olup açıklama yapacağına işine baksa oyuncular da eminim medyadan etkilenmez. Ama işte duramıyorlar. Osman Özköylü'nün hırsının kurbanı olabileceğini tahmin etmiştim. Rakibin 10 kişi kalmasına rağmen bizim oyuncuların ellerinin ayaklarına dolanmasının en büyük nedeni de bu aşırı hırs. Bu saatten sonra hoca fayda vermez. Bana kalırsa sezon sonu beklenmeden yollanmalı. Osman Hocanın takımları bir kere rüzgarını kaybetti mi zor toparlıyor.

tactician

Alıntı yapılan: ngonge - 24 Nisan 2017, 09:54:13
Başka yerlerde bahane aramaya gerek yok. Osman Özköylü de, Ümit Özat da mental olarak sorunlu tipler. İki çatlak sesle muhatap olup açıklama yapacağına işine baksa oyuncular da eminim medyadan etkilenmez. Ama işte duramıyorlar. Osman Özköylü'nün hırsının kurbanı olabileceğini tahmin etmiştim. Rakibin 10 kişi kalmasına rağmen bizim oyuncuların ellerinin ayaklarına dolanmasının en büyük nedeni de bu aşırı hırs. Bu saatten sonra hoca fayda vermez. Bana kalırsa sezon sonu beklenmeden yollanmalı. Osman Hocanın takımları bir kere rüzgarını kaybetti mi zor toparlıyor.

çok doğru bir tespit.
buna benzer biçimde bu hava kaçmışken hemen bugün osman hoca ile yolların ayrılması gerektiğini iki önceki mesajımda yazmıştım.
ümit özat da, osman da bu anlamda çok profosyonel kalamıyorlar.
Her çatlak sese fazlasıyla kafayı takıyorlar.
Bunun ötesinde, Osman hoca mevzusunda yönetimden bir mobbing olayının gerçekleştiğini düşünüyorum artık.
Ve bakın görün; yönetim hocayı kendisi gönderemeyecek. osman hoca kendi istifa edene kadar bize bu eziyeti çektirmeye devam edecekler.

Yönetim İstifa!

Shane_Falco

Osman Hoca sinirlendiği zaman ne dediğine dikkat edemeyen bir şahsiyet. Bir yerde iyi bir şeyler yapmaya çalışırken eğer ki küfür ediliyorsa bunun üçü beşi olmaz. Adam Kalpar, Korukır gibi değil ki ay sonu param gelsin. Kulağımı tıkayayım. Yoluma devam edeyim demiyor.

Adama en büyük ayıbı da kendini basın sanan mahlukatlar yapmış durumdadır. Açıkcası takım son yıllarda gördüğüm en düzgün topunu oynuyordu. Ayağa 3 pas yapabilir olmuştuk. Önümüzdeki sene daha iyi olacağımızda şüphesizdi. Düzgün planlanan bir gidişat, yapı istemeyenler tarafından yıkılmış durumdadır.

Şimdi gelsin Kalpar, korukır gibi adamlar topu şişirip şişirip oynayalım.

Sonumuz hayrolsun...

binikalamadım

bu hocayla bu sinir yapısıyla devam edersek çok kısa sürede düşme hattına doğru yol alırız...

celebi

bence beklenmemeli hemen gitmeli. ben başkaları gibi kaçmayacağım sene sonunda bırakacağım diyor. birader senin 2,5 yıllık sözleşmen yok mu. kaçmış olmuyor musun. bu hafta hemen gönderilmeli.

yirmiuc

Hocanın açıklaması ilk başta gayet normal giderken , Atilla sorduğu soruyla hocaya gazı verip kenara çekildi.
Bu sorunun yeri miydi zamanı mıydı?

AhmetDenizci

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un teknik direktörü Osman Özköylü, kalan son 5 maçta 6 puan almaları halinde ligde kalacaklarını belirtti.

Özköylü, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde son iki haftadır şanssız yenilgiler aldıklarını kaydetti.

Özellikle iyi oynadıkları maçlarda bireysel hatalardan yenilen goller nedeniyle kaybettiklerine işaret eden Özköylü, "Oyuncuların konsantrasyonunu yüksek seviyede tutmak çok önemli. Çünkü en ufak hata pahalıya mal oluyor. Son iki haftadır bu eksiğimiz var. Çok iyi olan konsantrasyonumuzda ve motivasyonumuzda bir gevşeme oldu. İyi sonuçlardan sonra herkes farklı hedefler konuşmaya başladı. Bu, oyuncular üzerinde rehavete sebep olmuş olabilir." değerlendirmesinde bulundu.

Oyuncuları yeniden motive edeceklerini ve konsantrasyonlarını artıracaklarını vurgulayan Özköylü, "Son iki maçtan çıkaracağımız önemli dersler olacak. Bundan sonraki süreci daha iyi geçirmeye çalışacağız. Ligdeki hiçbir takımdan korkumuz yok. Sadece saha içinde doğruları yapalım ve hata yapmayalım. Her takımı yenebilecek kalite ve kapasitede bir takımız." ifadelerini kullandı.

Ligde son 5 haftanın kaldığını vurgulayan Özköylü, "Son 5 maçta 6 puan, bizi ligde bırakır. Çünkü rakiplerimiz de birbiriyle oynuyor. Kalan son 5 maçtan alınabilecek 6 puan bizi ligde rahat bir konuma getirebilecek." diye konuştu.

"Bu gemiyi sakin limana yanaştıracağız"
Elazığspor maçının ardından yaptığı, "Sezon sonu Samsunspor'da olmayacağım." açıklamasına da değinen Özköylü, şunları kaydetti:

"Manisaspor maçından sonra bazı çatlak sesler çıkmıştı. Aynı şeyin Elazığspor maçından sonra da olması beni gerçekten üzdü ve yaraladı. Ben bu kulübe ve şehre sevgim nedeniyle geldim. Kaybettiğimiz 2 maçtan sonra 3-5 taraftarın tepkisini tüm taraftara mal edemem. Elazığspor maçından sonra bu tepkilerin devam edeceğini gördüğüm için böyle bir açıklamada bulundum. Kulüp başkanımız Erkurt Tutu ile görüşüp durum değerlendirmesi yapacağız ama ben sezon sonu ayrılmaya kararlıyım. Kalan maçlarda fırtınalı denizden aldığımız bu gemiyi sakin limana yanaştıracağız. Ondan sonra görevimizi yapmanın huzuru ve mutluluğuyla geleceğimize bakacağız."

http://tr.beinsports.com/haber/6-puan-bizi-ligde-birakir

Video: http://www.samsunsporluyuz.com/ozkoylu-ben-duygusal-insanim-son-karar-yonetimin.html

Musti

O     G    B    M     A     Y     P       P/O      G/O
23    7    5    11    20   28    26     1,13      %30

Bir insanın çok sinirliyken söylediklerine bakın. Ne söylüyorsa aslında ne düşündüğünü, aklından neler geçtiğini öğrenirsiniz. Normalde söylemediklerini sinirli ruh halindeyken istemeden ağzından kaçırıverir.

Daha önce de basın toplantılarını eleştirmiştim. Başarıyı kendisine bağlarken, başarısızlığı kendisi hariç herkese yüklüyor.  Son maç sonu basın toplantısı da aslında bu bağlamda önemli.

Kendisinin başarısız olduğu durumlarda havadan nem kapıp etrafa sataşıyor. Olayları uç noktalara taşıyıp hedef şaşırtıyor. Bunu bilinçli mi yapıyor bilmiyorum ama büyük bir zaafı.

Ben hala kendisinin teknik direktör olamadığını düşünüyorum ve kendisi bu savımı Samsunspor kariyerinde de perçinliyor.

AhmetDenizci

https://www.youtube.com/watch?v=tX2vpRlqifg

09:36'dan sonra teknik direktör ile ilgili soru ve yönetimin açıklaması (22 Nisan 2017)

Musti

Göksu'dan faydalanmanın tek yolunun kanat organizasyonları olduğunu, bunu da kanatta Kone ve Murat'ı oynatarak yapamayacağını bu maçın analiziyle görmesi lazım artık.

Göksu beklerin bindirdiği, kanatların sıfıra inip ortalar yaptığı taktikle başarılı olur.

Ne Erkam ve Sevgi kanattan bindirip 1e2 yapan bekler ne de Kone ve Murat sıfıra inip orta yapan gerçek kanatlar. Kone ve Murat gibi içeri kateden kanat forvetlerle Göksu'dan yararlanamazsın.

5trawberry

ne o elleri yukari kaldırıp göğe bakarak ilahi adalet triplerine giriyorsun. göksu oğlun mu la senin. nasıl adamlarsınız siz. çözmek için özel çaba mi sarfetmek lazım

Musti

Eskişehir maçıyla açıkça "ya benim istediğim olur ya da böyle rezil bir takım çıkarırım" demiştir.

Kaldığı dakika zarardır.

özkan

Hocacıları görelim.1 maçla rezil ettik gördünmü adamı.