Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Bu adamla kümede kalalım cidden en az şampiyonluk kadar başarıdır bizim için. Saçma sapan oyun oynatmasını geçtik kurduğu 11'lerin de bir açıklaması yok.

Musti

M.Sevgi, Murat, Göksu gibi papazlar takımı yerken izlersen seni de yerler haberin bile olmaz...

tactician

Bugün sahaya sürdüğü 11 tam anlamıyla makineli gibi işledi.  İştah, yardımlaşma ve üretkenlik anlamında hiç sıkıntı yoktu. Takım İkinci yarının başında 15 dakika aksadı yalnızca.

Murat gurbuzerol için bir şey diyemem ama mustafa sevgi de Göksu da çok karakterli oyuncular. Takımdaki abilik kimliklerinin yanısıra cidden mücadele ediyorlar

Musti

Toplam:

O     G   B   M    A     Y    P       P/O       G/O
19    5    5   9    15   23   20     1,05       %26

Raqua55

Konenin Neden kanatta oynattığını daha iyi anladım bu maçta.Lumunun 60 dakika boyunca yapmadığını 5 dakikada yaptı.Golü bulana kadar Çok zorlanıyoruz pas pas ama golü bulduktan sonra kapanmadan çok zevkli iyi bir oyun oynuyoruz.Savunma anlamında baya iyileştik.İnşallah böyle devam eder.

Kaya

Eleştirileri dikkate aldığı her sürecin sonunda başarı mutlaka geliyor. Umarım iç saha maçları için de bu uzun süreçte çok çalışır ve farklı varyasyonları deneyen takım haline geliriz.

Takım kondisyonu üst seviyede,bu kendisi ve ekibinin başarısıdır. Eleştirdiğimiz kadar hakkını da vereceğimiz noktalardan biri de bu.

tactician

Hep savunduğum bir konu;
Hocanın oyun kimyası ve hırsı şehirle uyuşacak cinsten.
Dün maç oynanırken dahi (ki rakibe pozisyon dahi vermemişken) eleştirenleri, maçtan sonra izmirden gelmesin diyenleri inanın anlayamıyorum. skor olarak üstün olup oyun olarak kötü olsak dahi anlarım bu tip eleştirileri ama oyun olarak da üstünüz. Bu üstün oyun bazen skor ile beraber gelmedi doğrudur, hatta skor alınamayan bazı maçlarda belki osman hoca doğru müdahaleleri yapabilse skor da alabilirdik; bu konuda da eleştirilebilir. Lakin skor haftalıktır, iyi oyun ise sezonluk. Bir takım oyun mentalitesi olarak, üretkenlik olarak, istek-arzu olarak, fiziksel savaş ve mücadele gücü olarak belli bir seviyenin üzerinde ise skor er yada geç alınır. Ama bunların birisi veya bir kaçı yoksa alınan skorlar tesadüfidir ve devamlılık arz etmez.  Yukarıda saydığım 5 maddenin ilk iki maddesi ele alındığında (oyun mentalitesi ve üretkenlik) kalpar takımları vasat altı idi. buna rağmen fiziksel güç, mücadele, kazanma arzusu ile sezon genelinde başarı elde ettik. Osman hocanın oluşturduğu takımın da bu noktada bir farkı yok inanın. Oyun mentalitesi olarak şişirip önde baskı yapmıyoruz diye eleştiri alıyor aslında osman hoca. Şişirip önde baskı yapan ya da sadece kanatlardaki hızlı adamların top taşıması ile pozisyon üreten takımı seyretmekten ben bıkmıştım şahsen.

Musti

19 Mart 2017, 12:23:51 #172 Son düzenlenme: 19 Mart 2017, 12:38:09 Musti
Üst üste kaybettiğimiz 6 maçta alamadığımız 4-5 puana gel de yanma. Şu an play-off konuşuyorduk. Ondan önce de kupada bizi rezil etmen de cabası.

Sana sinirim hiç geçmeyecek gibi Osman.

muzaffer4

Seneye devam etmeliyiz yanlış anlaşılmasın çok beğendiğimden değil takımı az çok tanıdığını düşünüyorum ben teknik direktörde istikrardan yanayım

Sadece Samsunspor

Aynen bende bazen begenmiyorum ama artik istikrar lazim her sene hoca degismemeli. Istedigi yabancilarda lumu ve kevin degildi. 3 tane fransiz vardi gelmediler diye boyle oldu

ngonge

Kendi gördüğüm kadarıyla Hocanın artı ve eksi yönleri ile değerlendirmek istiyorum.
En büyük artıları pozitif futbolu, hırsını takıma yansıtması ve prese dayalı oyunu.
Dezavantajları ise şöyle, yüksek tempo oyunun sezon içerisinde sakatlıkların artmasına yol açması büyük olasılık. Kadrosu sınırlı olan bu lig takımları için handikap bu. Kendi tanıdığı oyuncuları üzerinde gereksiz ısrarı var. Oyunu açmak için bir B planı görünmüyor. ( Oyunu rakip sağaya yıkmak dışında) Hocanın başarılı olması için baya kaliteli bir kadrosu olması lazım.

Gelecek sezon takımda kalacaksa yeniden takım kurması gerekecek. Eldekilerden sözleşmesi bitecek olan Hasan ve Murat G. gider. Kone, Abdülkerim, Vedat kiralık. Göksu ve Kenan iddialı bir takımda ancak yedek olabilir. Yabancılardan da seneye ekstra bir katkısı olacak oyuncu görünmüyor şu anda.

Bu lige uygun çoğu hocadan iyidir ama Erkan Sözeri gibi daha üst düzey biri gelecekse gönderilmesi uygun olur.

brigand

Bu taraftar destek versin nanesini ağızlarına sakız yapmışlar. Kaç takımın taraftarı 17.sıradayken hem de bir alt ligde tribün doldurmuş, organizasyon yapmış, saha içini etkilemiş? Hiç eleştiri almayacak, hep takdir bekleyecek bir yapıyla bu iş olmaz. Zaten iyi bir geçmişin yok taraftarla. Ben kimyasının bizle uyuşmadığını değil aksine uyumluluk için bir çaba göstermediğini düşünüyorum. 3.ayı bitiriyoruz, çıkıp hala hazır değiliz, uyum sorunu vb. gibi bir bahane sunarsa o zaman görür ağır eleştiriyi. Taraftar zaten sadece Samsun'da değil her şehirde aralıksız veriyor desteğini. Bunun, birinin iki dudağı arasında çıkacak sözlere değil armaya, renklere, şehre olan sevgiden dolayı olduğunu anlaması lazım.

Musti

Göksu takıntısı yine devam ediyor.

İlk yarıda Mehmet Çakır ve Murat için söylediklerim artık Göksu için geçerli. Göksu'nun oynadığı her dakika sorumluluk Osman Özköylü'nündür artık. Futbolcu formundan çıkmıştır olay.

Alperen'in ne günahı vardı? Yedin çocuğu.

GurbetciFanatik

Insallah bugün anlamisindir Göksunun kadroda yeri olmadigini,
illa oynatacam diyorsun sok son 20dk oyuna.

mehmet yılmaz

Hocayı eleştirdiğim dönemler oldu. En büyük iki eleştirim oyuncu tercihleri ve oyuna etki edememesiydi. Ancak son haftalardaki çıkışımızda hakkını teslim etmek gerekir. İki konuda da olumlu şeyler yaptı.