Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Yapacagi iki sey var hocanin eger kalcaksa Takimin basinda.
Göksu ve Ndiaye kadrodan silsin inadi biraksin o zaman büyük ama cok büyük bi sorun cözülmüs olur.
Oyun olarak sahsen ben memnunum kosuyoruz basiyoruz  birde bu ikilinin yerine Gökay Caner yada Ercan monte edilirse gerisi gelir.

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 18 Şubat 2017, 00:29:50
Yapacagi iki sey var hocanin eger kalcaksa Takimin basinda.
Göksu ve Ndiaye kadrodan silsin inadi biraksin o zaman büyük ama cok büyük bi sorun cözülmüs olur.
Oyun olarak sahsen ben memnunum kosuyoruz basiyoruz  birde bu ikilinin yerine Gökay Caner yada Ercan monte edilirse gerisi gelir.

Hep öyle diyoruz ama 13 maç kaldı hocam ve maç fazlasıyla 3 puan geride bu takım. Buna ek olarak en az 2-3 maçta tribün cezası alacağımızı düşünürsek fazla rahat olmayalım derim. İyi oynuyoruz tamam ancak maç kazanamıyoruz,maç kazanamadıktan sonra bunların pek önemi yok.

GurbetciFanatik

Bende zaten eger kalacaksa dedim. Suanda takimda sirtaran bi Göksu ve Ndiaye var gerisi iyi.
Tribün cezasina gelecek olursak tamam tahrik edildik sövün oh ne ala bi lafim yok.Sahaya girmek nedir arkadas bu kadar da mal olunmazki.1 mac yerine alacagiz simdi 2-3 mac.
Burhan zaten ABS iyilesene kadar oynar. Göksu ya ve Ndiaye bi care bulsun baska takimda yapilacak ben birsey göremiyorum.

samsunsporlu1994

Kalır hocam kalır merak etme,baksana yardımcısı bile geleceğe umutla bakıyoruz gibi açıklama yapmış. Şu geleceğe bir biz umutla bakamıyoruz,teknik ekibe sorsak herşey güllük gülistanlık. Hüseyin hoca zamanında göze hoş gelen futbol oynamıyorduk belki ama bir şekilde maç kazanıyorduk. Osman Özköylü beklentileri karşılayamadı,bırakıp da gidemiyor. Sivas macerası fiyasko,bize geldi bir başarısı yok. Bu takımı ligin dibinden çıkartamazsa daha zor hocalık teklifi alır bu ligde.

55.hakan

Bir şeyleri görebilmek için oyuncuların fahiş hata yapması mı gerekiyor? Takımın maçını daha sonradan full olarak izlemiyor musunuz ekip olarak?İzliyorsanız ciddi aksayan oyuncularda ısrar neden?Geçen hafta Mustafa Sevgi bu hafta Ndiaye.Taraftarın gördüğünün yarsını görsen yeter zaten.

emre

Iyi top oynatmaya calisiyorsun ama bizim daha oncelikli ihtiyaclarimiz var. Kötüsün, etkisizsin. Kötü oynayan adami görüp önlem alip, elindekileri degerlendiremiyorsan piyasadaki diğerlerinden ne farkin var ?

NDiaye, Kenan ve Göksu diyorum sana. Ve Adilovic..

kamuri

haftalardır kenan göksu ndyaye kotü oynuyor hala gol sıkıntısı çekiyoruz bunu biz taraftar olarak görüyoruz da sen hoca olarak nasıl görmüyosun hayret yemişim göze hoş gelen futbolu bize artık seri galibiyetler lazım kötü oynasak da olur  göksu kenan ve ndyaye sevdandan vazgeç yoksa bizi kimse kurtaramaz. evet hakem maçı katletti ama bunun arkasına sığınma kendi hatalarınıda gör elinde adam da var ercan var caner koca var gökay iravul var adiloviç var koy onbire artık bu futbolcuları bi de böyle dene. zaten kaybedecek neyimiz var göksu dururken neden kevini çıkardın kimse anlamadı herhalde o kadar çok hataların var ki hangi birini yazsam tamam pas pas pas ama nereye kadar acilen sonuca gitmemiz lazım

ata55

artık bir numaranı görelim hocam. maç kazandır bize.

bayfa55

Artık takıma ağırlğını koymalısın.

Sadece Samsunspor

Geldiğinden beri sadece 2 galibiyeti var takıma katkısı yok

5trawberry

Raqua55

5trawberry

hiç bise yapamıyorsan koneyi sola murati saga cek adili al. halil ibrahim ne hoca

fanatik samsunsporlu

Pekseni aldın ya hoca değilsin gözümde

GurbetciFanatik

Artik seni savunmuyorum.
Degil 3-0 bugun 10-0 bile yenmis olsak gözümde bitdin simdilik taaki hatalarini düzeltene kadar.
Göksu sevdasinan vazgec ve biran önce Kevin-Lumu-Adilovici takima kazandir.