Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

ea55

Göksu kalmak istiyor. Samed ise ilk fırsatta kaçmak istiyor. Bu takım sahip çıkılacaksa Osman hoca da gelir herkes te koşa koşa gelir. Galiba bizim kaderimiz Belediye başkanının durumuna göre belli olacak.

eprianu

Neden bu kadar karamsar bakıyoruz ki? Osman Kaymak son attığı twitte bu işi yarım bırakacakmış gibi konuşmadı. Küme düştüğümüz için çok önemli bir detayı kaçırıyoruz: Deplase yapan bir valimiz var. Milletvekiliymiş, belediye başkanıymış atın hepsini çöpe. Biz asıl Osman Kaymak'a sahip çıkalım.

Vali Bey'in desteği devam ederse futbolu bilen bir yönetimle ben çok sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum. Futbolu bilen insanlar lazım bize.

Çok basit örnekler vereyim. Biz en kötü zamanlarımızda bile Oktay Delibalta, Turgut Doğan Şahin gibi isimleri bulmuş, Türk futboluna kazandırmış bir camiayız. Ölü halimiz bile futbolcu yetiştirdi bizim. Bu işten azıcık anlayan isimlerin kulüp yönettiğinde neler olacağını siz hesap edin.

Nuri Asan

sevgili eprianu

dediklerine içtenlikle katılıyorum.ama valimiz takıma sahip çıkarken Fuat koktas ve ahmet tehdit etmedi mi valiyi.sen işine bak karışma diye.futbolu bilen yönetim oluşmasına izin verilmez ki

Karabudun

Alıntı yapılan: ea55 - 30 Nisan 2018, 10:09:59
Göksu kalmak istiyor. Samed ise ilk fırsatta kaçmak istiyor. Bu takım sahip çıkılacaksa Osman hoca da gelir herkes te koşa koşa gelir. Galiba bizim kaderimiz Belediye başkanının durumuna göre belli olacak.

Göksu kalsa da bir numarası olmaz. Gitmek istiyor diye Samed'i eleştirmek kimsenin haddine değil. Takımda mücadele eden bir o vardı ki koca sezon boyunca oynatmadılar herifi. Burada gelecek görmüyorsa söylenecek söz yok, bahtı açık  olsun. Özköylü meselesine gelirsek Osman 2.Lig'e dönmez kesinlikle. Hadi, ligi dert etmedi diyelim. Bütçe isteyecek ki bizde paradan esame yok. Demem o ki bu başlık altında yazarak yalandan birbirimizi gazlıyor, beklentiye sokuyoruz. Hiç sevmesem de Özköylü'yü gelsin isterim, orası ayrı.

55.hakan

Gelse harika olur. Zaten O nu bırakmazlar.Ancak inançlı bir yönetim getirir böyle adamları.

ea55

Desiqner

Biz düzgün bir yönetimle ortaya çıkarsak Osman bize gelir.Ama yönetim boşluğu ve belirsizlik çok büyük engel.

Nuri Asan

ne Kastamonusu yirtmadi mi lisansı. yalancı bir adamla ve 10 haftada 1 galibiyet alan playoff oynayacak takımı kümeye düşüren her öne geçtiği maçı kaybeden futbol bilgisi sıfır olan  adamla hangi takım anlaşır. Kastamonu mal galiba. almayın bu adamı ey Kastamonu.

cakir55

Hala çok basit düşünüyoruz lisansını yırtsa ne olur yırtmasa nolur ?
Topçuları gaza getirmek için dediği bi söyledimdi.

(Besim Durmusu hayatta sevmem)

55.hakan

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 02 Mayıs 2018, 12:09:31
ne Kastamonusu yirtmadi mi lisansı. yalancı bir adamla ve 10 haftada 1 galibiyet alan playoff oynayacak takımı kümeye düşüren her öne geçtiği maçı kaybeden futbol bilgisi sıfır olan  adamla hangi takım anlaşır. Kastamonu mal galiba. almayın bu adamı ey Kastamonu.
Yanlış anladınız sanırım Osman Özköylü için demiş arkadaş Kastamonu'ya gidebilir diye.

adige73

madem osman özköylü bu kadar iyi hoca idi de bizden ayrıldıktan sonra niye hiçbir klüpte başarılı olamadı keza hüseyin kalpar da öyle bu hocalar sezon içerisinde en az 2-3 takım değiştiriyorlar bize daha genç ve yeni hocalar gerekli Yalçın KOŞUKAVAK gibi

Nuri Asan

kusura bakmayın Samsunspor aklımı başımdan aldi. o kadar moralim bozuk ki kendime gelemedim daha
aklım kalmış besim de.

MeL_55

Alıntı yapılan: adige73 - 02 Mayıs 2018, 14:30:34
madem osman özköylü bu kadar iyi hoca idi de bizden ayrıldıktan sonra niye hiçbir klüpte başarılı olamadı keza hüseyin kalpar da öyle bu hocalar sezon içerisinde en az 2-3 takım değiştiriyorlar bize daha genç ve yeni hocalar gerekli Yalçın KOŞUKAVAK gibi

gittikleri takimlarda taraftar faktörü yok o yüzden samsunspordaki gibi basarili olamadilar.
istisnalar elbette var.

ben osman hoca ile o kadroya ragmen oynadigimiz futbolu son 5 senedir görmedim. yenilsek bile mücadeleye helal olsun diyordum cünkü en azindan evdeki maclarda 90 dakika basan takim vardi. lider eskisehire kök söktürdü o takim. neyse. eskileri hatirlamaya gerek yok. bu sene tam bir futbol özürlüsü gibiydik. sistem yok taktik yok hicbirsey yok.

Barış555

Geçen sezon her futbolcu Osman özköylü için sonuna kadar mücadele ediyordu.
Sezon başı kadro kurulmasında osman hocaya bıraksalardı şimdi neredeydık.
artı adam bu sezon kurduğu Erzurumspor kadrosu plafoff potasına girdi son maça kaldılar.
Yenı yönetim oluşursa osman hocaya gel dediğinde adım gibi eminim tereddüd etmeden gelir.

fanatik samsunsporlu

Osman Hoca bugünkü galibiyetle çıktığı 10 maçta 9 galibiyet,1 beraberlikle 28 puan topladı.2.sıraya yükseldiler.Erkan hocayı kovarlar artık.